Perutýn. Jed není smrtelný, ale léčba je dlouhodobá. Naučili jsme se se svými nedostatky žít, každej z nějakýho svýho důvodu. Buď jsme moc pohodlní na to, abysme s tím něco dělali nebo si za to nestojíme a začne nám to být jedno. Je pár kabrňáků, který si to v sobě srovnaj natolik, že se prostě přijmou se vším všudy. Tyhle věci léčit opravdu není jednoduchý a mnohdy je to běh na dlouhou trať. Samozřejmě, že je pohodlnější se na to vykašlat. Jenže tím problém nezmizí. Pořád je.
Perutýn. Pokud není vyprovokován, nezaútočí. Ha! To je ta past! Spouštěcí mechanizmus, kterej v nás vyprovokuje tu jedovatou rybu a ona zaútočí. Hezky pěkně do živýho, ať to pořádně zabolí. A ono to zabolí. Někdy fakt moc. Na druhou stranu to není tak úplně od věci, protože ta rána potřebuje léčit. Musí se uzdravit. Může v nás spustit něco, co nás donutí se sebou něco dělat. Ať už to bude spočívat v přijetí sebe sama nebo v tom, že se sebou konečně začneme něco dělat a bude nám fakt jedno, že se výsledek třeba nedostaví hned. Dokonce do toho i s tím půjdem, že nám to nějakej čas zabere. Jde o to, že se rozhodneme pustit Perutýna na svobodu. Necháme ho odplout. Protože nechceme žít s pocitem, že ho zase někdy něco vyprovokuje a on nás zase kousne. Nechceme v sobě mít jed, kterej pro nás sice není jedovatej, ale v podstatě nás neustále sžírá. Ne! My chceme vznešenost, hrdost, laskavost, nezávislost, duchovní očistu, a to v tom nejlepším smyslu slova. Chceme léčitele, který je zároveň věrným a láskyplným průvodcem na cestě do vlastního nitra.
Jelen. Náš průvodce mezi světy. Naše otevřená náruč předků. Naše síla. Možná si někdo myslí, že jelen přijde právě proto, aby Perutýna vypudil. Jenže to nejde. Jelen s Perutýnem nikdy nic nezmůže, pokud ho my sami nebudeme chtít pustit. Teprve ve chvíli, kdy se pro to rozhodneme, může jelen nakráčet do našeho života, aby nám ukázal cestu a směr, aby nás doprovázel a aby nám dodával odvahu pokračovat dál. Jelen je impuls. Jelen je to, co vás zvedne ze židle. Jelen je vaše nasrání, který vám dá povel začít něco dělat. Jelen je někdo, kdo vstoupil do vašeho života a nabídl vám pomoc. Jelen je někdo, kdo ve vašem životě je a jen čeká na tu chvíli, kdy vám svou pomoc bude moci nabídnout. Vlastně je úplně jedno, kdo nebo co je jelen. Pokud se vy sami v sobě nerozhodnete, že chcete změnu, že si nechcete otravovat život, že chcete žít podle sebe, že chcete zhubnout, že chcete začít běhat, že chcete jinou práci, že chcete přidat peníze, že chcete cokoliv, jelen nikdy nemůže přijít. Podívejte se na něj! Z čeho přichází a co v sobě nese. Wau! Už jen ta jeho energie je velmi léčivá. Schválně ji na sebe nechte chvíli působit. Cítíte to? Tohle všechno si sami upíráme. Nejvyšší čas s tím přestat! ;-)
Konzultace teď zase máme jen po telefonu. Roční osobní horoskopy teď samozřejmě jednou na plný obrátky :-) A taky si teď můžete hodně číst, tak kdyby někdo chtěl Andělské pohádky, pošlu ;-)
Ahoj :-) Tak jak se v tom novém roce máte? Téma na tento týden je, jak to jen říct, trochu složitý a může bejt i jedovatý. Je to sebeláska. No super, ezoterika hned do rozjezdu. Pomoc! To bude něco pro mě :-D I když jo, je to pro mě. Dokonale to vystihuje to, čím jsem procházela minulej tejden. Perutýn. Všichni víme, že je tahle ryba jedovatá. Co se o něm ale píše? Třeba to, že jeho jed není pro člověka smrtelný, ale léčba po jeho kousnutí bývá dlouhodobá. Nebo taky to, že jeho typickou vlastností je, že pokud není nijak vyprovokován, nezaútočí. Tohle přesně je naše podvědomí. Naše smýšlení o nás samých. To, jak se vidíme, jak si připadáme, jak si myslíme, že nás vidí ostatní, jaká je realita. Jen málo z nás je se sebou v pohodě tak, jak je. Každej má nějaký věci, který mu na sobě vadí a minimálně jednu, která mu vadí fakt moc. Dokonce tak, že ho může omezovat.
Perutýn. Jed není smrtelný, ale léčba je dlouhodobá. Naučili jsme se se svými nedostatky žít, každej z nějakýho svýho důvodu. Buď jsme moc pohodlní na to, abysme s tím něco dělali nebo si za to nestojíme a začne nám to být jedno. Je pár kabrňáků, který si to v sobě srovnaj natolik, že se prostě přijmou se vším všudy. Tyhle věci léčit opravdu není jednoduchý a mnohdy je to běh na dlouhou trať. Samozřejmě, že je pohodlnější se na to vykašlat. Jenže tím problém nezmizí. Pořád je.
Perutýn. Pokud není vyprovokován, nezaútočí. Ha! To je ta past! Spouštěcí mechanizmus, kterej v nás vyprovokuje tu jedovatou rybu a ona zaútočí. Hezky pěkně do živýho, ať to pořádně zabolí. A ono to zabolí. Někdy fakt moc. Na druhou stranu to není tak úplně od věci, protože ta rána potřebuje léčit. Musí se uzdravit. Může v nás spustit něco, co nás donutí se sebou něco dělat. Ať už to bude spočívat v přijetí sebe sama nebo v tom, že se sebou konečně začneme něco dělat a bude nám fakt jedno, že se výsledek třeba nedostaví hned. Dokonce do toho i s tím půjdem, že nám to nějakej čas zabere. Jde o to, že se rozhodneme pustit Perutýna na svobodu. Necháme ho odplout. Protože nechceme žít s pocitem, že ho zase někdy něco vyprovokuje a on nás zase kousne. Nechceme v sobě mít jed, kterej pro nás sice není jedovatej, ale v podstatě nás neustále sžírá. Ne! My chceme vznešenost, hrdost, laskavost, nezávislost, duchovní očistu, a to v tom nejlepším smyslu slova. Chceme léčitele, který je zároveň věrným a láskyplným průvodcem na cestě do vlastního nitra.
Jelen. Náš průvodce mezi světy. Naše otevřená náruč předků. Naše síla. Možná si někdo myslí, že jelen přijde právě proto, aby Perutýna vypudil. Jenže to nejde. Jelen s Perutýnem nikdy nic nezmůže, pokud ho my sami nebudeme chtít pustit. Teprve ve chvíli, kdy se pro to rozhodneme, může jelen nakráčet do našeho života, aby nám ukázal cestu a směr, aby nás doprovázel a aby nám dodával odvahu pokračovat dál. Jelen je impuls. Jelen je to, co vás zvedne ze židle. Jelen je vaše nasrání, který vám dá povel začít něco dělat. Jelen je někdo, kdo vstoupil do vašeho života a nabídl vám pomoc. Jelen je někdo, kdo ve vašem životě je a jen čeká na tu chvíli, kdy vám svou pomoc bude moci nabídnout. Vlastně je úplně jedno, kdo nebo co je jelen. Pokud se vy sami v sobě nerozhodnete, že chcete změnu, že si nechcete otravovat život, že chcete žít podle sebe, že chcete zhubnout, že chcete začít běhat, že chcete jinou práci, že chcete přidat peníze, že chcete cokoliv, jelen nikdy nemůže přijít. Podívejte se na něj! Z čeho přichází a co v sobě nese. Wau! Už jen ta jeho energie je velmi léčivá. Schválně ji na sebe nechte chvíli působit. Cítíte to? Tohle všechno si sami upíráme. Nejvyšší čas s tím přestat! ;-)
Konzultace teď zase máme jen po telefonu. Roční osobní horoskopy teď samozřejmě jednou na plný obrátky :-) A taky si teď můžete hodně číst, tak kdyby někdo chtěl Andělské pohádky, pošlu ;-)
Perutýn. Jed není smrtelný, ale léčba je dlouhodobá. Naučili jsme se se svými nedostatky žít, každej z nějakýho svýho důvodu. Buď jsme moc pohodlní na to, abysme s tím něco dělali nebo si za to nestojíme a začne nám to být jedno. Je pár kabrňáků, který si to v sobě srovnaj natolik, že se prostě přijmou se vším všudy. Tyhle věci léčit opravdu není jednoduchý a mnohdy je to běh na dlouhou trať. Samozřejmě, že je pohodlnější se na to vykašlat. Jenže tím problém nezmizí. Pořád je.
Perutýn. Pokud není vyprovokován, nezaútočí. Ha! To je ta past! Spouštěcí mechanizmus, kterej v nás vyprovokuje tu jedovatou rybu a ona zaútočí. Hezky pěkně do živýho, ať to pořádně zabolí. A ono to zabolí. Někdy fakt moc. Na druhou stranu to není tak úplně od věci, protože ta rána potřebuje léčit. Musí se uzdravit. Může v nás spustit něco, co nás donutí se sebou něco dělat. Ať už to bude spočívat v přijetí sebe sama nebo v tom, že se sebou konečně začneme něco dělat a bude nám fakt jedno, že se výsledek třeba nedostaví hned. Dokonce do toho i s tím půjdem, že nám to nějakej čas zabere. Jde o to, že se rozhodneme pustit Perutýna na svobodu. Necháme ho odplout. Protože nechceme žít s pocitem, že ho zase někdy něco vyprovokuje a on nás zase kousne. Nechceme v sobě mít jed, kterej pro nás sice není jedovatej, ale v podstatě nás neustále sžírá. Ne! My chceme vznešenost, hrdost, laskavost, nezávislost, duchovní očistu, a to v tom nejlepším smyslu slova. Chceme léčitele, který je zároveň věrným a láskyplným průvodcem na cestě do vlastního nitra.
Jelen. Náš průvodce mezi světy. Naše otevřená náruč předků. Naše síla. Možná si někdo myslí, že jelen přijde právě proto, aby Perutýna vypudil. Jenže to nejde. Jelen s Perutýnem nikdy nic nezmůže, pokud ho my sami nebudeme chtít pustit. Teprve ve chvíli, kdy se pro to rozhodneme, může jelen nakráčet do našeho života, aby nám ukázal cestu a směr, aby nás doprovázel a aby nám dodával odvahu pokračovat dál. Jelen je impuls. Jelen je to, co vás zvedne ze židle. Jelen je vaše nasrání, který vám dá povel začít něco dělat. Jelen je někdo, kdo vstoupil do vašeho života a nabídl vám pomoc. Jelen je někdo, kdo ve vašem životě je a jen čeká na tu chvíli, kdy vám svou pomoc bude moci nabídnout. Vlastně je úplně jedno, kdo nebo co je jelen. Pokud se vy sami v sobě nerozhodnete, že chcete změnu, že si nechcete otravovat život, že chcete žít podle sebe, že chcete zhubnout, že chcete začít běhat, že chcete jinou práci, že chcete přidat peníze, že chcete cokoliv, jelen nikdy nemůže přijít. Podívejte se na něj! Z čeho přichází a co v sobě nese. Wau! Už jen ta jeho energie je velmi léčivá. Schválně ji na sebe nechte chvíli působit. Cítíte to? Tohle všechno si sami upíráme. Nejvyšší čas s tím přestat! ;-)
Konzultace teď zase máme jen po telefonu. Roční osobní horoskopy teď samozřejmě jednou na plný obrátky :-) A taky si teď můžete hodně číst, tak kdyby někdo chtěl Andělské pohádky, pošlu ;-)

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...