Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Testovala jsem výrobky od Dr. Oetker

Dr. Oetker mají nádherné a pevné obaly, které lahodí oku *heart*

 

Dr. Oetker - Panna Cotta čokoláda

Dezert je vynikající, chutnal nám moc. Má opravdovou, intenzivní čokoládovou chuť. Je jednoduchý na přípravu. Moc rádi jíme teplý puding, tak i tento dezert jsme snědli teplý, přesto, že se má dát do ledničky ztuhnout. Do dezertu jsem přidala 1 lžičku čajovou hnědého cukru a přesto nebyl přeslazený.

Dr. Oetker - Puding Hruška & Levandule

Na tento puding jsem se moc těšila, protože mě lákala tato kombinace surovin. Mile mě chuť i vůně překvapila. Levanduli v jídle moc nemusím, ale tento puding mi moc chutnal, měl velmi jemnou chuť. Já jsem v něm cítila více hrušku než levanduli a to bylo příjemné. Po uvaření byl krásně hustý a takový krémový, prostě skvělý.

Dobrou chuť ♥♥♥

přeje Kristi ♥

Krásná den ♥

 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Kuchyně Gorenje přinášejí do projektu Rezidence Tyršovka komplexní řešení interiérů na míru

Související články