Koukám na to a přemýšlím, jestli to souvisí s tím nadcházejícím koncem roku nebo to má prostě a jen obecný význam. Není to teda vůbec důležitý, jen mě to tak napadlo. Podstatný samozřejmě je, že se to děje. :-) Takže tedy - nebojte se opouštět staré vzorce! Prostě pusťte všechno, co už jste dávno pustit chtěli nebo o čem víte, že pustit chcete. Nebojte se to udělat! Nemáte totiž co ztratit, naopak můžete jen získat! Nijak zvlášť nad tím nepřemýšlejte, to není zas až tak nutný. Jednejte pocitově, to bude nejlepší. V podstatě nejdůležitější bude překročit tu vaši hranici strachu, ať už z něčeho nového, neznámého, nebo z opuštění něčeho, na co jste zvyklí, byť to třeba nefunguje nebo to ani nechcete.
Nad touhle větou se chvíli zamyslete a každý si ji převeďte na svůj život. To je masakr, co? Proč stále dokola setrváváme v něčem, co nám nevyhovuje? Jen proto, že je to pro nás tzv. „bezpečná zóna“. Další absurdita, nepřijde vám? Přesto, že nám to nevyhovuje, my v tom radši budeme, protože to známe. Víme, jak nám v tom je a co od toho můžeme nebo nemůžeme čekat, a nám to stačí. Je to prostě bezpečný, protože to známe a jsme na to zvyklí. No a jako bonus si přihodíme jedno velmi silné zaklínadlo, a sice, že vždycky může bejt ještě hůř! Ano, to je pravda, ale taky může bejt líp. ;-) Ale to my nepotřebujem, nám to stačí, protože jsme skromní!
Další pecka, která vás díky svému esoterickému a duchovnímu významu hezky drží na místě a nepustí ani o krok dál. Takže se nebojte překročit svůj vlastní stín. Strach z toho kroku je teď mnohem větší, než bude, až ho uděláte. To je tak vždycky, vždyť to znáte. Znovu říkám, nebojujte proti němu, ale chyťte ho za ruku a vemte ho s sebou. Běžte do toho spolu. Bude vás víc a nebudete se bát vlka nic. :-) Uvidíte, že tenhle krok bude stát za to! A pak budete moct dělat další a další kroky, které Vás dovedou k tomu, co chcete a nebudete muset setrvávat v tom, co se vám nelíbí.
Já nevim jak vy, ale podle mě to za to stojí! Navíc to mám na sobě vyzkoušený. Víte, moje máma říká „kdo se bojí, sere v síni“. A je to fakt! Kdo se bojí, nedojde ani tam, kam potřebuje, natož kam by chtěl. Přitom doopravdy nejde o to se nejdřív zbavit strachu a pak jít. Jde o to si ten strach přiznat a jít s ním. Strach je s námi, je naší součástí, vždycky se budeme něčeho bát, něčeho víc, něčeho míň, něčeho vůbec. Je to emoce, jakmile proti němu budete bojovat, je to to samé, jako kdybyste si chtěli nakázat, že od těďka už nebudete mít třeba radost. Takže se klidně bojte, je to v pořádku. Ale nenechte se strachem ovládat. Nebo jinak, nesvádějte svou neschopnost udělat ten či onen krok na to, že se bojíte! To je totiž velmi dobrej úhybnej manévr. I před ostatníma. Jelikož se bojí všichni, je to dobrá výmluva, kterou každej spolkne. No jo, ale vy jste pak tam, kde jste. A co víc, strach nemizí. Naopak, je stále s vámi. Takže, čeho a proč se bojíte? Je to vůbec strach?
O strachu byla karta i minule. Asi je to teď silný téma, který zřejmě souvisí i s balancováním na konci roku. Ten taky končí a nikdo neví, co přinese ten další. Ale děje se to a nikdo se nás na nic neptá. Musíme z toho vycházet a nějak s tím naložit. Tak nakládejme ;-) Jsou Vánoce, dejte si dárek. Dovolte si vystoupit, dovolte si jít, dovolte si udělat to, co chcete. Ať je to co je, DOVOLTE SI TO! Tím pro sebe uděláte to nejlepší. Uvědomte si jednu věc – buď něco chcete, nebo ne. Všechno ostatní jsou kecy a výmluvy. Ale, jak víte, je to váš život. Tenhle je jeden jedinej. Tak s ním naložte, jak nejlíp umíte *gift* Hawk! Domluvila jsem :-D
Konzultace mezi svátkama nebudou, takže se můžeme vidět nebo slyšet až po Novém roce. A samozřejmě pojedou osobní horoskopy. ;-)Ahoj! Tak už je to skoro tady *gift**gift**gift* Těšíte se na Ježíška? Já teda moc! Letos se na Vánoce obzvlášť těším, ani nevim proč :-) Tak pojďme ke kartě, určitě na poslední chvíli doděláváte všechno možný, tak ať se moc nezdržujem ;-)
Koukám na to a přemýšlím, jestli to souvisí s tím nadcházejícím koncem roku nebo to má prostě a jen obecný význam. Není to teda vůbec důležitý, jen mě to tak napadlo. Podstatný samozřejmě je, že se to děje. :-) Takže tedy - nebojte se opouštět staré vzorce! Prostě pusťte všechno, co už jste dávno pustit chtěli nebo o čem víte, že pustit chcete. Nebojte se to udělat! Nemáte totiž co ztratit, naopak můžete jen získat! Nijak zvlášť nad tím nepřemýšlejte, to není zas až tak nutný. Jednejte pocitově, to bude nejlepší. V podstatě nejdůležitější bude překročit tu vaši hranici strachu, ať už z něčeho nového, neznámého, nebo z opuštění něčeho, na co jste zvyklí, byť to třeba nefunguje nebo to ani nechcete.
Nad touhle větou se chvíli zamyslete a každý si ji převeďte na svůj život. To je masakr, co? Proč stále dokola setrváváme v něčem, co nám nevyhovuje? Jen proto, že je to pro nás tzv. „bezpečná zóna“. Další absurdita, nepřijde vám? Přesto, že nám to nevyhovuje, my v tom radši budeme, protože to známe. Víme, jak nám v tom je a co od toho můžeme nebo nemůžeme čekat, a nám to stačí. Je to prostě bezpečný, protože to známe a jsme na to zvyklí. No a jako bonus si přihodíme jedno velmi silné zaklínadlo, a sice, že vždycky může bejt ještě hůř! Ano, to je pravda, ale taky může bejt líp. ;-) Ale to my nepotřebujem, nám to stačí, protože jsme skromní!
Další pecka, která vás díky svému esoterickému a duchovnímu významu hezky drží na místě a nepustí ani o krok dál. Takže se nebojte překročit svůj vlastní stín. Strach z toho kroku je teď mnohem větší, než bude, až ho uděláte. To je tak vždycky, vždyť to znáte. Znovu říkám, nebojujte proti němu, ale chyťte ho za ruku a vemte ho s sebou. Běžte do toho spolu. Bude vás víc a nebudete se bát vlka nic. :-) Uvidíte, že tenhle krok bude stát za to! A pak budete moct dělat další a další kroky, které Vás dovedou k tomu, co chcete a nebudete muset setrvávat v tom, co se vám nelíbí.
Já nevim jak vy, ale podle mě to za to stojí! Navíc to mám na sobě vyzkoušený. Víte, moje máma říká „kdo se bojí, sere v síni“. A je to fakt! Kdo se bojí, nedojde ani tam, kam potřebuje, natož kam by chtěl. Přitom doopravdy nejde o to se nejdřív zbavit strachu a pak jít. Jde o to si ten strach přiznat a jít s ním. Strach je s námi, je naší součástí, vždycky se budeme něčeho bát, něčeho víc, něčeho míň, něčeho vůbec. Je to emoce, jakmile proti němu budete bojovat, je to to samé, jako kdybyste si chtěli nakázat, že od těďka už nebudete mít třeba radost. Takže se klidně bojte, je to v pořádku. Ale nenechte se strachem ovládat. Nebo jinak, nesvádějte svou neschopnost udělat ten či onen krok na to, že se bojíte! To je totiž velmi dobrej úhybnej manévr. I před ostatníma. Jelikož se bojí všichni, je to dobrá výmluva, kterou každej spolkne. No jo, ale vy jste pak tam, kde jste. A co víc, strach nemizí. Naopak, je stále s vámi. Takže, čeho a proč se bojíte? Je to vůbec strach?
O strachu byla karta i minule. Asi je to teď silný téma, který zřejmě souvisí i s balancováním na konci roku. Ten taky končí a nikdo neví, co přinese ten další. Ale děje se to a nikdo se nás na nic neptá. Musíme z toho vycházet a nějak s tím naložit. Tak nakládejme ;-) Jsou Vánoce, dejte si dárek. Dovolte si vystoupit, dovolte si jít, dovolte si udělat to, co chcete. Ať je to co je, DOVOLTE SI TO! Tím pro sebe uděláte to nejlepší. Uvědomte si jednu věc – buď něco chcete, nebo ne. Všechno ostatní jsou kecy a výmluvy. Ale, jak víte, je to váš život. Tenhle je jeden jedinej. Tak s ním naložte, jak nejlíp umíte *gift* Hawk! Domluvila jsem :-D
Konzultace mezi svátkama nebudou, takže se můžeme vidět nebo slyšet až po Novém roce. A samozřejmě pojedou osobní horoskopy. ;-)
Koukám na to a přemýšlím, jestli to souvisí s tím nadcházejícím koncem roku nebo to má prostě a jen obecný význam. Není to teda vůbec důležitý, jen mě to tak napadlo. Podstatný samozřejmě je, že se to děje. :-) Takže tedy - nebojte se opouštět staré vzorce! Prostě pusťte všechno, co už jste dávno pustit chtěli nebo o čem víte, že pustit chcete. Nebojte se to udělat! Nemáte totiž co ztratit, naopak můžete jen získat! Nijak zvlášť nad tím nepřemýšlejte, to není zas až tak nutný. Jednejte pocitově, to bude nejlepší. V podstatě nejdůležitější bude překročit tu vaši hranici strachu, ať už z něčeho nového, neznámého, nebo z opuštění něčeho, na co jste zvyklí, byť to třeba nefunguje nebo to ani nechcete.
Nad touhle větou se chvíli zamyslete a každý si ji převeďte na svůj život. To je masakr, co? Proč stále dokola setrváváme v něčem, co nám nevyhovuje? Jen proto, že je to pro nás tzv. „bezpečná zóna“. Další absurdita, nepřijde vám? Přesto, že nám to nevyhovuje, my v tom radši budeme, protože to známe. Víme, jak nám v tom je a co od toho můžeme nebo nemůžeme čekat, a nám to stačí. Je to prostě bezpečný, protože to známe a jsme na to zvyklí. No a jako bonus si přihodíme jedno velmi silné zaklínadlo, a sice, že vždycky může bejt ještě hůř! Ano, to je pravda, ale taky může bejt líp. ;-) Ale to my nepotřebujem, nám to stačí, protože jsme skromní!
Další pecka, která vás díky svému esoterickému a duchovnímu významu hezky drží na místě a nepustí ani o krok dál. Takže se nebojte překročit svůj vlastní stín. Strach z toho kroku je teď mnohem větší, než bude, až ho uděláte. To je tak vždycky, vždyť to znáte. Znovu říkám, nebojujte proti němu, ale chyťte ho za ruku a vemte ho s sebou. Běžte do toho spolu. Bude vás víc a nebudete se bát vlka nic. :-) Uvidíte, že tenhle krok bude stát za to! A pak budete moct dělat další a další kroky, které Vás dovedou k tomu, co chcete a nebudete muset setrvávat v tom, co se vám nelíbí.
Já nevim jak vy, ale podle mě to za to stojí! Navíc to mám na sobě vyzkoušený. Víte, moje máma říká „kdo se bojí, sere v síni“. A je to fakt! Kdo se bojí, nedojde ani tam, kam potřebuje, natož kam by chtěl. Přitom doopravdy nejde o to se nejdřív zbavit strachu a pak jít. Jde o to si ten strach přiznat a jít s ním. Strach je s námi, je naší součástí, vždycky se budeme něčeho bát, něčeho víc, něčeho míň, něčeho vůbec. Je to emoce, jakmile proti němu budete bojovat, je to to samé, jako kdybyste si chtěli nakázat, že od těďka už nebudete mít třeba radost. Takže se klidně bojte, je to v pořádku. Ale nenechte se strachem ovládat. Nebo jinak, nesvádějte svou neschopnost udělat ten či onen krok na to, že se bojíte! To je totiž velmi dobrej úhybnej manévr. I před ostatníma. Jelikož se bojí všichni, je to dobrá výmluva, kterou každej spolkne. No jo, ale vy jste pak tam, kde jste. A co víc, strach nemizí. Naopak, je stále s vámi. Takže, čeho a proč se bojíte? Je to vůbec strach?
O strachu byla karta i minule. Asi je to teď silný téma, který zřejmě souvisí i s balancováním na konci roku. Ten taky končí a nikdo neví, co přinese ten další. Ale děje se to a nikdo se nás na nic neptá. Musíme z toho vycházet a nějak s tím naložit. Tak nakládejme ;-) Jsou Vánoce, dejte si dárek. Dovolte si vystoupit, dovolte si jít, dovolte si udělat to, co chcete. Ať je to co je, DOVOLTE SI TO! Tím pro sebe uděláte to nejlepší. Uvědomte si jednu věc – buď něco chcete, nebo ne. Všechno ostatní jsou kecy a výmluvy. Ale, jak víte, je to váš život. Tenhle je jeden jedinej. Tak s ním naložte, jak nejlíp umíte *gift* Hawk! Domluvila jsem :-D
Konzultace mezi svátkama nebudou, takže se můžeme vidět nebo slyšet až po Novém roce. A samozřejmě pojedou osobní horoskopy. ;-)
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...