Prosim vás, tenhle týden HLAVNĚ NIC NEŘEŠTE! Fakt nic! Jakmile přijde situace, ke který budete muset zaujmout nějakej postoj, tak třeba řekněte, že si to musíte ještě rozmyslet, a nechte to na příští týden. Samozřejmě jde o záležitosti, kdy si nebudete jistí. Fakt bude lepší dopřát si čas, než se unáhlit a udělat nějakou botu. Jako je to na tý kartě, nechte to spát, ono to nějak bude. V tomhle případě je to opravdu to nejlepší řešení. Já ani nevim, co k tomu víc psát.
Ale jo, ještě mě k tomu něco napadlo :-) Nechte se rozmazlovat nebo se rozmazlujte sami. Nijak se nepřepínejte, všechno dělejte tak jako na pohodu, když se vám do nečeho nebude chtít, tak to nedělejte!!! A naopak, jestli vás něco nadchne nebo budete mít pocit, že si to či ono chcete dopřát, tak s chutí do toho. A vůbec nepřemýšlejte nad tím, jestli se to hodí nebo ne, jestli je ten správnej čas nebo není, prostě radši nad ničím nepřemýšlejte vůbec. Jen konejte a to čistě a jen podle sebe, podle svého pocitu. Nedá se nic dělat, ale víc vám k tomu tenhle tejden nenapíšu. Není to tim hokejem :-D je to tou kartou. Prostě nemáme nic řešit, máme nechat všechno spát a navíc se hýčkat a rozmazlovat, ono se to všechno někam posune, někám nás to posune. Hlavně do toho nesmíme zasahovat. Ten proud, co nás nese, ví nejlíp, jak s náma naložit ;-)
Co se týče konzultací, tenhle týden jsou v Jičíně. A nezapomeňte, že konzultace po telefonu jsou do konce května za 500,- tak se ještě můžete objednávat ;-)
Ahoj, ahoj, ahoj :-) Píšu při hokeji. Nevim jak u vás, ale u nás se v obýváku bruslí. To jen pro představu, v jakém prostředí se nacházím. Navíc pokaždý, když můj hokejový hráč zařve, chytne amok psa, kterej tady začne zběsile lítat sem a tam. Asi taky bruslí. Je mi jasný, že dneska to asi nedopíšu. No nic, tak jdeme k něčemu normálnímu, pojďte :-) Co tu máme na tenhle týden?
Prosim vás, tenhle týden HLAVNĚ NIC NEŘEŠTE! Fakt nic! Jakmile přijde situace, ke který budete muset zaujmout nějakej postoj, tak třeba řekněte, že si to musíte ještě rozmyslet, a nechte to na příští týden. Samozřejmě jde o záležitosti, kdy si nebudete jistí. Fakt bude lepší dopřát si čas, než se unáhlit a udělat nějakou botu. Jako je to na tý kartě, nechte to spát, ono to nějak bude. V tomhle případě je to opravdu to nejlepší řešení. Já ani nevim, co k tomu víc psát.
Ale jo, ještě mě k tomu něco napadlo :-) Nechte se rozmazlovat nebo se rozmazlujte sami. Nijak se nepřepínejte, všechno dělejte tak jako na pohodu, když se vám do nečeho nebude chtít, tak to nedělejte!!! A naopak, jestli vás něco nadchne nebo budete mít pocit, že si to či ono chcete dopřát, tak s chutí do toho. A vůbec nepřemýšlejte nad tím, jestli se to hodí nebo ne, jestli je ten správnej čas nebo není, prostě radši nad ničím nepřemýšlejte vůbec. Jen konejte a to čistě a jen podle sebe, podle svého pocitu. Nedá se nic dělat, ale víc vám k tomu tenhle tejden nenapíšu. Není to tim hokejem :-D je to tou kartou. Prostě nemáme nic řešit, máme nechat všechno spát a navíc se hýčkat a rozmazlovat, ono se to všechno někam posune, někám nás to posune. Hlavně do toho nesmíme zasahovat. Ten proud, co nás nese, ví nejlíp, jak s náma naložit ;-)
Co se týče konzultací, tenhle týden jsou v Jičíně. A nezapomeňte, že konzultace po telefonu jsou do konce května za 500,- tak se ještě můžete objednávat ;-)
Prosim vás, tenhle týden HLAVNĚ NIC NEŘEŠTE! Fakt nic! Jakmile přijde situace, ke který budete muset zaujmout nějakej postoj, tak třeba řekněte, že si to musíte ještě rozmyslet, a nechte to na příští týden. Samozřejmě jde o záležitosti, kdy si nebudete jistí. Fakt bude lepší dopřát si čas, než se unáhlit a udělat nějakou botu. Jako je to na tý kartě, nechte to spát, ono to nějak bude. V tomhle případě je to opravdu to nejlepší řešení. Já ani nevim, co k tomu víc psát.
Ale jo, ještě mě k tomu něco napadlo :-) Nechte se rozmazlovat nebo se rozmazlujte sami. Nijak se nepřepínejte, všechno dělejte tak jako na pohodu, když se vám do nečeho nebude chtít, tak to nedělejte!!! A naopak, jestli vás něco nadchne nebo budete mít pocit, že si to či ono chcete dopřát, tak s chutí do toho. A vůbec nepřemýšlejte nad tím, jestli se to hodí nebo ne, jestli je ten správnej čas nebo není, prostě radši nad ničím nepřemýšlejte vůbec. Jen konejte a to čistě a jen podle sebe, podle svého pocitu. Nedá se nic dělat, ale víc vám k tomu tenhle tejden nenapíšu. Není to tim hokejem :-D je to tou kartou. Prostě nemáme nic řešit, máme nechat všechno spát a navíc se hýčkat a rozmazlovat, ono se to všechno někam posune, někám nás to posune. Hlavně do toho nesmíme zasahovat. Ten proud, co nás nese, ví nejlíp, jak s náma naložit ;-)
Co se týče konzultací, tenhle týden jsou v Jičíně. A nezapomeňte, že konzultace po telefonu jsou do konce května za 500,- tak se ještě můžete objednávat ;-)

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...