Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Snadno a rychle...vytřít.

Dobrý den ženy :), testovala jsem pro nás pro všechny pomocníka do domácnosti no, je boží. Je štíhlý a elegantní. Je tichý, výkonný a budu ho používat dost často. Testovala jsem Steam mop XXL power lines - parní vytírání. Takže pro ty všechny, které nemáte rády vytírání stejně jako já, je tenhle stroj paráda. Skvělý je, že za sebou ani před sebou nasunete těžkej kýbl s vodou, to je prostě vopruz. Šňůra je tak dlouhá, že dosáhnete i tam kam nechcete. Do mopu se lije jen cca pul litru vody, takže je ultra lehkej na ovládání. Pro dospívající dceru značka ideál ;). Jestli myslíte, že hadřík na nástavci nedrží, tak omyl, drží. Je uchycen na suchém zipu a jednoduše se nandá a sundá, pak ho házíte normálka do pračky. Co se zaschlé špíny týče, vytře i limču po večírku. Sestavení mi trvalo 2:05, samotné vytírání 15 min ( byt 75m2). Jak je lehký, snadno ho šoupnete do skříně, do technický místosti, do sklepa, pod postel nebo kam všude se dávají tyhle věci.  Souhrn: za mě 10 z 10. Vřele doporučuji. Výborná věc a budu vytírat mnohem častěji. Teď to bude zábava:) Pa Karli

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Kuchyně Gorenje přinášejí do projektu Rezidence Tyršovka komplexní řešení interiérů na míru

Související články