Jestli neznáte tento recept, tak se s vámi podělím: kulatý chleba
kysaná smetana
měkký sýr
paprika
slanina
- odkrojím vršek chleba a vydlábnu střídku
- osmažím slaninu a podle potřeby přidám ještě buď trochu oleje, anebo máslo
- slaninu vyberu ven a tím omastkem vymažu chleba zevnitř i zvenčí
- Plnka: smíchám kys. smetanu, sýr, k tomu 1 lžičku vegety pro dochucení (tady se můžete vyřádit dle svého - přidala jsem kurkumu a tianDe koření), přidám tu osmahlou slaninu a nadrobno nakrájenou papriku.
Všechno smíchám a vložím do chleba, na vrch dám odřízlý kus chleba a dám do trouby na cca 30 min. na 150-170 stupňů. Nejdříve dám jenom chleba, ke konci pečení přidám i tu vydláblou střídku a nechám jí také opéct. Pozor, ať se nespálí, potřebuje jenom chvíli. A pak už jenom naservírujete na talíř.
Jí se plnka s tou opečenou střídkou.
A určitě pak nevynechte i tu kurku - ta je také moc dobrá. Jestli to zkusíte - přeji dobrou chuť
:-)
www.annabartosova.eu

- osmažím slaninu a podle potřeby přidám ještě buď trochu oleje, anebo máslo
- slaninu vyberu ven a tím omastkem vymažu chleba zevnitř i zvenčí
- Plnka: smíchám kys. smetanu, sýr, k tomu 1 lžičku vegety pro dochucení (tady se můžete vyřádit dle svého - přidala jsem kurkumu a tianDe koření), přidám tu osmahlou slaninu a nadrobno nakrájenou papriku.
Všechno smíchám a vložím do chleba, na vrch dám odřízlý kus chleba a dám do trouby na cca 30 min. na 150-170 stupňů. Nejdříve dám jenom chleba, ke konci pečení přidám i tu vydláblou střídku a nechám jí také opéct. Pozor, ať se nespálí, potřebuje jenom chvíli. A pak už jenom naservírujete na talíř.
Jí se plnka s tou opečenou střídkou.
A určitě pak nevynechte i tu kurku - ta je také moc dobrá. Jestli to zkusíte - přeji dobrou chuť







.jpg)


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...