Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Společenské hry

Nikdy jsem nebyla ten typ, co hraje společenské hry. Upřímně... Nesnášela jsem to. Nikdy jsem nepochopila, proč to někoho baví. A kdy se to změnilo? Až v těhotenství. Protože jsem byla tak unavená  že bych to nedala... Při denní jsem usínala, padala na pusu (slušně řečeno). Tak jsem strávila až do mateřské na neschopence. Měla jsem vycházky a protože jsem byla furt unavená, začala jsem hrát. A co jsem hrála?  Člověče nezlob se  žolíky, prší a hady... Hady myslím ty hady s žebříky, jak po žebříčku jdete nahoru a po hadovi se sklouznete dolů. No a u rodičů?  U rodičů jsme hráli piráty... Jak jdete pro poklad a vyhrává ten, kdo má nejvíce žetonů (a nemusíte být první v cíli). Sháněla jsem tuhle hru, kdo jí má. Dozvěděla jsem se, že takhle hra se už delší dobu nevyrábí a je vyprodaná. :;( Je to ohromná škoda, protože tahle hra je i zábavná a na dlouhé večery výborná, protože u ní ztratíte pojem o čase, ani nevíte jak. A jaké hry máte rádi vy? 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Kuchyně Gorenje přinášejí do projektu Rezidence Tyršovka komplexní řešení interiérů na míru

Související články