Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Wabi "Rumík" GoldAkrim - nový přírůstek do rodiny aneb JAK SE VLASTNĚ POZNÁ ŠŤASTNÉ ŠTĚNĚ??

23.11.2018 (den po mé úspěšně složené atestační zkoušce v nemocnici u Sv. Anny v Brně) se v Dolní Bělé u Plzně narodil Wabi. Ještě jsme se neznali, já měla plné ruce práce s oslavami (mimojiné na výborném koncertě Lucie v pražské 02 Aréně) a on měl co dělat, aby přežil.. "Je maličký, poslední z vrhu." řekl mi pan Procházka, který se svou paní Mirkou provozuje desítky let chovnou stanici Border teriérů a dále vysvětlil, že Wabi ještě musí zůstat u mámy. A tak jsem 8.1.2019 odjížděla domů s prázdnou. O dva týdny poté jsme se již radovali ze vzájemné společnosti. Bála jsem se, aby měl u nás doma vše, co potřebuje, aby mu nechyběla "smečka", zkrátka aby byl spokojený a šťastný... A tak si říkám jak se vlastně pozná takové šťastné štěně?? A tak vznikl nápad na tento blog. *heart* Na následujících fotografiích jsem se snažila zachytit několik momentů z našeho domova, v budoucnu chystám i fotografie z procházek do Stromovky a plzeňského lesa i z jiných zážitkových akcí (mimojiné třeba v Den, kdy se mám ráda - díky ženy sro *heart*).      Selfíčko na závěr. Budu ráda, když přispějete svými tipy, díky..   Petra a Wabi (Rumík)    

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Kuchyně Gorenje přinášejí do projektu Rezidence Tyršovka komplexní řešení interiérů na míru

Související články