Když už jsme u tý karty, jdeme rovnou na to. VŠE BUDE O NOVÝCH MOŽNOSTECH. Ale pozor, o nových možnostech se starými kořeny. Myšleno je tím to, že máme konečně začít dělat to, proč jsme sem přišli. No tak, neupadejte hned do beznaděje, že kdybyste to věděli, tak už to asi dávno děláte, ne? Na to rovnou zapomeňte, jasný? 8-) V tuhle chvíli je úplně jedno, jestli už jste s tím začali a pak se na to vykašlali, nebo jste to nedělali vůbec, nebo na to nemáte, nebo to nevíte, a bla bla bla, milion dalších výmluv. Ano, výmluv. Teď je důležitý s tím začít. Je jedno, za jakej konec to vezmete, hlavně už to vezměte, pokud možno do svých rukou, děkuji ;-) Ti z vás, kteří mají pocit, že jsou opravdu mimo a fakt netuší, co by tak měli dělat – dělejte to, co jste chtěli dělat jako malí. Jako děti. Navažte na tu přetrženou nit. Ono se to spojí, nebojte. Vesmír nám všem dá možnost se najít. On to samozřejmě dělá pořád, ale my mu na to tak nějak kašlem. Tak si pak procházíme tím, co se nám úplně nelíbí. A jsme za to na něj naštvaný: „Proč nám to jako dělá? Je snad blbej? Copak nevidí, že se tak snažíme?“ Právě, že vidí, přátelé. A moc dobře. Protože když se snažíme, znamená to, že to neděláme. My se jen snažíme, ale neděláme to. Chápete? Takže až zase budete někomu odpovídat „no já se snažim, ale…“ tak se rovnou chyťte za nos a uvědomte si, že to je dost málo. Že to neděláte, jen se snažíte. A zapomeňte na starý známý pořekadlo, že snaha se cení. Jak vidíte, vesmír to tak nevidí. Ten se totiž nedá oblbnout, jako paní učitelka, máma, táta, babička, děda, kamarádi, oním hraním na citovku „já se snažím, ale nejde to“. Vesmír vám to nesežere, přátelé. Vy si jako myslíte, že jo, ale kdepak, jak sami vidíte, on se nedá.
Takže stručně a jasně – PŘESTAŇTE SE SNAŽIT, ZAČNĚTE KONAT! A bez všech těch keců okolo, jo? Na ty vám „sere bílej tesák“ :-D (To je citace z filmu, to se snad smí *smile* ) Berte všechno, u čeho máte jen trošičku pocit, že by vás mohlo posunout dál. Všechno, s čím souzníte, co vás naplňuje, u čeho se cítíte dobře, co se vám líbí, je vám sympatický, co vám ladí, co vás baví, atd. Vždyť vy víte. Otevírá se nám nová cesta.
Ještě jedna důležitá věc – nespojujte si to s vaším partnerem. Jde čistě jen a jen o vás, o vaše nitro. Cestu nitra má každý svou. Cesta nitra, i když vede jinam než cesta nitra vašeho partnera, neznamená to, že vás to rozdělí. To vůbec ne. Naopak. Jakmile každý z vás dovolí sobě i tomu druhému jít svou vlastní cestu nitra, váš vztah bude mnohem svobodnější, hlubší a hezčí. Na tom nemůžete tratit, naopak, jen získat. Spousta z vás se toho bojí, ale zbytečně. Dopřejte to sobě i partnerovi. Dovolte si otevřít ty dlouho zamčené dveře, od kterých máte klíč jen vy, nikdo jiný. Ani vesmír je nemá. Jen vy. Vesmír jen čeká, kdy si dovolíte je odemknout.
Co se těch vztahů týče, spíš vás rozdělí to, že tyhle dveře otevře jen jeden z vás nebo u obou zůstanou navždy zavřené. Dopřejte si to. Dopřejte to i svému partnerovi. Víte, jaké zážitky pak můžete společně sdílet? Víte, za jaké obzory se můžete dostat? Garantuju vám, že o tom zatím nemáte ani ponětí. A to je obrovská škoda. Tak pojďte, už na nic nečekejte. Vezměte ten klíč a otevřete ty dveře. A pak pomaličku nakoukněte, co tam vlastně je, co tam na vás už takovou dobu čeká. A pak už se jen vydejte po cestě a nechte se někam zavést. Ona je připravená, ví, kam máte jít. Jen jí důvěřujte a nechte se vést… Kdo potřebuje trochu odvahy, nalaďte se na energii té karty. Ona už si s vámi poradí *angel*
No paráda, hned je mi líp :-) Po mém „lenošení“ v nemocnici se o slovo hlásí práce, takže, přátelé, jsem v plné polní :-D Konzultace jsou tento týden v Jičíně, terapie koněm je také možná a karty po telefonu jedou samozřejmě neustále ;-)
Ahoj :-) Předem děkuju všem za vyjádření podpory Lauře i mně. V pondělí nás pustili domů, tak snad už je vše na dobré cestě. Mimochodem, podívejte se na tu kartu… Hustý, co? Ten vesmír je fakt dokonalej. *angel*
Když už jsme u tý karty, jdeme rovnou na to. VŠE BUDE O NOVÝCH MOŽNOSTECH. Ale pozor, o nových možnostech se starými kořeny. Myšleno je tím to, že máme konečně začít dělat to, proč jsme sem přišli. No tak, neupadejte hned do beznaděje, že kdybyste to věděli, tak už to asi dávno děláte, ne? Na to rovnou zapomeňte, jasný? 8-) V tuhle chvíli je úplně jedno, jestli už jste s tím začali a pak se na to vykašlali, nebo jste to nedělali vůbec, nebo na to nemáte, nebo to nevíte, a bla bla bla, milion dalších výmluv. Ano, výmluv. Teď je důležitý s tím začít. Je jedno, za jakej konec to vezmete, hlavně už to vezměte, pokud možno do svých rukou, děkuji ;-) Ti z vás, kteří mají pocit, že jsou opravdu mimo a fakt netuší, co by tak měli dělat – dělejte to, co jste chtěli dělat jako malí. Jako děti. Navažte na tu přetrženou nit. Ono se to spojí, nebojte. Vesmír nám všem dá možnost se najít. On to samozřejmě dělá pořád, ale my mu na to tak nějak kašlem. Tak si pak procházíme tím, co se nám úplně nelíbí. A jsme za to na něj naštvaný: „Proč nám to jako dělá? Je snad blbej? Copak nevidí, že se tak snažíme?“ Právě, že vidí, přátelé. A moc dobře. Protože když se snažíme, znamená to, že to neděláme. My se jen snažíme, ale neděláme to. Chápete? Takže až zase budete někomu odpovídat „no já se snažim, ale…“ tak se rovnou chyťte za nos a uvědomte si, že to je dost málo. Že to neděláte, jen se snažíte. A zapomeňte na starý známý pořekadlo, že snaha se cení. Jak vidíte, vesmír to tak nevidí. Ten se totiž nedá oblbnout, jako paní učitelka, máma, táta, babička, děda, kamarádi, oním hraním na citovku „já se snažím, ale nejde to“. Vesmír vám to nesežere, přátelé. Vy si jako myslíte, že jo, ale kdepak, jak sami vidíte, on se nedá.
Takže stručně a jasně – PŘESTAŇTE SE SNAŽIT, ZAČNĚTE KONAT! A bez všech těch keců okolo, jo? Na ty vám „sere bílej tesák“ :-D (To je citace z filmu, to se snad smí *smile* ) Berte všechno, u čeho máte jen trošičku pocit, že by vás mohlo posunout dál. Všechno, s čím souzníte, co vás naplňuje, u čeho se cítíte dobře, co se vám líbí, je vám sympatický, co vám ladí, co vás baví, atd. Vždyť vy víte. Otevírá se nám nová cesta.
Ještě jedna důležitá věc – nespojujte si to s vaším partnerem. Jde čistě jen a jen o vás, o vaše nitro. Cestu nitra má každý svou. Cesta nitra, i když vede jinam než cesta nitra vašeho partnera, neznamená to, že vás to rozdělí. To vůbec ne. Naopak. Jakmile každý z vás dovolí sobě i tomu druhému jít svou vlastní cestu nitra, váš vztah bude mnohem svobodnější, hlubší a hezčí. Na tom nemůžete tratit, naopak, jen získat. Spousta z vás se toho bojí, ale zbytečně. Dopřejte to sobě i partnerovi. Dovolte si otevřít ty dlouho zamčené dveře, od kterých máte klíč jen vy, nikdo jiný. Ani vesmír je nemá. Jen vy. Vesmír jen čeká, kdy si dovolíte je odemknout.
Co se těch vztahů týče, spíš vás rozdělí to, že tyhle dveře otevře jen jeden z vás nebo u obou zůstanou navždy zavřené. Dopřejte si to. Dopřejte to i svému partnerovi. Víte, jaké zážitky pak můžete společně sdílet? Víte, za jaké obzory se můžete dostat? Garantuju vám, že o tom zatím nemáte ani ponětí. A to je obrovská škoda. Tak pojďte, už na nic nečekejte. Vezměte ten klíč a otevřete ty dveře. A pak pomaličku nakoukněte, co tam vlastně je, co tam na vás už takovou dobu čeká. A pak už se jen vydejte po cestě a nechte se někam zavést. Ona je připravená, ví, kam máte jít. Jen jí důvěřujte a nechte se vést… Kdo potřebuje trochu odvahy, nalaďte se na energii té karty. Ona už si s vámi poradí *angel*
No paráda, hned je mi líp :-) Po mém „lenošení“ v nemocnici se o slovo hlásí práce, takže, přátelé, jsem v plné polní :-D Konzultace jsou tento týden v Jičíně, terapie koněm je také možná a karty po telefonu jedou samozřejmě neustále ;-)
Když už jsme u tý karty, jdeme rovnou na to. VŠE BUDE O NOVÝCH MOŽNOSTECH. Ale pozor, o nových možnostech se starými kořeny. Myšleno je tím to, že máme konečně začít dělat to, proč jsme sem přišli. No tak, neupadejte hned do beznaděje, že kdybyste to věděli, tak už to asi dávno děláte, ne? Na to rovnou zapomeňte, jasný? 8-) V tuhle chvíli je úplně jedno, jestli už jste s tím začali a pak se na to vykašlali, nebo jste to nedělali vůbec, nebo na to nemáte, nebo to nevíte, a bla bla bla, milion dalších výmluv. Ano, výmluv. Teď je důležitý s tím začít. Je jedno, za jakej konec to vezmete, hlavně už to vezměte, pokud možno do svých rukou, děkuji ;-) Ti z vás, kteří mají pocit, že jsou opravdu mimo a fakt netuší, co by tak měli dělat – dělejte to, co jste chtěli dělat jako malí. Jako děti. Navažte na tu přetrženou nit. Ono se to spojí, nebojte. Vesmír nám všem dá možnost se najít. On to samozřejmě dělá pořád, ale my mu na to tak nějak kašlem. Tak si pak procházíme tím, co se nám úplně nelíbí. A jsme za to na něj naštvaný: „Proč nám to jako dělá? Je snad blbej? Copak nevidí, že se tak snažíme?“ Právě, že vidí, přátelé. A moc dobře. Protože když se snažíme, znamená to, že to neděláme. My se jen snažíme, ale neděláme to. Chápete? Takže až zase budete někomu odpovídat „no já se snažim, ale…“ tak se rovnou chyťte za nos a uvědomte si, že to je dost málo. Že to neděláte, jen se snažíte. A zapomeňte na starý známý pořekadlo, že snaha se cení. Jak vidíte, vesmír to tak nevidí. Ten se totiž nedá oblbnout, jako paní učitelka, máma, táta, babička, děda, kamarádi, oním hraním na citovku „já se snažím, ale nejde to“. Vesmír vám to nesežere, přátelé. Vy si jako myslíte, že jo, ale kdepak, jak sami vidíte, on se nedá.
Takže stručně a jasně – PŘESTAŇTE SE SNAŽIT, ZAČNĚTE KONAT! A bez všech těch keců okolo, jo? Na ty vám „sere bílej tesák“ :-D (To je citace z filmu, to se snad smí *smile* ) Berte všechno, u čeho máte jen trošičku pocit, že by vás mohlo posunout dál. Všechno, s čím souzníte, co vás naplňuje, u čeho se cítíte dobře, co se vám líbí, je vám sympatický, co vám ladí, co vás baví, atd. Vždyť vy víte. Otevírá se nám nová cesta.
Ještě jedna důležitá věc – nespojujte si to s vaším partnerem. Jde čistě jen a jen o vás, o vaše nitro. Cestu nitra má každý svou. Cesta nitra, i když vede jinam než cesta nitra vašeho partnera, neznamená to, že vás to rozdělí. To vůbec ne. Naopak. Jakmile každý z vás dovolí sobě i tomu druhému jít svou vlastní cestu nitra, váš vztah bude mnohem svobodnější, hlubší a hezčí. Na tom nemůžete tratit, naopak, jen získat. Spousta z vás se toho bojí, ale zbytečně. Dopřejte to sobě i partnerovi. Dovolte si otevřít ty dlouho zamčené dveře, od kterých máte klíč jen vy, nikdo jiný. Ani vesmír je nemá. Jen vy. Vesmír jen čeká, kdy si dovolíte je odemknout.
Co se těch vztahů týče, spíš vás rozdělí to, že tyhle dveře otevře jen jeden z vás nebo u obou zůstanou navždy zavřené. Dopřejte si to. Dopřejte to i svému partnerovi. Víte, jaké zážitky pak můžete společně sdílet? Víte, za jaké obzory se můžete dostat? Garantuju vám, že o tom zatím nemáte ani ponětí. A to je obrovská škoda. Tak pojďte, už na nic nečekejte. Vezměte ten klíč a otevřete ty dveře. A pak pomaličku nakoukněte, co tam vlastně je, co tam na vás už takovou dobu čeká. A pak už se jen vydejte po cestě a nechte se někam zavést. Ona je připravená, ví, kam máte jít. Jen jí důvěřujte a nechte se vést… Kdo potřebuje trochu odvahy, nalaďte se na energii té karty. Ona už si s vámi poradí *angel*
No paráda, hned je mi líp :-) Po mém „lenošení“ v nemocnici se o slovo hlásí práce, takže, přátelé, jsem v plné polní :-D Konzultace jsou tento týden v Jičíně, terapie koněm je také možná a karty po telefonu jedou samozřejmě neustále ;-)

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...