Krásná karta, a je na ní moře, hmm, asi náhoda. :-) Tento týden bude o svobodě projevu. Vyjadřujte se, jak nejlépe umíte, a možná ještě líp. Dopřejte si to! Cokoliv k vám přijde, nenechávejte si to pro sebe. Tenhle týden bude i o návalu emocí, nápadů, tužeb, zkrátka to s námi bude pěkně cloumat. 8-) Bude to fajn, není třeba mít obavy.
Důležitý je to k sobě všechno pustit, nechat to sebou projít a pak to pustit ven. Nikde si to nesyslete! Neduste to pod pokličkou, tam je to k ničemu, chce to prostě ven. Tak to pusťte! Naprosto otevřeně, tak, jak to zrovna budete cítit. Vyjadřujte se nejen slovy, ale především činy. Tzn. tvořte, tančete, zpívejte, malujte, nakupujte, běhejte, válejte sudy, dejte někomu pusu, usmějte se na někoho, cokoliv, co vás napadne! Stáhněte si novou hudbu, kupte si nový oblečení, změňte účes, já nevim, nechte se třeba potetovat, když to tak budete cítit. Dovolte si připadat si jako blázen, nechte se unášet tou euforkou, která s váma bude třískat. Buďte jak puberťáci. *wine* Naprosto se odpojte od reakcí okolí, vypusťte z hlavy ten program, že něco nemůžete, protože co si o vás ostatní pomyslí. Na to už se nehraje, vážení! Teď frčí svoboda projevu i slova. To je teď pecka, která hýbe světem. Vidíte toho ptáka? Je zelenej, takže ano, klidně si zahulte. 8-) Vše je povoleno. Ty bláho, to je jízda už teď, při tom psaní. :-D Ne že se sjedete, vy vokurky, jen tak do náladičky, jasný ?! :-D A budeme lítat jako motýli. :-) (Jo, přesně tak, vykládaní karet je dost jednoduchý :-D ).
Tak teď zase chvíli vážně… No, ono vlastně už není moc co psát. Neustále tady na mě vyskakuje informace to tom, abyste to NEBRZDILI. Nezastavujte ten proud, je ohromně potřeba. Vlije vám to novou krev do žil. Je to elixír. Jen se tomu musíte poddat a nechat se nést. Tou vlnou, sami sebou, tím, kam vás to táhne, co chcete, po čem toužíte, co si přejete, co jste vždycky chtěli a nikdy to nedělali… Je toho spousta. A ano, je to furt dokola. Proč? Protože to stále neděláme. Stále jsme sešněrovaní systémem, vzorci v naší hlavě, většinou si vždy najdeme důvod, proč něco nejde, než abychom našli řešení, jak by to šlo. Je to pro nás nějak pohodlnější. Jenže pak to tady taky tak vypadá. A nám se to nelíbí a stejně si řekneme, že my to teda fakt nevytrhnem. Jenže vytrhnem! A hodně vytrhnem! Kdo taky jinej, než my? Soused od vedle? Ten asi těžko, že jo. Nedá se nic dělat. Je to jenom a jenom na nás.
Dobrá zpráva je, že už v tom nejsme sami. Je nás totiž čím dál víc. A ti všichni, kteří už to dělají, začali u sebe. Jen se na ně podívejte. To je vaše inspirace, ti vás nemají naštvat. Jasně, některý lidi vás fakt nezkousnou, a mnohdy to budou i ti, o kterých jste si mysleli, že to jsou kamarádi. Zjistíte, že nejsou. Protože to nedají. Nedají to, že se cítíte líp než oni. A přitom mají úplně stejnou možnost jako my. Ale jsou lidi, který si budou stěžovat prostě pořád. Ale to neznamená, že nás tím budou krmit a navíc čekat, že budeme kňourat s nima. Nas***! My máme svůj život, nás baví, my víme svoje, a chceme si to tady užít, ne přežít. A jestli to má někdo jinak, v pořádku, ale bez nás. Protože my si pečlivě vybíráme, koho kolem sebe máme, protože moc dobře víme, že ať chceme nebo ne, destruktivní myšlenky jsou hodně nakažlivý. Takže tak. Každý podle sebe, svobodně, intuitivně, krásně, lehce, euforicky, bláznivě, jako když jste zamilovaný. Tak přesně tak, ale neobracejte ten pocit k nikomu, obraťte ho k sobě. A pak se začnou dít věci! To bude teprve jízda ;-)
Ahoj všem, přátelé, jak se máte? Na nás už čeká moře, tak jsem celá natěšená *wine* Teda až na to balení, to nesnášim. A vybalování, to je snad ještě horší *smile* No nic, nebudu si to kazit hned do rozjezdu, že :-) Tak jdem na věc, ať to stihnu 8-)
Krásná karta, a je na ní moře, hmm, asi náhoda. :-) Tento týden bude o svobodě projevu. Vyjadřujte se, jak nejlépe umíte, a možná ještě líp. Dopřejte si to! Cokoliv k vám přijde, nenechávejte si to pro sebe. Tenhle týden bude i o návalu emocí, nápadů, tužeb, zkrátka to s námi bude pěkně cloumat. 8-) Bude to fajn, není třeba mít obavy.
Důležitý je to k sobě všechno pustit, nechat to sebou projít a pak to pustit ven. Nikde si to nesyslete! Neduste to pod pokličkou, tam je to k ničemu, chce to prostě ven. Tak to pusťte! Naprosto otevřeně, tak, jak to zrovna budete cítit. Vyjadřujte se nejen slovy, ale především činy. Tzn. tvořte, tančete, zpívejte, malujte, nakupujte, běhejte, válejte sudy, dejte někomu pusu, usmějte se na někoho, cokoliv, co vás napadne! Stáhněte si novou hudbu, kupte si nový oblečení, změňte účes, já nevim, nechte se třeba potetovat, když to tak budete cítit. Dovolte si připadat si jako blázen, nechte se unášet tou euforkou, která s váma bude třískat. Buďte jak puberťáci. *wine* Naprosto se odpojte od reakcí okolí, vypusťte z hlavy ten program, že něco nemůžete, protože co si o vás ostatní pomyslí. Na to už se nehraje, vážení! Teď frčí svoboda projevu i slova. To je teď pecka, která hýbe světem. Vidíte toho ptáka? Je zelenej, takže ano, klidně si zahulte. 8-) Vše je povoleno. Ty bláho, to je jízda už teď, při tom psaní. :-D Ne že se sjedete, vy vokurky, jen tak do náladičky, jasný ?! :-D A budeme lítat jako motýli. :-) (Jo, přesně tak, vykládaní karet je dost jednoduchý :-D ).
Tak teď zase chvíli vážně… No, ono vlastně už není moc co psát. Neustále tady na mě vyskakuje informace to tom, abyste to NEBRZDILI. Nezastavujte ten proud, je ohromně potřeba. Vlije vám to novou krev do žil. Je to elixír. Jen se tomu musíte poddat a nechat se nést. Tou vlnou, sami sebou, tím, kam vás to táhne, co chcete, po čem toužíte, co si přejete, co jste vždycky chtěli a nikdy to nedělali… Je toho spousta. A ano, je to furt dokola. Proč? Protože to stále neděláme. Stále jsme sešněrovaní systémem, vzorci v naší hlavě, většinou si vždy najdeme důvod, proč něco nejde, než abychom našli řešení, jak by to šlo. Je to pro nás nějak pohodlnější. Jenže pak to tady taky tak vypadá. A nám se to nelíbí a stejně si řekneme, že my to teda fakt nevytrhnem. Jenže vytrhnem! A hodně vytrhnem! Kdo taky jinej, než my? Soused od vedle? Ten asi těžko, že jo. Nedá se nic dělat. Je to jenom a jenom na nás.
Dobrá zpráva je, že už v tom nejsme sami. Je nás totiž čím dál víc. A ti všichni, kteří už to dělají, začali u sebe. Jen se na ně podívejte. To je vaše inspirace, ti vás nemají naštvat. Jasně, některý lidi vás fakt nezkousnou, a mnohdy to budou i ti, o kterých jste si mysleli, že to jsou kamarádi. Zjistíte, že nejsou. Protože to nedají. Nedají to, že se cítíte líp než oni. A přitom mají úplně stejnou možnost jako my. Ale jsou lidi, který si budou stěžovat prostě pořád. Ale to neznamená, že nás tím budou krmit a navíc čekat, že budeme kňourat s nima. Nas***! My máme svůj život, nás baví, my víme svoje, a chceme si to tady užít, ne přežít. A jestli to má někdo jinak, v pořádku, ale bez nás. Protože my si pečlivě vybíráme, koho kolem sebe máme, protože moc dobře víme, že ať chceme nebo ne, destruktivní myšlenky jsou hodně nakažlivý. Takže tak. Každý podle sebe, svobodně, intuitivně, krásně, lehce, euforicky, bláznivě, jako když jste zamilovaný. Tak přesně tak, ale neobracejte ten pocit k nikomu, obraťte ho k sobě. A pak se začnou dít věci! To bude teprve jízda ;-)
Krásná karta, a je na ní moře, hmm, asi náhoda. :-) Tento týden bude o svobodě projevu. Vyjadřujte se, jak nejlépe umíte, a možná ještě líp. Dopřejte si to! Cokoliv k vám přijde, nenechávejte si to pro sebe. Tenhle týden bude i o návalu emocí, nápadů, tužeb, zkrátka to s námi bude pěkně cloumat. 8-) Bude to fajn, není třeba mít obavy.
Důležitý je to k sobě všechno pustit, nechat to sebou projít a pak to pustit ven. Nikde si to nesyslete! Neduste to pod pokličkou, tam je to k ničemu, chce to prostě ven. Tak to pusťte! Naprosto otevřeně, tak, jak to zrovna budete cítit. Vyjadřujte se nejen slovy, ale především činy. Tzn. tvořte, tančete, zpívejte, malujte, nakupujte, běhejte, válejte sudy, dejte někomu pusu, usmějte se na někoho, cokoliv, co vás napadne! Stáhněte si novou hudbu, kupte si nový oblečení, změňte účes, já nevim, nechte se třeba potetovat, když to tak budete cítit. Dovolte si připadat si jako blázen, nechte se unášet tou euforkou, která s váma bude třískat. Buďte jak puberťáci. *wine* Naprosto se odpojte od reakcí okolí, vypusťte z hlavy ten program, že něco nemůžete, protože co si o vás ostatní pomyslí. Na to už se nehraje, vážení! Teď frčí svoboda projevu i slova. To je teď pecka, která hýbe světem. Vidíte toho ptáka? Je zelenej, takže ano, klidně si zahulte. 8-) Vše je povoleno. Ty bláho, to je jízda už teď, při tom psaní. :-D Ne že se sjedete, vy vokurky, jen tak do náladičky, jasný ?! :-D A budeme lítat jako motýli. :-) (Jo, přesně tak, vykládaní karet je dost jednoduchý :-D ).
Tak teď zase chvíli vážně… No, ono vlastně už není moc co psát. Neustále tady na mě vyskakuje informace to tom, abyste to NEBRZDILI. Nezastavujte ten proud, je ohromně potřeba. Vlije vám to novou krev do žil. Je to elixír. Jen se tomu musíte poddat a nechat se nést. Tou vlnou, sami sebou, tím, kam vás to táhne, co chcete, po čem toužíte, co si přejete, co jste vždycky chtěli a nikdy to nedělali… Je toho spousta. A ano, je to furt dokola. Proč? Protože to stále neděláme. Stále jsme sešněrovaní systémem, vzorci v naší hlavě, většinou si vždy najdeme důvod, proč něco nejde, než abychom našli řešení, jak by to šlo. Je to pro nás nějak pohodlnější. Jenže pak to tady taky tak vypadá. A nám se to nelíbí a stejně si řekneme, že my to teda fakt nevytrhnem. Jenže vytrhnem! A hodně vytrhnem! Kdo taky jinej, než my? Soused od vedle? Ten asi těžko, že jo. Nedá se nic dělat. Je to jenom a jenom na nás.
Dobrá zpráva je, že už v tom nejsme sami. Je nás totiž čím dál víc. A ti všichni, kteří už to dělají, začali u sebe. Jen se na ně podívejte. To je vaše inspirace, ti vás nemají naštvat. Jasně, některý lidi vás fakt nezkousnou, a mnohdy to budou i ti, o kterých jste si mysleli, že to jsou kamarádi. Zjistíte, že nejsou. Protože to nedají. Nedají to, že se cítíte líp než oni. A přitom mají úplně stejnou možnost jako my. Ale jsou lidi, který si budou stěžovat prostě pořád. Ale to neznamená, že nás tím budou krmit a navíc čekat, že budeme kňourat s nima. Nas***! My máme svůj život, nás baví, my víme svoje, a chceme si to tady užít, ne přežít. A jestli to má někdo jinak, v pořádku, ale bez nás. Protože my si pečlivě vybíráme, koho kolem sebe máme, protože moc dobře víme, že ať chceme nebo ne, destruktivní myšlenky jsou hodně nakažlivý. Takže tak. Každý podle sebe, svobodně, intuitivně, krásně, lehce, euforicky, bláznivě, jako když jste zamilovaný. Tak přesně tak, ale neobracejte ten pocit k nikomu, obraťte ho k sobě. A pak se začnou dít věci! To bude teprve jízda ;-)

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...