KDYŽ jsou u nás na hlídání vnoučata.oblibila si přípravu a snídani pudingu.Nyni kupujeme bez lepku.protoze nejmladsi vnuk má alergii na lepek a nedela mu dobře.Moc to však všem vnoučatum chutna a mohou se podílet na přípravě. .Máme celkem 3 vnoučata a tudíž musí Mít praci rozdělenou.Tak nejstarší vnučka má na starosti naliti mléka do nádoby.prostredni má za ukol na sypani prášku a cukru. nejmladší do misek naskládá piškoty a kontroluje. kdy už to bude vychladle. Mají nejraději vanilkový puding.kdyz jsou čerstva ovoce z vlastni zahrádky.tak přidáváme i to.Dozravaji nám jahody.maliny.ostruziny a borůvky. Kolikrát ani puding nestihne vychladnout.Ocenuji na něm jednoduchou přípravu.tento druh není ani tolik sladký.Aroma je příjemne.ne zadne uměle vune. Puding milujeme na jakekoli způsoby cela rodina...






.jpg)


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...