Víte, ono to vlastně dává smysl. Všichni chtěj hezkej, pozitivní horoskop. Jenže k čemu to je? Kde je opravdovost sdělení a kde je hloubka? Jasně, můžeme začít hezky pozvolna, pokud na to máme čas a prostor, což ze začátku většinou máme. Znáte to podle sebe? Ze začátku máte trpělivost, vysvětlujete, ale když dotyčný stále nechápe, co mu řikáte, nebo ještě líp, odkýve vám to a dá vám za pravdu, ale tím, co mu říkáte, se stejně neřídí, tak budete nabírat na intenzitě sdělení, až to jednoho dne vzdáte, protože pochopíte, že komu není rady, tomu není pomoci. A stejně tak je to mezi námi a přírodou, planetou a vesmírem. Taky s námi mají obrovskou trpělivost, která jim už dochází. Tyhle horoskopy píšu skoro tři roky. Vnímám to, protože na tu kartu koukám, vnímám ji a interpretuju vám její obsah. Jsem s ní v kontaktu. Nejsem koncovej čtenář, kterej denně rozdá tolik palců a srdíček na všech sítích, že večer vlastně aní neví, komu a za co je dal. Myslim v případě textů, které píšu. Informací, který se k nám denně dostávají, je tolik, že už jim ani nevěnujeme pozornost. Ono se to v tom množství ani nedá. Tak si někde něco přečteme, řekneme si, že to je buď dobrý, nebo to za nic nestojí, a jedeme dál. Všechno kolem sebe jen spotřebováváme a většina z toho už nám ani není dost dobrá. Jsme jako kobylky. Jen požíráme všechno, co nám přijde do cesty a za sebou necháváme spoušť v podobě odpadu, bordelu a prázdna. Pamatujete si Nekonečný příběh? NICOTA, to je to slovo, který nás dokonale vystihuje. Ničíme tady prostředí nejen sobě, ale především těm, kteří tu budou po nás. Našim dětem, jejich dětem a tak dále. Proč?! Jakým právem?! Jsme sobci v zajetí svých životů, které ani neumíme žít. “Tak co no, když už tady jsme, tak proč z toho nevytěžit maximum, ne?” Hlavně ať jsou z toho nějaký prachy, o nic jinýho totiž ani nejde. Celý farmaceutický průmysl je toho jasným důkazem, jak si hezky kupčí s našimi životy a zdravím. A my to platíme, kupujeme, posloucháme a co hůř, my tomu věříme. Za ty tři roky, co tyhle horoskopy píšu, jasně vnímám rozdíl v tom, jaké byly před třemi lety a jaké jsou teď. Jde do tuhýho, přátelé, pochopte to už! Příroda už se s náma nehodlá párat. Ne proto, že by se nám chtěla pomstít nebo nám ublížit. Prostě už nemůže! Má dost! (Narozdíl od nás, my nemáme dost nikdy!) Je plná odpadu, pesticidů a už nemá sílu na to neustále obnovovat zdroje, které my z ní nenasytně a zbytečně taháme. A navíc vidí, že to nikam nevede. Že místo toho, abychom ubrali, chceme stále víc a víc. Ona už nemá kde brát. A jestli chce přežít, musí si nějaké síly nechat na to, aby se mohla dát dohromady. A jak se dá nejlíp dohromady? Bez nás! My, páni všeho tvorstva, vrchol potravního řetězce (kterej sežere všechno, i maso, který by neměl žrát ani pes), nejinteligentnější tvorové, ti, kteří mají životní pojištění a na všechno nějakej zákon, my si tady naprosto bezmyšlenkově podřezáváme větev sami pod sebou a přijde nám to naprosto přirozený a normální. Lidstvo se vyhubí samo. Tak daleko to dotáhne. Tak je dobrý. Měli bychom se všichni probrat, a to co nejdřív, protože už včera bylo pozdě. Víte, já chápu jednu věc, tedy z vašeho hlediska. Je fajn si pod nánosem všech těch problémů, který se na nás během dne valej, přečíst něco hezkýho a pozitivního, obzvlášť pokud jde o horoskop. Ale situace je jaká je a holt to po něčem volá. A já vám to budu sdělovat tak, jak to ke mně přichází, protože všechno ostatní jsou kecy a ty nemaj cenu. To znáte moc dobře od všech politiků a médií. Nikam to nevede a když, tak jedině k horšímu. Není čas na to být přehnaně pozitivní, před něčím zavírat oči, dělat že je všechno v pořádku, není čas na to si mazat med kolem huby. Jediný, na co je čas, je změna! Změna nás samých. Našeho uvažování a přístupu. A ne žadná pozvolná změna. Okamžitá, přátelé. Je čas vidět věci takové, jaké doopravdy jsou a vzápětí s tím konečně něco udělat! Všechno, co se kolem nás děje, neustále odvádí naši pozornost od toho, co se děje skutečně. Je nám vytvářen iluzorní svět, který je řízen, my jsme řízeni. Neumíme už myslet sami za sebe, neustále nás zajímá názor někoho jiného, když bysme náhodou chtěli něco udělat, jdeme se radši nejdřív s někým poradit, nejlíp s nějakou kartářkou, která ví určitě líp, než my sami, co je pro nás vlastně nejlepší. Přestáváme být kreativní, protože za nás všechno dělají stroje. A to všechno je chtěný, to je plán, jehož jsme my součástí. Hrajeme hru a nežijeme život. Jak je řečeno ve videu - protože lidem, kteří nemají žádné naděje, se lépe vládne. A o to tu jde. Jim se to fakt daří. Tak koukejte vstávat, proberte se a nenechte se sebou nějak zacházet a manipulovat. Žijte život, ten svůj, podle svého a ne podle toho, jak vám někdo řiká, že žít máte. Žijete pak jeho život, ne svůj! Jo jo, není nad to mít nejen krásný, ale i upřímný karty ;-)
Tenhle týden jsou konzultace po telefonu, v Praze a stále platí roční osobní horoskopy.
Ahoj. :-) Tak jedu z těch nových karet. No, přátelé, tyhle karty, stejně jako ty předchozí, hodně souvisejí s přírodou. A hned první vytažená karta z nového balíčku se s náma teda vůbec nemaže. Stejně jako my s přírodou. Holt jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Mně už je trochu trapný to psát, protože mám pocit, že se to pořád opakuje. I když ne tak docela. Téma je sice stejné (což bohužel svědčí o tom, že jsme stále ještě nezvedli zadek a neděláme nic proto, aby věci mohly být jinak), ovšem intenzita sdělení je mnohem silnější. Jde fakt do tuhýho.
Víte, ono to vlastně dává smysl. Všichni chtěj hezkej, pozitivní horoskop. Jenže k čemu to je? Kde je opravdovost sdělení a kde je hloubka? Jasně, můžeme začít hezky pozvolna, pokud na to máme čas a prostor, což ze začátku většinou máme. Znáte to podle sebe? Ze začátku máte trpělivost, vysvětlujete, ale když dotyčný stále nechápe, co mu řikáte, nebo ještě líp, odkýve vám to a dá vám za pravdu, ale tím, co mu říkáte, se stejně neřídí, tak budete nabírat na intenzitě sdělení, až to jednoho dne vzdáte, protože pochopíte, že komu není rady, tomu není pomoci. A stejně tak je to mezi námi a přírodou, planetou a vesmírem. Taky s námi mají obrovskou trpělivost, která jim už dochází. Tyhle horoskopy píšu skoro tři roky. Vnímám to, protože na tu kartu koukám, vnímám ji a interpretuju vám její obsah. Jsem s ní v kontaktu. Nejsem koncovej čtenář, kterej denně rozdá tolik palců a srdíček na všech sítích, že večer vlastně aní neví, komu a za co je dal. Myslim v případě textů, které píšu. Informací, který se k nám denně dostávají, je tolik, že už jim ani nevěnujeme pozornost. Ono se to v tom množství ani nedá. Tak si někde něco přečteme, řekneme si, že to je buď dobrý, nebo to za nic nestojí, a jedeme dál. Všechno kolem sebe jen spotřebováváme a většina z toho už nám ani není dost dobrá. Jsme jako kobylky. Jen požíráme všechno, co nám přijde do cesty a za sebou necháváme spoušť v podobě odpadu, bordelu a prázdna. Pamatujete si Nekonečný příběh? NICOTA, to je to slovo, který nás dokonale vystihuje. Ničíme tady prostředí nejen sobě, ale především těm, kteří tu budou po nás. Našim dětem, jejich dětem a tak dále. Proč?! Jakým právem?! Jsme sobci v zajetí svých životů, které ani neumíme žít. “Tak co no, když už tady jsme, tak proč z toho nevytěžit maximum, ne?” Hlavně ať jsou z toho nějaký prachy, o nic jinýho totiž ani nejde. Celý farmaceutický průmysl je toho jasným důkazem, jak si hezky kupčí s našimi životy a zdravím. A my to platíme, kupujeme, posloucháme a co hůř, my tomu věříme. Za ty tři roky, co tyhle horoskopy píšu, jasně vnímám rozdíl v tom, jaké byly před třemi lety a jaké jsou teď. Jde do tuhýho, přátelé, pochopte to už! Příroda už se s náma nehodlá párat. Ne proto, že by se nám chtěla pomstít nebo nám ublížit. Prostě už nemůže! Má dost! (Narozdíl od nás, my nemáme dost nikdy!) Je plná odpadu, pesticidů a už nemá sílu na to neustále obnovovat zdroje, které my z ní nenasytně a zbytečně taháme. A navíc vidí, že to nikam nevede. Že místo toho, abychom ubrali, chceme stále víc a víc. Ona už nemá kde brát. A jestli chce přežít, musí si nějaké síly nechat na to, aby se mohla dát dohromady. A jak se dá nejlíp dohromady? Bez nás! My, páni všeho tvorstva, vrchol potravního řetězce (kterej sežere všechno, i maso, který by neměl žrát ani pes), nejinteligentnější tvorové, ti, kteří mají životní pojištění a na všechno nějakej zákon, my si tady naprosto bezmyšlenkově podřezáváme větev sami pod sebou a přijde nám to naprosto přirozený a normální. Lidstvo se vyhubí samo. Tak daleko to dotáhne. Tak je dobrý. Měli bychom se všichni probrat, a to co nejdřív, protože už včera bylo pozdě. Víte, já chápu jednu věc, tedy z vašeho hlediska. Je fajn si pod nánosem všech těch problémů, který se na nás během dne valej, přečíst něco hezkýho a pozitivního, obzvlášť pokud jde o horoskop. Ale situace je jaká je a holt to po něčem volá. A já vám to budu sdělovat tak, jak to ke mně přichází, protože všechno ostatní jsou kecy a ty nemaj cenu. To znáte moc dobře od všech politiků a médií. Nikam to nevede a když, tak jedině k horšímu. Není čas na to být přehnaně pozitivní, před něčím zavírat oči, dělat že je všechno v pořádku, není čas na to si mazat med kolem huby. Jediný, na co je čas, je změna! Změna nás samých. Našeho uvažování a přístupu. A ne žadná pozvolná změna. Okamžitá, přátelé. Je čas vidět věci takové, jaké doopravdy jsou a vzápětí s tím konečně něco udělat! Všechno, co se kolem nás děje, neustále odvádí naši pozornost od toho, co se děje skutečně. Je nám vytvářen iluzorní svět, který je řízen, my jsme řízeni. Neumíme už myslet sami za sebe, neustále nás zajímá názor někoho jiného, když bysme náhodou chtěli něco udělat, jdeme se radši nejdřív s někým poradit, nejlíp s nějakou kartářkou, která ví určitě líp, než my sami, co je pro nás vlastně nejlepší. Přestáváme být kreativní, protože za nás všechno dělají stroje. A to všechno je chtěný, to je plán, jehož jsme my součástí. Hrajeme hru a nežijeme život. Jak je řečeno ve videu - protože lidem, kteří nemají žádné naděje, se lépe vládne. A o to tu jde. Jim se to fakt daří. Tak koukejte vstávat, proberte se a nenechte se sebou nějak zacházet a manipulovat. Žijte život, ten svůj, podle svého a ne podle toho, jak vám někdo řiká, že žít máte. Žijete pak jeho život, ne svůj! Jo jo, není nad to mít nejen krásný, ale i upřímný karty ;-)
Tenhle týden jsou konzultace po telefonu, v Praze a stále platí roční osobní horoskopy.
Víte, ono to vlastně dává smysl. Všichni chtěj hezkej, pozitivní horoskop. Jenže k čemu to je? Kde je opravdovost sdělení a kde je hloubka? Jasně, můžeme začít hezky pozvolna, pokud na to máme čas a prostor, což ze začátku většinou máme. Znáte to podle sebe? Ze začátku máte trpělivost, vysvětlujete, ale když dotyčný stále nechápe, co mu řikáte, nebo ještě líp, odkýve vám to a dá vám za pravdu, ale tím, co mu říkáte, se stejně neřídí, tak budete nabírat na intenzitě sdělení, až to jednoho dne vzdáte, protože pochopíte, že komu není rady, tomu není pomoci. A stejně tak je to mezi námi a přírodou, planetou a vesmírem. Taky s námi mají obrovskou trpělivost, která jim už dochází. Tyhle horoskopy píšu skoro tři roky. Vnímám to, protože na tu kartu koukám, vnímám ji a interpretuju vám její obsah. Jsem s ní v kontaktu. Nejsem koncovej čtenář, kterej denně rozdá tolik palců a srdíček na všech sítích, že večer vlastně aní neví, komu a za co je dal. Myslim v případě textů, které píšu. Informací, který se k nám denně dostávají, je tolik, že už jim ani nevěnujeme pozornost. Ono se to v tom množství ani nedá. Tak si někde něco přečteme, řekneme si, že to je buď dobrý, nebo to za nic nestojí, a jedeme dál. Všechno kolem sebe jen spotřebováváme a většina z toho už nám ani není dost dobrá. Jsme jako kobylky. Jen požíráme všechno, co nám přijde do cesty a za sebou necháváme spoušť v podobě odpadu, bordelu a prázdna. Pamatujete si Nekonečný příběh? NICOTA, to je to slovo, který nás dokonale vystihuje. Ničíme tady prostředí nejen sobě, ale především těm, kteří tu budou po nás. Našim dětem, jejich dětem a tak dále. Proč?! Jakým právem?! Jsme sobci v zajetí svých životů, které ani neumíme žít. “Tak co no, když už tady jsme, tak proč z toho nevytěžit maximum, ne?” Hlavně ať jsou z toho nějaký prachy, o nic jinýho totiž ani nejde. Celý farmaceutický průmysl je toho jasným důkazem, jak si hezky kupčí s našimi životy a zdravím. A my to platíme, kupujeme, posloucháme a co hůř, my tomu věříme. Za ty tři roky, co tyhle horoskopy píšu, jasně vnímám rozdíl v tom, jaké byly před třemi lety a jaké jsou teď. Jde do tuhýho, přátelé, pochopte to už! Příroda už se s náma nehodlá párat. Ne proto, že by se nám chtěla pomstít nebo nám ublížit. Prostě už nemůže! Má dost! (Narozdíl od nás, my nemáme dost nikdy!) Je plná odpadu, pesticidů a už nemá sílu na to neustále obnovovat zdroje, které my z ní nenasytně a zbytečně taháme. A navíc vidí, že to nikam nevede. Že místo toho, abychom ubrali, chceme stále víc a víc. Ona už nemá kde brát. A jestli chce přežít, musí si nějaké síly nechat na to, aby se mohla dát dohromady. A jak se dá nejlíp dohromady? Bez nás! My, páni všeho tvorstva, vrchol potravního řetězce (kterej sežere všechno, i maso, který by neměl žrát ani pes), nejinteligentnější tvorové, ti, kteří mají životní pojištění a na všechno nějakej zákon, my si tady naprosto bezmyšlenkově podřezáváme větev sami pod sebou a přijde nám to naprosto přirozený a normální. Lidstvo se vyhubí samo. Tak daleko to dotáhne. Tak je dobrý. Měli bychom se všichni probrat, a to co nejdřív, protože už včera bylo pozdě. Víte, já chápu jednu věc, tedy z vašeho hlediska. Je fajn si pod nánosem všech těch problémů, který se na nás během dne valej, přečíst něco hezkýho a pozitivního, obzvlášť pokud jde o horoskop. Ale situace je jaká je a holt to po něčem volá. A já vám to budu sdělovat tak, jak to ke mně přichází, protože všechno ostatní jsou kecy a ty nemaj cenu. To znáte moc dobře od všech politiků a médií. Nikam to nevede a když, tak jedině k horšímu. Není čas na to být přehnaně pozitivní, před něčím zavírat oči, dělat že je všechno v pořádku, není čas na to si mazat med kolem huby. Jediný, na co je čas, je změna! Změna nás samých. Našeho uvažování a přístupu. A ne žadná pozvolná změna. Okamžitá, přátelé. Je čas vidět věci takové, jaké doopravdy jsou a vzápětí s tím konečně něco udělat! Všechno, co se kolem nás děje, neustále odvádí naši pozornost od toho, co se děje skutečně. Je nám vytvářen iluzorní svět, který je řízen, my jsme řízeni. Neumíme už myslet sami za sebe, neustále nás zajímá názor někoho jiného, když bysme náhodou chtěli něco udělat, jdeme se radši nejdřív s někým poradit, nejlíp s nějakou kartářkou, která ví určitě líp, než my sami, co je pro nás vlastně nejlepší. Přestáváme být kreativní, protože za nás všechno dělají stroje. A to všechno je chtěný, to je plán, jehož jsme my součástí. Hrajeme hru a nežijeme život. Jak je řečeno ve videu - protože lidem, kteří nemají žádné naděje, se lépe vládne. A o to tu jde. Jim se to fakt daří. Tak koukejte vstávat, proberte se a nenechte se sebou nějak zacházet a manipulovat. Žijte život, ten svůj, podle svého a ne podle toho, jak vám někdo řiká, že žít máte. Žijete pak jeho život, ne svůj! Jo jo, není nad to mít nejen krásný, ale i upřímný karty ;-)
Tenhle týden jsou konzultace po telefonu, v Praze a stále platí roční osobní horoskopy.

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...