Nevim jak vás, ale mě ta karta neděsí. Naopak, uklidňuje mě. Pojďme se na to podívat, to bude nejlepší ;-) Celej tejden přemejšlim nad tim, co se to zase kurva děje. No a došla jsem k tomu, že to vlastně nechápu. Nechápu postupy vlády. Což vlastně ani nejde, protože ona žádnej postup nemá. Vaří z vody. Už rok, tvl, vaří z vody, cloumá tady s náma se všema, kšeftuje s našimi životy, ať už zdravotně nebo existenčně. Co za tim všim je, do jaký míry je to jen manipulace a politická hra? To nikdo neví. Teda kromě nich. Ale z nás to neví nikdo. Můžeme se domnívat, můžeme si něco myslet, můžeme co chceme, ale nevíme nic. Já už jsem taky vystresla, někdy v úterý, nebo ve středu, když vylezla zpráva, že nejsou lůžka v nemocnicích. To mě fakt dostalo. Začala jsem mít zase strach. Tohle je zpráva, která nemluví jen o pacientech s Covidem, tohle je zpráva, která mluví o každym z nás. O tom, že se někomu zdravýmu něco stane, třeba nějakej úraz, a v nemocnici pro něj nebude místo. Mě to fakt vyděsilo. Řikala jsem si, že tohle už fakt neni prdel. A pak jsem občas narazila na ty komentáře ne Facebooku. Jak se lidi ptaj, jestli v tom a v tom okrese kontrolujou, nebo jestli projedou. Četla jsem taky komentáře k videu jičínský nemocnice. Natočili tam ten Jerusalem song, nebo jak se to jmenuje. Tvl a ty lidi? Většina z komentářů byla o tom, že je vidět, že maj hovno co na práci a ještě berou nadstandardní plat. Víte, já vůbec nechápu, kde se to v těch lidech bere. Ta nenávist, to pohrdání. Je mi z toho smutno. Tohle bylo teda úterý, nebo středa. Včera, tedy ve čtvrtek jsem se dočetla, že ministr zdravotnictví řekl v souvislosti s pracovní povinností pro studenty, opět cituji: „Problémem není nedostatek lůžek, nedostatek prostoru nebo nedostatek ventilátorů a podobných zařízení, těch je dost, a toto bylo konzultováno i se státními rezervami. Problémem je opravdu personál.” Že by se během jednoho až dvou dnů vyřešil problém s lůžky? Nebo nedostatek lůžek byla zase fáma vypuštěná do prostoru pro zahnání lidí do kouta? Jakože do teď jsme se báli málo, bojme se teď ještě víc? Mimochodem, když to teď píšu, dochází mi, že ta pracovní povinnost pro studenty mi hodně připomíná povinnost brannou.
Ahoj :-) Tak je zase pátek a jdu psát. Tenhle tejden se mi toho hlavou honí fakt hodně. Mám myšlenku, o který bych chtěla psát, nebo teda jinak, na kterou bych chtěla odpověď. Jedna z vás se na to taky ptala. Téma pro příští týden zní: JAK K TOMU, CO SE TADY DĚJE, NADÁLE PŘISTUPOVAT? Doplňující otázka té paní, nebo slečny, která se ptala, zněla, cituji: „Opravdu je správné klidné vyčkávání, nebo zraje čas aktivního společného odporu?” A karta? Tvl???? Jako ZKROCENEJ NETOPÝR??? Někteří z vás si tu kartu pamatujou, vytáhla jsem ji jako kartu na rok 2020. No, uplyne rok a je to tu znovu. Ale jinak.
Nevim jak vás, ale mě ta karta neděsí. Naopak, uklidňuje mě. Pojďme se na to podívat, to bude nejlepší ;-) Celej tejden přemejšlim nad tim, co se to zase kurva děje. No a došla jsem k tomu, že to vlastně nechápu. Nechápu postupy vlády. Což vlastně ani nejde, protože ona žádnej postup nemá. Vaří z vody. Už rok, tvl, vaří z vody, cloumá tady s náma se všema, kšeftuje s našimi životy, ať už zdravotně nebo existenčně. Co za tim všim je, do jaký míry je to jen manipulace a politická hra? To nikdo neví. Teda kromě nich. Ale z nás to neví nikdo. Můžeme se domnívat, můžeme si něco myslet, můžeme co chceme, ale nevíme nic. Já už jsem taky vystresla, někdy v úterý, nebo ve středu, když vylezla zpráva, že nejsou lůžka v nemocnicích. To mě fakt dostalo. Začala jsem mít zase strach. Tohle je zpráva, která nemluví jen o pacientech s Covidem, tohle je zpráva, která mluví o každym z nás. O tom, že se někomu zdravýmu něco stane, třeba nějakej úraz, a v nemocnici pro něj nebude místo. Mě to fakt vyděsilo. Řikala jsem si, že tohle už fakt neni prdel. A pak jsem občas narazila na ty komentáře ne Facebooku. Jak se lidi ptaj, jestli v tom a v tom okrese kontrolujou, nebo jestli projedou. Četla jsem taky komentáře k videu jičínský nemocnice. Natočili tam ten Jerusalem song, nebo jak se to jmenuje. Tvl a ty lidi? Většina z komentářů byla o tom, že je vidět, že maj hovno co na práci a ještě berou nadstandardní plat. Víte, já vůbec nechápu, kde se to v těch lidech bere. Ta nenávist, to pohrdání. Je mi z toho smutno. Tohle bylo teda úterý, nebo středa. Včera, tedy ve čtvrtek jsem se dočetla, že ministr zdravotnictví řekl v souvislosti s pracovní povinností pro studenty, opět cituji: „Problémem není nedostatek lůžek, nedostatek prostoru nebo nedostatek ventilátorů a podobných zařízení, těch je dost, a toto bylo konzultováno i se státními rezervami. Problémem je opravdu personál.” Že by se během jednoho až dvou dnů vyřešil problém s lůžky? Nebo nedostatek lůžek byla zase fáma vypuštěná do prostoru pro zahnání lidí do kouta? Jakože do teď jsme se báli málo, bojme se teď ještě víc? Mimochodem, když to teď píšu, dochází mi, že ta pracovní povinnost pro studenty mi hodně připomíná povinnost brannou.
Nevim jak vás, ale mě ta karta neděsí. Naopak, uklidňuje mě. Pojďme se na to podívat, to bude nejlepší ;-) Celej tejden přemejšlim nad tim, co se to zase kurva děje. No a došla jsem k tomu, že to vlastně nechápu. Nechápu postupy vlády. Což vlastně ani nejde, protože ona žádnej postup nemá. Vaří z vody. Už rok, tvl, vaří z vody, cloumá tady s náma se všema, kšeftuje s našimi životy, ať už zdravotně nebo existenčně. Co za tim všim je, do jaký míry je to jen manipulace a politická hra? To nikdo neví. Teda kromě nich. Ale z nás to neví nikdo. Můžeme se domnívat, můžeme si něco myslet, můžeme co chceme, ale nevíme nic. Já už jsem taky vystresla, někdy v úterý, nebo ve středu, když vylezla zpráva, že nejsou lůžka v nemocnicích. To mě fakt dostalo. Začala jsem mít zase strach. Tohle je zpráva, která nemluví jen o pacientech s Covidem, tohle je zpráva, která mluví o každym z nás. O tom, že se někomu zdravýmu něco stane, třeba nějakej úraz, a v nemocnici pro něj nebude místo. Mě to fakt vyděsilo. Řikala jsem si, že tohle už fakt neni prdel. A pak jsem občas narazila na ty komentáře ne Facebooku. Jak se lidi ptaj, jestli v tom a v tom okrese kontrolujou, nebo jestli projedou. Četla jsem taky komentáře k videu jičínský nemocnice. Natočili tam ten Jerusalem song, nebo jak se to jmenuje. Tvl a ty lidi? Většina z komentářů byla o tom, že je vidět, že maj hovno co na práci a ještě berou nadstandardní plat. Víte, já vůbec nechápu, kde se to v těch lidech bere. Ta nenávist, to pohrdání. Je mi z toho smutno. Tohle bylo teda úterý, nebo středa. Včera, tedy ve čtvrtek jsem se dočetla, že ministr zdravotnictví řekl v souvislosti s pracovní povinností pro studenty, opět cituji: „Problémem není nedostatek lůžek, nedostatek prostoru nebo nedostatek ventilátorů a podobných zařízení, těch je dost, a toto bylo konzultováno i se státními rezervami. Problémem je opravdu personál.” Že by se během jednoho až dvou dnů vyřešil problém s lůžky? Nebo nedostatek lůžek byla zase fáma vypuštěná do prostoru pro zahnání lidí do kouta? Jakože do teď jsme se báli málo, bojme se teď ještě víc? Mimochodem, když to teď píšu, dochází mi, že ta pracovní povinnost pro studenty mi hodně připomíná povinnost brannou.

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...