Již párkrát jsem si na internetu všimla dvou malých domků . Domků malých výměrou, ale rozhodně ne svým provedením. Co se týče provedení, mě se líbí moc a třeba někomu poslouží k inspiraci, zvláště nyní když banky zpřísnily podmínky pro přiznání hypotečního úvěru. Zároveň musíte patřit mezi ty šťastlivče, kteří mají kde postavit tyto domky. Jeden má 18 m2 a druhý má pouze 37 m2 a ten mě ohromil provedením a především vzbuzuje pocit, že se jedná o mnohem větší dům. A tak se podívejte, jaké jsou to pěkné domky.






.jpg)


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...