

Beran (21. 3. - 20. 4.)
Na co vlastně pořád čekáte? Je čas začít něco dělat. Jestli ještě nevíte co, což dost pochybuju, tak prostě s něčím začněte a uvidíte, kam vás to dovede. Spíš si ale myslim, že jasno máte, takže už zbývá jen přiložit ruku k dílu a věci se mohou dít. Bez vás to ale nepůjde ;-)
Býk (21. 4. - 21. 5.)
Ještě chvíli a pohár přeteče. V pohodě, klidně to tam nechte dojet. Bod zlomu je vždycky fajn a u vás se blíží. Můžete se připravovat na novej start. Ptáte se jakej? No přece takovej, jakej budete chtít ;-)


Blíženci (22. 5. - 21. 6.)
Opřete se do toho! Ať se věci dějou! Bude to asi jízda, ale vypadá to, že si ji užijete. Jděte do toho naplno! Já fakt netušim, o co jde, ale bude to velký! A hustý! A silný! A za sebe můžu říct, že se na to i moc hezky kouká :-)
Rak (22. 6. - 22. 7.)
Ráček nám nějak zapomíná, že má taky klepítka a že by je mohl občas použít, když potřebuje. Třeba zrovna teď by se to hodilo. Velmi by se urychlilo vše, co se děje. Ono občas něco nebo někoho odstřihnout neni na škodu. Fakt ne :-) Klidně si to dejte :-)


Lev (23. 7. - 22. 8.)
Vy tady tak nějak bloudíte. Co se děje? Jestli nemáte úplně jasno, klidně si dejte chvíli pauzu a nechte věci dozrát. Ono se co nevidět ukáže, co máte dělat. Ale jestli chcete dál přešlapovat na místě a bejt nervózní z toho, že nevíte, tak prosim, můžete. Mně to ale přijde trochu zbytečný ;-)
Panna (23. 8. - 22. 9.)
Asi nevidíte moc daleko, ale to vůbec nevadí. Nepotřebujete to. Ani se nikam dál nekoukejte. Nejdřív je totiž potřeba vyřešit to, co se děje teď. Až to budete mít, pak můžete koukat dál. A vsaďte se o co chcete, že pak už to budete i vidět ;-)


Váhy (23. 9. - 23. 10.)
Olé! Tady se někdo rozvážnil :-D Vim, že to slovo neexistuje, ale právě mě napadlo a přijde mi fajn :-) Ničemu se nebraňte a buďte sami sebou. Dopřejte si svobodu naprosto ve všem, i v rozhodování. A pamatujte si, že všechna omezení, která máte, jsou jen ve vás a vaše. Tak se na ně vykašlete a buďte free ;-)
Štír (24. 10. - 22. 11.)
Štěstí máte na dosah ruky. Pamatujte si, že všechno, ale opravdu všechno, vychází z vás! Vy jste strůjcem svého života a toho, jak se v něm budete cítit. Dopřejte si to nejlepší. Vždyť proto jste přece tady. Pamatujete? ;-)


Střelec (23. 11. - 21. 12.)
No jo no. Každej den neni posvícení. Uznejte ale, že jste tušili, jak se věci mají a i to, jak dopadnou. Možná jste pořád doufali, že to bude dobrý a že se to nějak jako udělá, nejlépe samo, a teď jste jenom překvapený. Musíte teď zabrat, no. Nic víc vám k tomu říct nemůžu. I když možná jo - když budete chtít, tak to s přehledem dáte ;-)
Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)
Netrapte se věcmi, se kterými nemůžete nic dělat. Někdy je nejlepší věci prostě vzít tak, jak jsou. Co taky jinýho s nima. Když to můžu změnit, tak to změnim. Když nemůžu, tak to přijmu. A v obou případech mám vyřešeno. Jipijajej :-)


Vodnář (21. 1. - 20. 2.)
Nové začátky na obzoru. Buďte připraveni. Protože připraveným štěstí přeje :-) A užijte si to, podle tý karty se máte na co těšit. Tak nádech a výdech a hezky vykročte pravou. Jako když jdete k oltáři, holky, je to podobný. Někdy se to možná trochu podělá, ale v tu chvíli je to vždycky hezký :-)
Ryby (21. 2. - 20. 3.)
Trochu se odvažte. Aspoň trochu. Je čas bejt spontánní, tak se toho nebojte. Vlastně nemáte co ztratit, můžete jen získat. O to víc bych se pustila do všeho, co mě napadne. Bez zábran a s naprostym klidem ;-)

Foto: Shutterstock a Terezie Schliková


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...