NEEXISTUJÍ PRO VÁS ŽÁDNÁ OMEZENÍ!!! Úžasná věta! Zapište si ji za uši :-) Nebo si ji radši několikrát denně opakujte! Jen se na to podívejte. Můžete být naprosto vším, čím chcete! Není to pecka? Na co si jen pomyslíte, co chcete, po čem toužíte, můžete to mít nebo možná lépe – můžete tím být. Můžete být tou nejdokonalejší představou o sobě samé. A nejen to. Můžete žít takový život, jaký si dokážete představit!
Zní to jako pohádka? Nebo totální blábol? Ano, některým z vás určitě jo. A jestli zrovna do téhle skupiny patříte, promiňte, ale nedivte se, že to máte, jak to máte. Jestliže totiž odmítnete možnost toho, že se můžete mít líp, nebo tomu ani nevěříte, nemůže se to pak stát. Není to s vámi v souladu, i když by to kolikrát i moc chtělo. Nejde to. Vesmír vám přece nemůže dát něco, co sami nechcete. Ono tohle téma velmi, ale velmi úzce souvisí se mnou tolik omílaným systémem. To je totiž on, co nám brání v rozkvětu. Jeho vliv na nás je tak obrovský, že je pak těžký uvěřit tomu, že můžou být věci jinak. Jsme natolik sešněrovaní těmi všemi pouty, že je pro nás strašně těžký uvěřit něčemu lepšímu a svobodnějšímu.
Já vás naprosto chápu. Ale prosim vás, proberte se z tý hypnózy! Nevěřte tý iluzi, ve který žijete. Neberte svůj současný stav jako realitu, neztotožňujte se s ní! (Pokud vám vaše situace vyhovuje, pak je vše v naprostém pořádku. Nebo jinak, pokud žijete podle svých představ, je vše v naprostém pořádku.) Nejste při vědomí, jste zbavení smyslů. Jste udržováni ve stavu, který je přijatelný pro ty, co se drží moci, ale je naprosto neslučitelný s voláním vaší duše. S tím, co chcete vy. A to je vaše realita, vy jste to přijali za svý. Tak a teď ruku na srdce, přátelé. Tohle přece nebylo cílem naší cesty do tohoto světa. Pro tohle jsme sem přece nešli. Je čas se probudit, začít se cítit. Když totiž budeme cítit sebe, budeme cítit i naše okolí, budeme se dívat pod povrch věcí, budeme cítit jejich hloubku, budeme dělat věci vědomě, protože budeme moc dobře vědět, jaké má naše nynější jednání následky v budoucnu. Věci, který nám nejsou příjemný, už nedovolíme. Nebudeme tak „tolerantní“ k druhým na úkor sebe samých. Nebudeme pomáhat tam, kde se od nás žádná pomoc neočekává, ale my máme pocit, že bychom pomoct měli. Poznáme, že je to kontraproduktivní, ničemu nepomůžeme a naopak nám to uškodí.
Zkuste si dát fakt den podle sebe. Ale se vším všudy. Dělejte jen to, co chcete a poctivě. Do ničeho se nenuťte, nic si nezakazujte. DOVOLTE SI TO! Zažijte ten pocit… A pak se jen vzbuďte a nechte své sny, ať se stanou vaší realitou. Chtěla jsem vám sem dát nějaký kraťoučký video probuzení z hypnózy. Na youtube jsem žádný nenašla. Hustý co? To se prostě nechce. To je fakt síla… Ale my si poradíme, na nás si nepřijdou. „Až si přečtete číslo tři, tak se vzbudíte! Raz, dva TŘI! Jste vzhůru! A teď běžte. Za svobodou, za sny, tužbami, prostě vstříc novému životu. JSTE VOLNÍ!!!“
Tento týden jsou opět konzultace v Praze nebo po telefonu a mám pro vás ještě pozvánku na přednášku Pjéra la Šéze v Jičíně, tak na ni mrkněte ;-)
Ahoj vám všem ;-) Mám trochu potřebu se vyjádřit k minulému článku, který se týkal školy. Jen bych ráda vysvětlila, že se jednalo o kritiku nikoliv učitelů, ale školství jako takového, potažmo celého systému, ve kterém žijeme. Nepopírám, že jsou mezi učiteli lidé, kteří svou práci dělají výborně a třeba i v rámci možností jinak. Není jich ale zdaleka tolik, kolik je potřeba. Ostatně, jako v každém oboru, i v té ezoterice, kterou, jak víte, kritizuju taky.
Teď už ale k aktuální kartě… Je nádherná a výstižná! Dnes ji tu máte i s kompletním textem, protože mi přijde, že to naprosto dokonale sedí. Tak se od toho pojďme odpíchnout.
NEEXISTUJÍ PRO VÁS ŽÁDNÁ OMEZENÍ!!! Úžasná věta! Zapište si ji za uši :-) Nebo si ji radši několikrát denně opakujte! Jen se na to podívejte. Můžete být naprosto vším, čím chcete! Není to pecka? Na co si jen pomyslíte, co chcete, po čem toužíte, můžete to mít nebo možná lépe – můžete tím být. Můžete být tou nejdokonalejší představou o sobě samé. A nejen to. Můžete žít takový život, jaký si dokážete představit!
Zní to jako pohádka? Nebo totální blábol? Ano, některým z vás určitě jo. A jestli zrovna do téhle skupiny patříte, promiňte, ale nedivte se, že to máte, jak to máte. Jestliže totiž odmítnete možnost toho, že se můžete mít líp, nebo tomu ani nevěříte, nemůže se to pak stát. Není to s vámi v souladu, i když by to kolikrát i moc chtělo. Nejde to. Vesmír vám přece nemůže dát něco, co sami nechcete. Ono tohle téma velmi, ale velmi úzce souvisí se mnou tolik omílaným systémem. To je totiž on, co nám brání v rozkvětu. Jeho vliv na nás je tak obrovský, že je pak těžký uvěřit tomu, že můžou být věci jinak. Jsme natolik sešněrovaní těmi všemi pouty, že je pro nás strašně těžký uvěřit něčemu lepšímu a svobodnějšímu.
Já vás naprosto chápu. Ale prosim vás, proberte se z tý hypnózy! Nevěřte tý iluzi, ve který žijete. Neberte svůj současný stav jako realitu, neztotožňujte se s ní! (Pokud vám vaše situace vyhovuje, pak je vše v naprostém pořádku. Nebo jinak, pokud žijete podle svých představ, je vše v naprostém pořádku.) Nejste při vědomí, jste zbavení smyslů. Jste udržováni ve stavu, který je přijatelný pro ty, co se drží moci, ale je naprosto neslučitelný s voláním vaší duše. S tím, co chcete vy. A to je vaše realita, vy jste to přijali za svý. Tak a teď ruku na srdce, přátelé. Tohle přece nebylo cílem naší cesty do tohoto světa. Pro tohle jsme sem přece nešli. Je čas se probudit, začít se cítit. Když totiž budeme cítit sebe, budeme cítit i naše okolí, budeme se dívat pod povrch věcí, budeme cítit jejich hloubku, budeme dělat věci vědomě, protože budeme moc dobře vědět, jaké má naše nynější jednání následky v budoucnu. Věci, který nám nejsou příjemný, už nedovolíme. Nebudeme tak „tolerantní“ k druhým na úkor sebe samých. Nebudeme pomáhat tam, kde se od nás žádná pomoc neočekává, ale my máme pocit, že bychom pomoct měli. Poznáme, že je to kontraproduktivní, ničemu nepomůžeme a naopak nám to uškodí.
Zkuste si dát fakt den podle sebe. Ale se vším všudy. Dělejte jen to, co chcete a poctivě. Do ničeho se nenuťte, nic si nezakazujte. DOVOLTE SI TO! Zažijte ten pocit… A pak se jen vzbuďte a nechte své sny, ať se stanou vaší realitou. Chtěla jsem vám sem dát nějaký kraťoučký video probuzení z hypnózy. Na youtube jsem žádný nenašla. Hustý co? To se prostě nechce. To je fakt síla… Ale my si poradíme, na nás si nepřijdou. „Až si přečtete číslo tři, tak se vzbudíte! Raz, dva TŘI! Jste vzhůru! A teď běžte. Za svobodou, za sny, tužbami, prostě vstříc novému životu. JSTE VOLNÍ!!!“
Tento týden jsou opět konzultace v Praze nebo po telefonu a mám pro vás ještě pozvánku na přednášku Pjéra la Šéze v Jičíně, tak na ni mrkněte ;-)
NEEXISTUJÍ PRO VÁS ŽÁDNÁ OMEZENÍ!!! Úžasná věta! Zapište si ji za uši :-) Nebo si ji radši několikrát denně opakujte! Jen se na to podívejte. Můžete být naprosto vším, čím chcete! Není to pecka? Na co si jen pomyslíte, co chcete, po čem toužíte, můžete to mít nebo možná lépe – můžete tím být. Můžete být tou nejdokonalejší představou o sobě samé. A nejen to. Můžete žít takový život, jaký si dokážete představit!
Zní to jako pohádka? Nebo totální blábol? Ano, některým z vás určitě jo. A jestli zrovna do téhle skupiny patříte, promiňte, ale nedivte se, že to máte, jak to máte. Jestliže totiž odmítnete možnost toho, že se můžete mít líp, nebo tomu ani nevěříte, nemůže se to pak stát. Není to s vámi v souladu, i když by to kolikrát i moc chtělo. Nejde to. Vesmír vám přece nemůže dát něco, co sami nechcete. Ono tohle téma velmi, ale velmi úzce souvisí se mnou tolik omílaným systémem. To je totiž on, co nám brání v rozkvětu. Jeho vliv na nás je tak obrovský, že je pak těžký uvěřit tomu, že můžou být věci jinak. Jsme natolik sešněrovaní těmi všemi pouty, že je pro nás strašně těžký uvěřit něčemu lepšímu a svobodnějšímu.
Já vás naprosto chápu. Ale prosim vás, proberte se z tý hypnózy! Nevěřte tý iluzi, ve který žijete. Neberte svůj současný stav jako realitu, neztotožňujte se s ní! (Pokud vám vaše situace vyhovuje, pak je vše v naprostém pořádku. Nebo jinak, pokud žijete podle svých představ, je vše v naprostém pořádku.) Nejste při vědomí, jste zbavení smyslů. Jste udržováni ve stavu, který je přijatelný pro ty, co se drží moci, ale je naprosto neslučitelný s voláním vaší duše. S tím, co chcete vy. A to je vaše realita, vy jste to přijali za svý. Tak a teď ruku na srdce, přátelé. Tohle přece nebylo cílem naší cesty do tohoto světa. Pro tohle jsme sem přece nešli. Je čas se probudit, začít se cítit. Když totiž budeme cítit sebe, budeme cítit i naše okolí, budeme se dívat pod povrch věcí, budeme cítit jejich hloubku, budeme dělat věci vědomě, protože budeme moc dobře vědět, jaké má naše nynější jednání následky v budoucnu. Věci, který nám nejsou příjemný, už nedovolíme. Nebudeme tak „tolerantní“ k druhým na úkor sebe samých. Nebudeme pomáhat tam, kde se od nás žádná pomoc neočekává, ale my máme pocit, že bychom pomoct měli. Poznáme, že je to kontraproduktivní, ničemu nepomůžeme a naopak nám to uškodí.
Zkuste si dát fakt den podle sebe. Ale se vším všudy. Dělejte jen to, co chcete a poctivě. Do ničeho se nenuťte, nic si nezakazujte. DOVOLTE SI TO! Zažijte ten pocit… A pak se jen vzbuďte a nechte své sny, ať se stanou vaší realitou. Chtěla jsem vám sem dát nějaký kraťoučký video probuzení z hypnózy. Na youtube jsem žádný nenašla. Hustý co? To se prostě nechce. To je fakt síla… Ale my si poradíme, na nás si nepřijdou. „Až si přečtete číslo tři, tak se vzbudíte! Raz, dva TŘI! Jste vzhůru! A teď běžte. Za svobodou, za sny, tužbami, prostě vstříc novému životu. JSTE VOLNÍ!!!“
Tento týden jsou opět konzultace v Praze nebo po telefonu a mám pro vás ještě pozvánku na přednášku Pjéra la Šéze v Jičíně, tak na ni mrkněte ;-)

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...