Karta na tento týden je o spojení, sdílení, partnerství, rovnováze a rovnocennosti. Říká nám, jak pojímat vztahy. Ne s někým konkrétním, ale vztahy obecně. Ať už se jedná o kohokoliv. A jak to tedy má vypadat? V první řadě je důležitý být na stejné úrovni jako partner. Tzn., že se nemáme nikterak ponižovat ani povyšovat. Nejsme víc ani míň, jsme na stejné lodi, jdeme za společným cílem. Jsme prostě partneři a ti jsou si rovni. Když tohle vezmeme za své, zmizí ze vztahů boj o moc. Soupeření o to, kdo z koho. Vysávání energie toho druhého. Tohle je asi nejdůležitější. Jen si to představte. Nalaďte se na energii toho, že jste si s partnerem rovni. Že neexistuje pocit, že jeden z vás je v něčem lepší nebo horší. Že víte, že on umí to a vy zas tohle a když to spojíte, můžete společně tvořit! Chápete? V tom je ta síla! V tom spojení. Protože nikdo z nás neumí všechno. Každý umí něco a naším úkolem není se to všechno naučit, ale spolupracovat. Umět to spojit. Umět se spojit. A pak společně rozvíjet náš potenciál. Protože ten je nekonečný.
Zrovna tak jako tvorba je nekonečná. Tohle jsou procesy, které nemají limity. Partnerství je taky tvorba. Tvoříme každý den, každou minutu, tvoříme neustále. I když si myslíte, že zrovna nic netvoříte, tak tvoříte. Tvoříte váš život přece. Neustále, pořád. Dokud žijete, tak ho tvoříte. Proto byste to měli dělat vědomě. Opravdu žít, ne přežívat. Neznamená to, že budete od rána do večera v zápřahu v domnění, že to je ta tvorba. Ne! Můžete se klidně nudit, můžete se jen tak dívat z okna, můžete si číst, jít se projít, můžete si uvařit kafe a dát si cígo a jen tak prostě bejt. Dejte si panáka a vychutnejte si ho. Rozdělejte si dobrou láhev vína. Je jedno, co to je, ale dělejte to naplno! Prožijte si to. Ten okamžik, tu chvíli, ten pocit, tu chuť. Uvědomujte si, co děláte, soustřeďte se na to. Dělejte to, co dělat chcete a udělejte všechno proto, abyste to, co dělat nechcete, dělat nemuseli.
Tvořte si prostě svůj život podle svých představ. Sněte! Každý den, pořád. I sněním si vytváříte SVOU realitu. Svou vlastní realitu, tu kterou vám nemůže nikdo nikdy vzít. Tu, kterou vám nikdo nediktuje, do který vám nikdo nekecá. Laďte se na energii toho, co právě čtete. Nasajte si ji dle libosti. Ať víte, o čem píšu. Možná se vám zdá, že jsem odbočila od tématu partnerství, ale není to tak. Všechno spolu velmi úze souvisí. A vy sami moc dobře víte, že právě v partnerství se omezujeme a přizpůsobujeme. A to je další důležitá věc, to taky nedělejte.
Neomezujte se, tedy sebe! Když to děláte, ať chcete nebo ne, vyžadujete to podvědomě (někteří i vědomě) i po partnerovi. A už to jede, už to začíná, už jste v začarovaným kruhu. Už nejste svobodní a v žádném případě svobodu nedovolíte ani partnerovi. A když už jsme u toho, přestaňme se limitovat slovy! Jděte prostě po pocitu. Vezměte si třeba slovo svoboda. Každý si pod tím představí něco úplně jiného. Někteří z toho mají i strach. Dát svobodu partnerovi? No to ne, to nemůžu, když bude mít svobodu, tak mi uteče, zmizí. Takže se prostě jen nalaďte na energii toho, jak to vlastně chcete. A nijak tomu neříkejte, nepojmenovávejte to. Jen to žijte! K životu nepotřebujete zbytečně moc mluvit. Život potřebujete žít. Tak ho žijte. A nechte i vašeho partnera, ať ho žije. A pak ty vaše životy propojte a tvořte. Něco z toho prostě stvořte. Jen tak, podle pocitu. Cítíte tu energii? Tak to je ono. Tak šup, běžte do toho. Dost bylo keců, je čas žít!
Informace o konzultacích na tento týden nesmí chybět, takže je to asi takhle – pondělí až pátek Jičín, tzn. i terapie koněm a pátek až neděle Praha. Konzultace po telefonu jedou samozřejmě furt a pořád ;-)
Ahoj :-D Jsem tu zas 8-) Tentokrát píšu z D1 (jsme na cestě do Olomouce) a teda zdaleka to není tak uklidňující a magické jako v Alpách :-D Je to prostě trošku jiná energie *smile* No nic, jdem na horoskop, ať to stihnu.
Karta na tento týden je o spojení, sdílení, partnerství, rovnováze a rovnocennosti. Říká nám, jak pojímat vztahy. Ne s někým konkrétním, ale vztahy obecně. Ať už se jedná o kohokoliv. A jak to tedy má vypadat? V první řadě je důležitý být na stejné úrovni jako partner. Tzn., že se nemáme nikterak ponižovat ani povyšovat. Nejsme víc ani míň, jsme na stejné lodi, jdeme za společným cílem. Jsme prostě partneři a ti jsou si rovni. Když tohle vezmeme za své, zmizí ze vztahů boj o moc. Soupeření o to, kdo z koho. Vysávání energie toho druhého. Tohle je asi nejdůležitější. Jen si to představte. Nalaďte se na energii toho, že jste si s partnerem rovni. Že neexistuje pocit, že jeden z vás je v něčem lepší nebo horší. Že víte, že on umí to a vy zas tohle a když to spojíte, můžete společně tvořit! Chápete? V tom je ta síla! V tom spojení. Protože nikdo z nás neumí všechno. Každý umí něco a naším úkolem není se to všechno naučit, ale spolupracovat. Umět to spojit. Umět se spojit. A pak společně rozvíjet náš potenciál. Protože ten je nekonečný.
Zrovna tak jako tvorba je nekonečná. Tohle jsou procesy, které nemají limity. Partnerství je taky tvorba. Tvoříme každý den, každou minutu, tvoříme neustále. I když si myslíte, že zrovna nic netvoříte, tak tvoříte. Tvoříte váš život přece. Neustále, pořád. Dokud žijete, tak ho tvoříte. Proto byste to měli dělat vědomě. Opravdu žít, ne přežívat. Neznamená to, že budete od rána do večera v zápřahu v domnění, že to je ta tvorba. Ne! Můžete se klidně nudit, můžete se jen tak dívat z okna, můžete si číst, jít se projít, můžete si uvařit kafe a dát si cígo a jen tak prostě bejt. Dejte si panáka a vychutnejte si ho. Rozdělejte si dobrou láhev vína. Je jedno, co to je, ale dělejte to naplno! Prožijte si to. Ten okamžik, tu chvíli, ten pocit, tu chuť. Uvědomujte si, co děláte, soustřeďte se na to. Dělejte to, co dělat chcete a udělejte všechno proto, abyste to, co dělat nechcete, dělat nemuseli.
Tvořte si prostě svůj život podle svých představ. Sněte! Každý den, pořád. I sněním si vytváříte SVOU realitu. Svou vlastní realitu, tu kterou vám nemůže nikdo nikdy vzít. Tu, kterou vám nikdo nediktuje, do který vám nikdo nekecá. Laďte se na energii toho, co právě čtete. Nasajte si ji dle libosti. Ať víte, o čem píšu. Možná se vám zdá, že jsem odbočila od tématu partnerství, ale není to tak. Všechno spolu velmi úze souvisí. A vy sami moc dobře víte, že právě v partnerství se omezujeme a přizpůsobujeme. A to je další důležitá věc, to taky nedělejte.
Neomezujte se, tedy sebe! Když to děláte, ať chcete nebo ne, vyžadujete to podvědomě (někteří i vědomě) i po partnerovi. A už to jede, už to začíná, už jste v začarovaným kruhu. Už nejste svobodní a v žádném případě svobodu nedovolíte ani partnerovi. A když už jsme u toho, přestaňme se limitovat slovy! Jděte prostě po pocitu. Vezměte si třeba slovo svoboda. Každý si pod tím představí něco úplně jiného. Někteří z toho mají i strach. Dát svobodu partnerovi? No to ne, to nemůžu, když bude mít svobodu, tak mi uteče, zmizí. Takže se prostě jen nalaďte na energii toho, jak to vlastně chcete. A nijak tomu neříkejte, nepojmenovávejte to. Jen to žijte! K životu nepotřebujete zbytečně moc mluvit. Život potřebujete žít. Tak ho žijte. A nechte i vašeho partnera, ať ho žije. A pak ty vaše životy propojte a tvořte. Něco z toho prostě stvořte. Jen tak, podle pocitu. Cítíte tu energii? Tak to je ono. Tak šup, běžte do toho. Dost bylo keců, je čas žít!
Informace o konzultacích na tento týden nesmí chybět, takže je to asi takhle – pondělí až pátek Jičín, tzn. i terapie koněm a pátek až neděle Praha. Konzultace po telefonu jedou samozřejmě furt a pořád ;-)
Karta na tento týden je o spojení, sdílení, partnerství, rovnováze a rovnocennosti. Říká nám, jak pojímat vztahy. Ne s někým konkrétním, ale vztahy obecně. Ať už se jedná o kohokoliv. A jak to tedy má vypadat? V první řadě je důležitý být na stejné úrovni jako partner. Tzn., že se nemáme nikterak ponižovat ani povyšovat. Nejsme víc ani míň, jsme na stejné lodi, jdeme za společným cílem. Jsme prostě partneři a ti jsou si rovni. Když tohle vezmeme za své, zmizí ze vztahů boj o moc. Soupeření o to, kdo z koho. Vysávání energie toho druhého. Tohle je asi nejdůležitější. Jen si to představte. Nalaďte se na energii toho, že jste si s partnerem rovni. Že neexistuje pocit, že jeden z vás je v něčem lepší nebo horší. Že víte, že on umí to a vy zas tohle a když to spojíte, můžete společně tvořit! Chápete? V tom je ta síla! V tom spojení. Protože nikdo z nás neumí všechno. Každý umí něco a naším úkolem není se to všechno naučit, ale spolupracovat. Umět to spojit. Umět se spojit. A pak společně rozvíjet náš potenciál. Protože ten je nekonečný.
Zrovna tak jako tvorba je nekonečná. Tohle jsou procesy, které nemají limity. Partnerství je taky tvorba. Tvoříme každý den, každou minutu, tvoříme neustále. I když si myslíte, že zrovna nic netvoříte, tak tvoříte. Tvoříte váš život přece. Neustále, pořád. Dokud žijete, tak ho tvoříte. Proto byste to měli dělat vědomě. Opravdu žít, ne přežívat. Neznamená to, že budete od rána do večera v zápřahu v domnění, že to je ta tvorba. Ne! Můžete se klidně nudit, můžete se jen tak dívat z okna, můžete si číst, jít se projít, můžete si uvařit kafe a dát si cígo a jen tak prostě bejt. Dejte si panáka a vychutnejte si ho. Rozdělejte si dobrou láhev vína. Je jedno, co to je, ale dělejte to naplno! Prožijte si to. Ten okamžik, tu chvíli, ten pocit, tu chuť. Uvědomujte si, co děláte, soustřeďte se na to. Dělejte to, co dělat chcete a udělejte všechno proto, abyste to, co dělat nechcete, dělat nemuseli.
Tvořte si prostě svůj život podle svých představ. Sněte! Každý den, pořád. I sněním si vytváříte SVOU realitu. Svou vlastní realitu, tu kterou vám nemůže nikdo nikdy vzít. Tu, kterou vám nikdo nediktuje, do který vám nikdo nekecá. Laďte se na energii toho, co právě čtete. Nasajte si ji dle libosti. Ať víte, o čem píšu. Možná se vám zdá, že jsem odbočila od tématu partnerství, ale není to tak. Všechno spolu velmi úze souvisí. A vy sami moc dobře víte, že právě v partnerství se omezujeme a přizpůsobujeme. A to je další důležitá věc, to taky nedělejte.
Neomezujte se, tedy sebe! Když to děláte, ať chcete nebo ne, vyžadujete to podvědomě (někteří i vědomě) i po partnerovi. A už to jede, už to začíná, už jste v začarovaným kruhu. Už nejste svobodní a v žádném případě svobodu nedovolíte ani partnerovi. A když už jsme u toho, přestaňme se limitovat slovy! Jděte prostě po pocitu. Vezměte si třeba slovo svoboda. Každý si pod tím představí něco úplně jiného. Někteří z toho mají i strach. Dát svobodu partnerovi? No to ne, to nemůžu, když bude mít svobodu, tak mi uteče, zmizí. Takže se prostě jen nalaďte na energii toho, jak to vlastně chcete. A nijak tomu neříkejte, nepojmenovávejte to. Jen to žijte! K životu nepotřebujete zbytečně moc mluvit. Život potřebujete žít. Tak ho žijte. A nechte i vašeho partnera, ať ho žije. A pak ty vaše životy propojte a tvořte. Něco z toho prostě stvořte. Jen tak, podle pocitu. Cítíte tu energii? Tak to je ono. Tak šup, běžte do toho. Dost bylo keců, je čas žít!
Informace o konzultacích na tento týden nesmí chybět, takže je to asi takhle – pondělí až pátek Jičín, tzn. i terapie koněm a pátek až neděle Praha. Konzultace po telefonu jedou samozřejmě furt a pořád ;-)

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...