Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Recy věci

Možná je to velmi troufalé, chlubit se. Nicméně přihřát si polívčičku, to si člověk tak trošku může, že jo *smile* Jak si tak kupuji léta svíčky ve skle, až se mi jich sešlo doma nespočet. Nevěděla jsem co s nimi, tak jsem do nich občas "prdla"čajovku, ale přišlo mi to obyčejné, nijaké. No, a tak jsem před zhruba pěti lety dostala nápad. Decoupage. Zkusím to i na sklo. Ubrousky kupuji mimo jiné i u skvělé Grunterky https://www.facebook.com/groups/368107216583391/ Je to úžasný pocit, když Vám někdo výrobek pochválí, a samosebou se to netýká jen skla, a potažmo svícnů. Obdarovat někoho takovou drobností, jako je skleněný svícen, který dostal nový kabát a neskončil v kontejneru na sklo je přece dvojí radost. Aspoň myslím já. No a nemusí jít jen o svícny. Zkrášlit se dají sklenice od kávy, od jogurtu, láhve od vína. Fantazii se prostě meze nekladou. http://eshop.dekoraceanaj.cz/sklo/        

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Kuchyně Gorenje přinášejí do projektu Rezidence Tyršovka komplexní řešení interiérů na míru

Související články