Rada Vám představím moji ruční práci. Jsem v invalidním důchodu a touto prací si čistím hlavu. Mám dobré i špatné dny. Naučila jsem se dělat věnečky a ostatní výrobky sama. Každý výrobek je originální. Niky neudělám dva totožný výrobky. Už jsem měla otázku zda udělám ten samý. Bohužel ne. Vždy nějak začnu a vyjde úplně něco jiného. Co mě bohužel mrzí, že v naší republice neumějí lidé ocenit domácí práci. Věnec mě trvá přibližně 8hodin. Vyrábíme věnce a ostatní výrobky z polystyrenu, stuh a špendlíků. Čistý výdělek mám přibližně 50,-. Ale tím Vás nechci zatěžovat. Je to moje relaxace a hlavně mi to pomáhá psychicky. Je pravda, že občas to v obývacím pokoji vypadá jak po atomový bombě, ale mám hodného muže, který mi teď udělal stěnu na výrobky, aby se neničily. Přeji Všem mnoho zdravíčka ????.






.jpg)


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...