Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Práce až nad hlavu

No co víc říct, prostě chci se podělit jak pokračujeme. Zjistila jsem, že jak se říká, že vše zlé je pro něco dobré, tak je to pravda. V přes víkend a hlavně v pátek jsme tedy začali uklízet tu spoušť. Celý obyvák se rozmontoval a odnesl na zahradu, ať nám to nesmrdí již v baráku. Kuchyňská linka se v pátek začala demontovat, ale jelikož byla brzy tma, tak jsme to nechali být.  V sobotu nás naběhlo 6 lidí, což bylo skvělé. Můj přítel má skvělou rodinu a patří jim za to velké díky. Demontovali jsme kuchyň, ale přítelův otec to chtěl do dílny, tak jsme to musely ještě umýt. S přípravkem Mio a Solvinou s abrazivem, to šlo nádherně dolů a nebylo to poškábané. Problém byl, ty jeho věčné reklamance. Stačilo jen na v rohu fakt trošku šedé a už nám to vrátil, ať to umyjeme celé znovu. Pak jsme demontovali okna. Máme tam staré kastlíkové dřevěné okna, vnitřní se sundaly, trochu omyly a později se budou brousit, natírat a dávat zasklít. Můj přítel v obyváku jedním speciálním kotoučem na vrtačce brousil zeď v obyváku. Bohužel tam to nešlo škrábat, jelikož jsme tam natahovali zcela nové omítky. Odpoledne jsme škrábali štěny v kuchyňi, jakože doufám, že už nikdy nebudu muset škrábat strop. A ještě jsem obíjela kachličky, ruce mám dškrábané a parkrát jsem ten bordel měla i v oku. Ale co vám budu povídat, v sobotu jsme se okoupali a zalehli, jak mrtvolky. V neděli můj přítel dál bousil obyvák a jeho otec nám brousil dveře. bylo na nich dost bílé barvy a pod ním, bylo nádherné dřevo z jedle. Takže dveře nalakujeme bezbarvým lakem a necháme je být. Dveře co byly mezi obyvákem a kuchyní, tak vyhodíme a ždáné tam nebudou. Možná šoupačky. Tento týden nám tam příjde elektrikář. Ale mám dotaz. Jaký máte názor na stropnice? Děkuji za Váš čas.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Kuchyně Gorenje přinášejí do projektu Rezidence Tyršovka komplexní řešení interiérů na míru

Související články