Ahoj bejci, tak jak je v novém roce? U vás to bude plodný rok, a to asi ve všech směrech, tak kdo by se náhodou nechtěl nějak rozplodňovat, dávejte si bacha. Bude přáno novým projektům, vztahům, lidem, věcem, prostě všemu. Neznamená to teda, že musíte brát nutně všechno, vy si vyberte, co se vám bude líbit a co ne. Že bude z čeho vybírat, o to se nemusíte bát.

Hodně bude záležet na tý vaší volbě. Nedejte na první pohled, nevybírejte jen očima, důležitou roli při výběru by měl sehrát i pocit. Jakmile se vám nebude něco zdát, jděte od toho! I kdyby se to navenek jevilo sebelíp, když pocit zavelí “bacha”, tak bacha! Může to bejt fajn rok, ale fakt se neunáhlete. Pak by to tak fajn bejt nemuselo. Přáno bude taky spolupráci. Platí pro ni ale stejná pravidla.


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...