

Beran (21. 3. - 20. 4.)
Trochu akce by neškodilo. Ono jen stát a čekat ne vždy funguje. Někdy je prostě potřeba přiložit ruku k dílu, věci pak jdou líp. A když ne, aspoň máme pocit, že jsme udělali maximum. Tak se do toho vložte, ta vaše beranní síla je potřeba ;-)Býk (21. 4. - 21. 5.)
No, asi si budete muset obhájit to svoje. Nebo sebe. Ani ne tak před někym, jako sami před sebou. Bylo by fajn nesvádět ten vnitřní boj, když on je ale někdy fakt potřeba. A teď je to někdy. Tak to tak berte. Ale srovnejte si to v sobě. Ať máte zase klid ;-)


Blíženci (22. 5. - 21. 6.)
Kdy vám naposledy bylo takhle dobře? Možná dávno, možná nedávno. Ono je to jedno. Tohle totiž není myšlenka, kterou máte rozvíjet. Táhne vás jen zpátky. Vy se máte zaměřit na to, že když už je vám takhle dobře, jak s tím naložíte. Aha? To je jiná energie, co? :-) Tak šup, povyšte ten dobrej pocit na ještě lepší! Udělejte něco, co vychází z radosti a nadšení! Yes! :-)
Rak (22. 6. - 22. 7.)
Skoro mám chuť napsat jen: Óm. Protože Óm naprosto přesně vystihuje to, co ta karta říká. Stručně a jasně. Jenže vám by to přišlo moc krátký, tak to trochu rozvedu, no :-) Vnitřní klid. To je to, co teď nejvíc potřebujem. Vyladit se uvnitř. O nic jinýho nejde. Udělejme pro to maximum. Každý podle sebe, tak, jak mu to nejlíp jde. Ale udělejme. Óm…


Lev (23. 7. - 22. 8.)
Nedejte se. Skoro se mi chce napsat za žádnou cenu. Budou tlačit, naléhat, přemlouvat. Marně. Teda alespoň by to marný měli mít. Víte, kompromis je o tom, že jedna strana je vždycky nas...štvaná. Tak na něj nepřistupujte. Prostě se držte svýho ;-)
Panna (23. 8. - 22. 9.)
U vás by mohla bejt docela sranda :-) Akorát nevim, jestli se budou bavit všichni zúčastnění. No nemusej, viď. Hlavně, že se budete bavit vy. A vy se teda bavte! Přesně podle svého gusta. Hezky do plnejch, milé panny, do plnejch ;-)


Váhy (23. 9. - 23. 10.)
Sedí žába na prameni… Co vám to připomíná? Jestli nic, tak si asi sedí i na vedení. Protože já tady píšu o vás :-) No, každopádně, seďte si tam, jak dlouho chcete, ale asi vám moc fajn nebude. Možná by bylo lepší se přemoct a zvednout se. Čim dřív, tim líp ;-)
Štír (24. 10. - 22. 11.)
Ohledy vás daleko nedovedou. Jakmile je budete neustále na všechny brát, moc se nepohnete. Zkuste se obejít bez toho, aspoň teď. Uvidíte, že je to mnohem lepší a perspektivnější, než neustále přemýšlet nad tím, jak to vyřešit, aby byli spokojení všichni. Stejně nikdy nebudou ;-)


Střelec (23. 11. - 21. 12.)
Tak to je dobrý, vyšla vám karta, kde jsou dva andílci a každej má luk a šíp :-) Můžou to bejt andělé střelci nebo taky střelený andělé :-) To je jedno, ale ta symbolika mě baví :-) Takže, střelci, zamiřte a palte! Každej máte svůj cíl, každej víte, co chcete trefit. Tak do toho, ať se vám to povede ;-)
Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)
Krása střídá nádheru :-) No fakt, máte krásnou kartu. Vy teď jen tvořte. Cokoliv vás napadne, cokoliv budete chtít. A vůbec ničím se nelimitujte, pusťte se klidně i do toho, o čem nic nevíte, co neumíte. Teď je ta pravá chvíle začít ;-)


Vodnář (21. 1. - 20. 2.)
Máte šťastnou ruku! Nebo budete mít :-) Každopádně, šáhněte po tom!!! A bacha jo, dala jsem za to tři vykřičníky, to už neni žádná sranda, koukejte to brát vážně! Ať to bude, co to bude, je to pro vás přichystaný, tak si to koukejte vzít a vůbec ani nemyslete na to, že byste to neudělali!!!! (5 vykřičníků) :-)
Ryby (21. 2. - 20. 3.)
Když už budete něco dělat, tak u toho aspoň koukejte, ať víte, co to vlastně děláte. Chci tim říct, že máte být zúčastněný. Ono to totiž vypadá, jako byste byli trochu mimo. Jako byste jeli na nějakej setrvačník a všechno šlo mimo vás. Přikažte si, že se máte probudit. Teď a hned. A nezapomeňte, že s čímkoliv můžete kdykoliv nejen začít, ale i přestat ;-)

Foto: Shutterstock a Terezie Schliková


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...