V tý kartě je zachycen takovej zvláštní stav bytí. Nazvala bych ho asi vyrovnanost, ale nevím, jestli je vhodný to nějak pojmenovávat. Víte co, bude lepší, když ji na sebe necháte působit. Nasajte si její energii a nesnažte se ji nikam zaškatulkovat. Jen ji sebou nechte prostoupit. Ona ví moc dobře, co má dělat. Vy hlavně nad ničím nepřemýšlejte, jen nasávejte. Totiž ve chvíli, kdy “jen” jsme a nepřemýšlíme, tak k nám přicházejí ty nejlepší nápady. Tedy, ony nepřicházejí k nám, ony vycházejí z nás, jelikož mají konečně prostor. Jsme se sebou, u sebe a teď a tady. To je přesně to, co je na tý kartě. A proto taky chci, abyste si nasáli tu energii, protože jakmile ji ucítíte, přijde vám to naprosto samozřejmý a jasný, než když si tady o tom budete jen číst.
Jen to k sobě hezky pusťte, dovolte si to, protože to vám dá mnohem víc, než veškerý moje slova. Já vlastně ani nevím, co o tom psát dál, když se na tu kartu tak dívám. Jediný, co mě napadá, že ty karty fungujou fakt naprosto skvěle. Řečeno už bylo vše, možná až příliš. Proto jsme vůči tomu taky dost imunní. Denně toho vyslechneme a přečteme tolik, že na konci dne už ani nevíme, co všechno to bylo. Teď je čas na prožitky, cítění. Vnímat sebe i okolní svět, nechat na sebe konečně působit to, co se kolem nás a především v nás děje.
Už k tomu fakt nebudu víc psát, protože čím dýl na tu kartu koukám, tím víc je to jasný a v podstatě jen přemýšlím nad tím, že se vám nebude líbit, že je to dnes tak krátký. Ale je to tak. Dost bylo teorie, je čas na praxi. Ciťte. Komu to nejde, učte se to. A hlavně u toho nemyslete! To je základ ;-)
Tenhle týden budou konzultace v Praze a po telefonu. Roční horoskopy samozřejmě jedou pořád.
Ahoj :-) Jak se máte? Já skvěle, teda aspoň mi to tak oproti čtyřem předchozím měsícům připadá. Teď se pro změnu stávám trochu neforemnou, ale to už tak nějak patří k věci, že :-) No ano, je to tak a kdo mě viděl, ví, že nekecám :-D Nikde jsem to neventilovala, ale ta karta se srdcem pod srdcem, to nešlo jinak…
Jen se na ni podívejte, je v tom ten rozkvět, něžnost, život, počátek něčeho nového, nový směr, svoboda, vyspělost, dozrání, ale i křehkost všeho, co kolem sebe máme, protože, a to je taky důležitý, si musíme umět uvědomit, že to, co je teď, není věčné, že to nemůžeme brát automaticky, protože to sice teď je, ale zítra to být nemusí. Takže vděčnost, přátelé. Ona má také svou obrovskou hloubku. Je v ní přijetí, smíření a řekla bych, že i určitá odevzdanost přirozenému dění věcí.
V tý kartě je zachycen takovej zvláštní stav bytí. Nazvala bych ho asi vyrovnanost, ale nevím, jestli je vhodný to nějak pojmenovávat. Víte co, bude lepší, když ji na sebe necháte působit. Nasajte si její energii a nesnažte se ji nikam zaškatulkovat. Jen ji sebou nechte prostoupit. Ona ví moc dobře, co má dělat. Vy hlavně nad ničím nepřemýšlejte, jen nasávejte. Totiž ve chvíli, kdy “jen” jsme a nepřemýšlíme, tak k nám přicházejí ty nejlepší nápady. Tedy, ony nepřicházejí k nám, ony vycházejí z nás, jelikož mají konečně prostor. Jsme se sebou, u sebe a teď a tady. To je přesně to, co je na tý kartě. A proto taky chci, abyste si nasáli tu energii, protože jakmile ji ucítíte, přijde vám to naprosto samozřejmý a jasný, než když si tady o tom budete jen číst.
Jen to k sobě hezky pusťte, dovolte si to, protože to vám dá mnohem víc, než veškerý moje slova. Já vlastně ani nevím, co o tom psát dál, když se na tu kartu tak dívám. Jediný, co mě napadá, že ty karty fungujou fakt naprosto skvěle. Řečeno už bylo vše, možná až příliš. Proto jsme vůči tomu taky dost imunní. Denně toho vyslechneme a přečteme tolik, že na konci dne už ani nevíme, co všechno to bylo. Teď je čas na prožitky, cítění. Vnímat sebe i okolní svět, nechat na sebe konečně působit to, co se kolem nás a především v nás děje.
Už k tomu fakt nebudu víc psát, protože čím dýl na tu kartu koukám, tím víc je to jasný a v podstatě jen přemýšlím nad tím, že se vám nebude líbit, že je to dnes tak krátký. Ale je to tak. Dost bylo teorie, je čas na praxi. Ciťte. Komu to nejde, učte se to. A hlavně u toho nemyslete! To je základ ;-)
Tenhle týden budou konzultace v Praze a po telefonu. Roční horoskopy samozřejmě jedou pořád.
V tý kartě je zachycen takovej zvláštní stav bytí. Nazvala bych ho asi vyrovnanost, ale nevím, jestli je vhodný to nějak pojmenovávat. Víte co, bude lepší, když ji na sebe necháte působit. Nasajte si její energii a nesnažte se ji nikam zaškatulkovat. Jen ji sebou nechte prostoupit. Ona ví moc dobře, co má dělat. Vy hlavně nad ničím nepřemýšlejte, jen nasávejte. Totiž ve chvíli, kdy “jen” jsme a nepřemýšlíme, tak k nám přicházejí ty nejlepší nápady. Tedy, ony nepřicházejí k nám, ony vycházejí z nás, jelikož mají konečně prostor. Jsme se sebou, u sebe a teď a tady. To je přesně to, co je na tý kartě. A proto taky chci, abyste si nasáli tu energii, protože jakmile ji ucítíte, přijde vám to naprosto samozřejmý a jasný, než když si tady o tom budete jen číst.
Jen to k sobě hezky pusťte, dovolte si to, protože to vám dá mnohem víc, než veškerý moje slova. Já vlastně ani nevím, co o tom psát dál, když se na tu kartu tak dívám. Jediný, co mě napadá, že ty karty fungujou fakt naprosto skvěle. Řečeno už bylo vše, možná až příliš. Proto jsme vůči tomu taky dost imunní. Denně toho vyslechneme a přečteme tolik, že na konci dne už ani nevíme, co všechno to bylo. Teď je čas na prožitky, cítění. Vnímat sebe i okolní svět, nechat na sebe konečně působit to, co se kolem nás a především v nás děje.
Už k tomu fakt nebudu víc psát, protože čím dýl na tu kartu koukám, tím víc je to jasný a v podstatě jen přemýšlím nad tím, že se vám nebude líbit, že je to dnes tak krátký. Ale je to tak. Dost bylo teorie, je čas na praxi. Ciťte. Komu to nejde, učte se to. A hlavně u toho nemyslete! To je základ ;-)
Tenhle týden budou konzultace v Praze a po telefonu. Roční horoskopy samozřejmě jedou pořád.

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...