Jak na to tak koukám, zase tak mimo nejsem 8-) Ona s tím jarem a probouzením souvisí i ta karta! Hm, dobrá „náhodička“, byť neexistující ;-) I my se po té zimě potřebujeme nastartovat, a to zejména duševně. Jestli na to chcete jít přes fyzično, můžete, ale pokud zacílíte na duši, efekt se znásobí. A jelikož všechno souvisí se vším, tělo se automaticky přidá :-)
Já nevim jak vám, ale mně se po týhle informaci docela ulevilo :-) A teď jak na to! Děcka, je to jednoduchý! Spontánnost. Ale naprostá! Cokoliv, kdykoliv a kdekoliv vás napadne, hned to udělejte! Hned! Na nic nečekejte! Nepřemýšlejte nad tím, jestli se to hodí nebo ne. Jakmile to vámi bude rezonovat, je to ONO! Má se to stát! Rozumíte? Nehodnoťte to a neposuzujte, jinak jste mimo, neuděláte to. Hlavna samozřejmě vymyslí milion důvodů, proč to neudělat. Neodpojujte ji, přeci jen s námi hýbe, a toho je právě třeba využít. Srdce dá impuls a hlava zařídí realizaci. Pohne rukou, nohou, jako když máte žízeň a jdete se napít (mimochodem se těšim, až si k těm buřtům dám Plzeň *wine* ). Takže tak. Jednoduše. Nemá smysl se toho bát, strach je vždycky nejsilnější před tím, než něco uděláme. Ve finále většinou zjistíme, že jsme se báli úplně zbytečně. To znáte, nesčetněkrát to máte za sebou. O důvod víc, proč se nebát 8-)
Víte, ono to možná zní jako zbytečnost, možná bláznivá zbytečnost, ale není to tak. Tohle nás má opět něčemu naučit. A ta lekce má obrovskou hloubku, byť to není na první pohled vidět. Každého z nás totiž napadne udělat něco jiného – někdo udělá fakt totální šílenost, někdo změní jídelníček, dá si jarní detox, začne malovat nebo chodit cvičit, možností je nekonečně. A dokáže si představit, jakou sílu to bude mít, až se to sečte? A co ještě dalšího se v tom skrývá?
No jasně, naše stále omílané spojení se sebou! Už je asi fakt na čase, abychom to konečně začali dělat! Teď si s tím totiž fakt můžeme hrát. Je to jenom o rozhodnutí. Jako když chcete začít cvičit, teda vlastně jinak, jako když máte pocit, že byste měli cvičit. Dloooouho se odhodláváte začít chodit do fitka a většinou najdete několik důvodů, proč to zase dneska nejde, takže tam vlastně nedojdete. Jen máte ten pocit, že byste měli. Akce – nula. Jo, bingo! Mám to samozřejmě ale úúúúplně stejně *smile* Takže já to 100% vezmu radši oklikou a zamířím na duši. I když, co když je oklika to fitko? Je to jedno. Je to cesta, způsob, říkejte tomu, jak chcete, ale hlavně to dělejte. Každý podle svého. A co nejjednodušeji, protože v jednoduchosti je síla. A hlavně, ty nejlepší věci jsou zadarmo :-)
Ten potenciál je ve vás. A komu se zdá jako blbost dělat tenhle tejden to, co vás napadne, včetně těch blbin? Tak já vám něco řeknu: Nikdy nemůžete vědět, co ta vaše s naprosto čistým úmyslem udělaná blbina způsobí. Kdo se díky ní zasměje, komu udělá radost, ten někdo to třeba řekne někomu dalšímu a ten se třeba bude smát taky. Nikdy nevíte, kdo se zrovna dívá, když něco děláte. Vy toho někoho vůbec vidět nemusíte, ale on vás jo.
Zkrátka a dobře, děcka, tenhle týden budeme blbnout, budeme dělat vážný věci, budeme si hrát, budeme dělat, co nás napadne! Prostě a jednoduše BUDEME a kým jiným než sami sebou!“ Hawk, domluvila jsem ;-) A tenhle týden jsou konzultace v Barceloně a od pátku do neděle v Praze :-) Kecám, Barcelonu už mám nabitou, tak jenom ta Praha. Ty jo, já jsem zase vtipná *smile*
PS: Teď vážně, dopředu hlásím, že na veškeré dotazy i ohledně osobních horoskopů, budu odpovídat nejdřív v pátek. Děkuju za pochopení :-*
PS2 níže:
A navíc závěrem jedna pozvánka!
Zvu na setkání TEREZIE a aztécká šamanka NYX LOPEZ na téma "Andělská poslání a andělé mezi námi a jak s nimi pracovat"
ÚTERÝ 24. 4. 2018 v Pracovne ŽENY s.r.o. v pražském Karlíně.
Více k programu ZDE nebo na FB události
Ahoj všichni :-) Jak se vám daří, s tím probouzejícím se jarem? Hned je to veselejší, když na nás svítí sluníčko, že jo? Už chystám brigádu na zahradě a letošní první opejkačku buřtů. Až tohle budete číst, už budu sedět u ohně *wine* No, já vim, dost bylo keců, Terezo, jde se na věc :-D
Jak na to tak koukám, zase tak mimo nejsem 8-) Ona s tím jarem a probouzením souvisí i ta karta! Hm, dobrá „náhodička“, byť neexistující ;-) I my se po té zimě potřebujeme nastartovat, a to zejména duševně. Jestli na to chcete jít přes fyzično, můžete, ale pokud zacílíte na duši, efekt se znásobí. A jelikož všechno souvisí se vším, tělo se automaticky přidá :-)
Já nevim jak vám, ale mně se po týhle informaci docela ulevilo :-) A teď jak na to! Děcka, je to jednoduchý! Spontánnost. Ale naprostá! Cokoliv, kdykoliv a kdekoliv vás napadne, hned to udělejte! Hned! Na nic nečekejte! Nepřemýšlejte nad tím, jestli se to hodí nebo ne. Jakmile to vámi bude rezonovat, je to ONO! Má se to stát! Rozumíte? Nehodnoťte to a neposuzujte, jinak jste mimo, neuděláte to. Hlavna samozřejmě vymyslí milion důvodů, proč to neudělat. Neodpojujte ji, přeci jen s námi hýbe, a toho je právě třeba využít. Srdce dá impuls a hlava zařídí realizaci. Pohne rukou, nohou, jako když máte žízeň a jdete se napít (mimochodem se těšim, až si k těm buřtům dám Plzeň *wine* ). Takže tak. Jednoduše. Nemá smysl se toho bát, strach je vždycky nejsilnější před tím, než něco uděláme. Ve finále většinou zjistíme, že jsme se báli úplně zbytečně. To znáte, nesčetněkrát to máte za sebou. O důvod víc, proč se nebát 8-)
Víte, ono to možná zní jako zbytečnost, možná bláznivá zbytečnost, ale není to tak. Tohle nás má opět něčemu naučit. A ta lekce má obrovskou hloubku, byť to není na první pohled vidět. Každého z nás totiž napadne udělat něco jiného – někdo udělá fakt totální šílenost, někdo změní jídelníček, dá si jarní detox, začne malovat nebo chodit cvičit, možností je nekonečně. A dokáže si představit, jakou sílu to bude mít, až se to sečte? A co ještě dalšího se v tom skrývá?
No jasně, naše stále omílané spojení se sebou! Už je asi fakt na čase, abychom to konečně začali dělat! Teď si s tím totiž fakt můžeme hrát. Je to jenom o rozhodnutí. Jako když chcete začít cvičit, teda vlastně jinak, jako když máte pocit, že byste měli cvičit. Dloooouho se odhodláváte začít chodit do fitka a většinou najdete několik důvodů, proč to zase dneska nejde, takže tam vlastně nedojdete. Jen máte ten pocit, že byste měli. Akce – nula. Jo, bingo! Mám to samozřejmě ale úúúúplně stejně *smile* Takže já to 100% vezmu radši oklikou a zamířím na duši. I když, co když je oklika to fitko? Je to jedno. Je to cesta, způsob, říkejte tomu, jak chcete, ale hlavně to dělejte. Každý podle svého. A co nejjednodušeji, protože v jednoduchosti je síla. A hlavně, ty nejlepší věci jsou zadarmo :-)
Ten potenciál je ve vás. A komu se zdá jako blbost dělat tenhle tejden to, co vás napadne, včetně těch blbin? Tak já vám něco řeknu: Nikdy nemůžete vědět, co ta vaše s naprosto čistým úmyslem udělaná blbina způsobí. Kdo se díky ní zasměje, komu udělá radost, ten někdo to třeba řekne někomu dalšímu a ten se třeba bude smát taky. Nikdy nevíte, kdo se zrovna dívá, když něco děláte. Vy toho někoho vůbec vidět nemusíte, ale on vás jo.
Zkrátka a dobře, děcka, tenhle týden budeme blbnout, budeme dělat vážný věci, budeme si hrát, budeme dělat, co nás napadne! Prostě a jednoduše BUDEME a kým jiným než sami sebou!“ Hawk, domluvila jsem ;-) A tenhle týden jsou konzultace v Barceloně a od pátku do neděle v Praze :-) Kecám, Barcelonu už mám nabitou, tak jenom ta Praha. Ty jo, já jsem zase vtipná *smile*
PS: Teď vážně, dopředu hlásím, že na veškeré dotazy i ohledně osobních horoskopů, budu odpovídat nejdřív v pátek. Děkuju za pochopení :-*
PS2 níže:
A navíc závěrem jedna pozvánka!
Zvu na setkání TEREZIE a aztécká šamanka NYX LOPEZ na téma "Andělská poslání a andělé mezi námi a jak s nimi pracovat"
ÚTERÝ 24. 4. 2018 v Pracovne ŽENY s.r.o. v pražském Karlíně.
Více k programu ZDE nebo na FB události
Jak na to tak koukám, zase tak mimo nejsem 8-) Ona s tím jarem a probouzením souvisí i ta karta! Hm, dobrá „náhodička“, byť neexistující ;-) I my se po té zimě potřebujeme nastartovat, a to zejména duševně. Jestli na to chcete jít přes fyzično, můžete, ale pokud zacílíte na duši, efekt se znásobí. A jelikož všechno souvisí se vším, tělo se automaticky přidá :-)
Já nevim jak vám, ale mně se po týhle informaci docela ulevilo :-) A teď jak na to! Děcka, je to jednoduchý! Spontánnost. Ale naprostá! Cokoliv, kdykoliv a kdekoliv vás napadne, hned to udělejte! Hned! Na nic nečekejte! Nepřemýšlejte nad tím, jestli se to hodí nebo ne. Jakmile to vámi bude rezonovat, je to ONO! Má se to stát! Rozumíte? Nehodnoťte to a neposuzujte, jinak jste mimo, neuděláte to. Hlavna samozřejmě vymyslí milion důvodů, proč to neudělat. Neodpojujte ji, přeci jen s námi hýbe, a toho je právě třeba využít. Srdce dá impuls a hlava zařídí realizaci. Pohne rukou, nohou, jako když máte žízeň a jdete se napít (mimochodem se těšim, až si k těm buřtům dám Plzeň *wine* ). Takže tak. Jednoduše. Nemá smysl se toho bát, strach je vždycky nejsilnější před tím, než něco uděláme. Ve finále většinou zjistíme, že jsme se báli úplně zbytečně. To znáte, nesčetněkrát to máte za sebou. O důvod víc, proč se nebát 8-)
Víte, ono to možná zní jako zbytečnost, možná bláznivá zbytečnost, ale není to tak. Tohle nás má opět něčemu naučit. A ta lekce má obrovskou hloubku, byť to není na první pohled vidět. Každého z nás totiž napadne udělat něco jiného – někdo udělá fakt totální šílenost, někdo změní jídelníček, dá si jarní detox, začne malovat nebo chodit cvičit, možností je nekonečně. A dokáže si představit, jakou sílu to bude mít, až se to sečte? A co ještě dalšího se v tom skrývá?
No jasně, naše stále omílané spojení se sebou! Už je asi fakt na čase, abychom to konečně začali dělat! Teď si s tím totiž fakt můžeme hrát. Je to jenom o rozhodnutí. Jako když chcete začít cvičit, teda vlastně jinak, jako když máte pocit, že byste měli cvičit. Dloooouho se odhodláváte začít chodit do fitka a většinou najdete několik důvodů, proč to zase dneska nejde, takže tam vlastně nedojdete. Jen máte ten pocit, že byste měli. Akce – nula. Jo, bingo! Mám to samozřejmě ale úúúúplně stejně *smile* Takže já to 100% vezmu radši oklikou a zamířím na duši. I když, co když je oklika to fitko? Je to jedno. Je to cesta, způsob, říkejte tomu, jak chcete, ale hlavně to dělejte. Každý podle svého. A co nejjednodušeji, protože v jednoduchosti je síla. A hlavně, ty nejlepší věci jsou zadarmo :-)
Ten potenciál je ve vás. A komu se zdá jako blbost dělat tenhle tejden to, co vás napadne, včetně těch blbin? Tak já vám něco řeknu: Nikdy nemůžete vědět, co ta vaše s naprosto čistým úmyslem udělaná blbina způsobí. Kdo se díky ní zasměje, komu udělá radost, ten někdo to třeba řekne někomu dalšímu a ten se třeba bude smát taky. Nikdy nevíte, kdo se zrovna dívá, když něco děláte. Vy toho někoho vůbec vidět nemusíte, ale on vás jo.
Zkrátka a dobře, děcka, tenhle týden budeme blbnout, budeme dělat vážný věci, budeme si hrát, budeme dělat, co nás napadne! Prostě a jednoduše BUDEME a kým jiným než sami sebou!“ Hawk, domluvila jsem ;-) A tenhle týden jsou konzultace v Barceloně a od pátku do neděle v Praze :-) Kecám, Barcelonu už mám nabitou, tak jenom ta Praha. Ty jo, já jsem zase vtipná *smile*
PS: Teď vážně, dopředu hlásím, že na veškeré dotazy i ohledně osobních horoskopů, budu odpovídat nejdřív v pátek. Děkuju za pochopení :-*
PS2 níže:
A navíc závěrem jedna pozvánka!
Zvu na setkání TEREZIE a aztécká šamanka NYX LOPEZ na téma "Andělská poslání a andělé mezi námi a jak s nimi pracovat"
ÚTERÝ 24. 4. 2018 v Pracovne ŽENY s.r.o. v pražském Karlíně.
Více k programu ZDE nebo na FB události

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...