Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Tapetování a Malování

Dneska se chystáme s přítelem tapetovat ložnici, a moc se  těším.  Koupila jsem si romantickou tapetu "šedou s žlutými růžemi" no je podle mě moc krásná, když sladíte se super doplňky, vypadá to úžasně. A hlavně se cítím líp,protože jsme měli ložnici, jednu půlku tmavě fialovou a druhou o odstín světlejší a necítili jsme dobře.  Tetko to bude  tak, že dvě strany otapetovany a dvě strany bílé,, sladění do bílo šedé,, a hlavně bude v místnosti víc světla, což já ocením. Rada se inspiruji po internetu nebo v časopisech.  A pak už tu máme za chvíli Vánoce, tak se to vezme v rámci úklidu,který každý rok dělá každý,. Neže bych neuklízela,unás se uklízí pořád, protože máme dítě :-D  Později Vám tady vložím fotky, tak se koukněte, třeba budu někoho inspirovat.  Slyšela jsem kdysi od rodičů že tapety byli v módě, a pak že byla doba, kdy se je lidé zase zbavovali a dávali pryč,. Tak nejspíš když to všude sleduji tak se doba vrací zpět, ať se to týká oblečení nebo zrovna barev a tapetování ???? U tapet se mi líbí že jsou v dnešní době umyvatelné to ocení podle mě každý.,hlavně ty co mají malé děti. Já mám tapetu i v kuchyni a tam si ji nemůžu vynachválit už jen díky tomu že ta má židličku mé dítě co mává ručičkami a když papa samo,. Zeď by byla upaplaná a musela by se přemalovat,, tak vezmu vlhký hadřík a jen utřu.  Takže za mě super, přidávám foto tapety v kuchyni,a video ložnice. až bude ložnice hotová tak Vám přidám do komentářů fotku, nejdřív určitě zítra.   

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Kuchyně Gorenje přinášejí do projektu Rezidence Tyršovka komplexní řešení interiérů na míru

Související články