Je dokonalá. Mimochodem, víte, kolik takovejch karet existuje? Mraky. Ale tahle je jedna jediná. Má tu určitou SVOJI energii a konkrétní zprávu, kterou nám přináší. V tom se liší. V tom je jedinečná. Někomu se bude líbit a někomu ne. Někdo na ni bude koukat pozitivně, někdo negativně. Někdo se na ni ani nepodivá, protože kartám nevěří. Vůbec ji neuvidí. Nikdy. Nebo jí bude dokonce opovrhovat! No to už je vážně moc, možná nejvíc! Hele, a víte, kde to ta karta má, že jo? Jasně, přesně tam ;-) A vo tom to je. Jet si to svoje. Dělat věci tak, jak nejlépe umíme, podle svého nejlepšího vědomí. Mít svůj směr, svojí vizi, svoje příležitosti, svou cestu. Mít sebe. A toho se držet. Sebe se držet. To totiž tahle jedinečná a krásná karta říká. Právě tohle. Cokoliv vychází z nás, z našeho nitra, co se nám líbí, máme rádi, baví nás to, dává nám smysl, je to prostě fajn, TO JE TO ONO! To je to naše! A když je to naše, tak to ale není nikoho jiného, i když to třeba s někým děláme. Protože ten druhý, byť dělá to samé, to dělá zase trochu jinak. Prostě když dva dělají totéž, není to totéž. A v tom je naše síla. V nás samých. V tom, jací jsme, jak to máme. A hlavně v tom, že jsme s tím v pohodě. Protože pak je nám jedno, že to někdo druhej vidí jinak. Dokonce si i uvědomíme, že je to v pořádku. Pecka! Konečně je mi fajn a mám zase ten svůj svobodnej pocit. Tímto vám všem děkuji za svou terapii, přátelé, fakt jste mi pomohli *angel* Zase jsme o krůček dál ;-) Tomu řikám spolupráce! *wine*
Když už jsme u těch terapií, tento týden jsou v Praze a pozor, v sobotu v Českém Krumlově. Tam se moc těšim, to město miluju! Takže se můžete vesele objednávat :-) Ještě připomínám, že ve středu 21.11. budeme mít v Hostivaři od 18:00 naši večerní seanci. Je to setkání pro pár lidí, kde si budeme povídat na určité téma. Podrobnosti vám řeknu nebo si najděte na FB událost. Pozor, večerní seance jsou jen na objednání.
Ahoj, ahoj, ahoj :-D Já jsem dneska rozhozená, tak se těším, že se vypíšu a uleví se mi. Už jak koukám na tu kartu, tak to začínám chápat. Pracuju na takový věci, je to projekt s více lidmi. Dělám to na maximum, protože mě to baví, chci to dělat a dává mi to smysl. Byla jsem s tím fakt spokojená, asi až nadšená. No jo, jenže dneska přišla reakce z venku. Jedna jediná! A já si z toho sedla na prdel. Normálně mě to vykolejilo. Stokrát si říkám, že se nikdy nezavděčím všem, a já to ani dělat nechci! Přesto mě to dostalo. Celej den jsem v rozpoložení, ve kterým mi vůbec není dobře a i když jsem přesvědčená, že to dělám správně, teď k večeru zjišťuju, že mám vlastně strach. Strach z toho, že ti, se kterými to dělám, na to budou třeba taky nahlížet blbě. Přitom se jedná o blbost, nad kterou bych v případě, že bych tu věc dělala sama za sebe, mávla rukou. Když nad tím tak přemýšlím, možná mě víc zaráží, že na to opravdu takhle reaguju. Že mě to ještě dostává. Jedna jediná reakce a já z toho mám rozkopnutej celej den. Přitom to ten člověk asi ani nemyslel zle. A je to. Ještě furt jsem zaháčkovaná, ještě pořád si dostatečně nevěřim.
Když tu samou věc dělám sama za sebe, je to jiný. Mnohem lepší. Ale jak je nás v tom víc, už je to jinak. Už nejsem sama za sebe, už jsem tu za nás. Asi je to pro mě závazek. Asi se bojim toho, že už mě u toho nebudou chtít. Navíc mám ten blbej pocit. A to přece není jen tak. Chápete, proč to píšu? Ano, i já mám slabý chvilky :-) Ano, i já o sobě pochybuju. Jo, dobrý, už se mi začíná ulevovat *angel* Píšu to proto, že tímhle si procházíme všichni. U každýho se to jednou za čas projeví. Ten pocit naší vlastní nahraditelnosti, nedej bože za někoho lepšího, to je teda podpásovka, že jo 8-) Teď už se musím fakt smát :-D Víte co? Je to jedno!!! Fakt! Úplně :-) Tvl to je dobrý 8-) A teď se podívejte na tu kartu.
Je dokonalá. Mimochodem, víte, kolik takovejch karet existuje? Mraky. Ale tahle je jedna jediná. Má tu určitou SVOJI energii a konkrétní zprávu, kterou nám přináší. V tom se liší. V tom je jedinečná. Někomu se bude líbit a někomu ne. Někdo na ni bude koukat pozitivně, někdo negativně. Někdo se na ni ani nepodivá, protože kartám nevěří. Vůbec ji neuvidí. Nikdy. Nebo jí bude dokonce opovrhovat! No to už je vážně moc, možná nejvíc! Hele, a víte, kde to ta karta má, že jo? Jasně, přesně tam ;-) A vo tom to je. Jet si to svoje. Dělat věci tak, jak nejlépe umíme, podle svého nejlepšího vědomí. Mít svůj směr, svojí vizi, svoje příležitosti, svou cestu. Mít sebe. A toho se držet. Sebe se držet. To totiž tahle jedinečná a krásná karta říká. Právě tohle. Cokoliv vychází z nás, z našeho nitra, co se nám líbí, máme rádi, baví nás to, dává nám smysl, je to prostě fajn, TO JE TO ONO! To je to naše! A když je to naše, tak to ale není nikoho jiného, i když to třeba s někým děláme. Protože ten druhý, byť dělá to samé, to dělá zase trochu jinak. Prostě když dva dělají totéž, není to totéž. A v tom je naše síla. V nás samých. V tom, jací jsme, jak to máme. A hlavně v tom, že jsme s tím v pohodě. Protože pak je nám jedno, že to někdo druhej vidí jinak. Dokonce si i uvědomíme, že je to v pořádku. Pecka! Konečně je mi fajn a mám zase ten svůj svobodnej pocit. Tímto vám všem děkuji za svou terapii, přátelé, fakt jste mi pomohli *angel* Zase jsme o krůček dál ;-) Tomu řikám spolupráce! *wine*
Když už jsme u těch terapií, tento týden jsou v Praze a pozor, v sobotu v Českém Krumlově. Tam se moc těšim, to město miluju! Takže se můžete vesele objednávat :-) Ještě připomínám, že ve středu 21.11. budeme mít v Hostivaři od 18:00 naši večerní seanci. Je to setkání pro pár lidí, kde si budeme povídat na určité téma. Podrobnosti vám řeknu nebo si najděte na FB událost. Pozor, večerní seance jsou jen na objednání.
Je dokonalá. Mimochodem, víte, kolik takovejch karet existuje? Mraky. Ale tahle je jedna jediná. Má tu určitou SVOJI energii a konkrétní zprávu, kterou nám přináší. V tom se liší. V tom je jedinečná. Někomu se bude líbit a někomu ne. Někdo na ni bude koukat pozitivně, někdo negativně. Někdo se na ni ani nepodivá, protože kartám nevěří. Vůbec ji neuvidí. Nikdy. Nebo jí bude dokonce opovrhovat! No to už je vážně moc, možná nejvíc! Hele, a víte, kde to ta karta má, že jo? Jasně, přesně tam ;-) A vo tom to je. Jet si to svoje. Dělat věci tak, jak nejlépe umíme, podle svého nejlepšího vědomí. Mít svůj směr, svojí vizi, svoje příležitosti, svou cestu. Mít sebe. A toho se držet. Sebe se držet. To totiž tahle jedinečná a krásná karta říká. Právě tohle. Cokoliv vychází z nás, z našeho nitra, co se nám líbí, máme rádi, baví nás to, dává nám smysl, je to prostě fajn, TO JE TO ONO! To je to naše! A když je to naše, tak to ale není nikoho jiného, i když to třeba s někým děláme. Protože ten druhý, byť dělá to samé, to dělá zase trochu jinak. Prostě když dva dělají totéž, není to totéž. A v tom je naše síla. V nás samých. V tom, jací jsme, jak to máme. A hlavně v tom, že jsme s tím v pohodě. Protože pak je nám jedno, že to někdo druhej vidí jinak. Dokonce si i uvědomíme, že je to v pořádku. Pecka! Konečně je mi fajn a mám zase ten svůj svobodnej pocit. Tímto vám všem děkuji za svou terapii, přátelé, fakt jste mi pomohli *angel* Zase jsme o krůček dál ;-) Tomu řikám spolupráce! *wine*
Když už jsme u těch terapií, tento týden jsou v Praze a pozor, v sobotu v Českém Krumlově. Tam se moc těšim, to město miluju! Takže se můžete vesele objednávat :-) Ještě připomínám, že ve středu 21.11. budeme mít v Hostivaři od 18:00 naši večerní seanci. Je to setkání pro pár lidí, kde si budeme povídat na určité téma. Podrobnosti vám řeknu nebo si najděte na FB událost. Pozor, večerní seance jsou jen na objednání.

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...