Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Perníčky a jaké je Vaše nejoblíbenější cukroví

U nás doma jsem zatím v menšině, jediná perníčky vůbec nejím. Manžel a starší dcera je však milují, mladší zatím ještě neochutnala. Tak když je všichni tak milují, tak je taky každý rok pečeme a to klidně i jindy než na Vánoce. Tento rok jsme advent zahájili nejen zapálenou svíčkou na adventním věnci, ale i přípravou perníčků. Jaký máte recept Vy? My jsme zkoušeli tento: 400g hladké mouky 140g cukru 50g másla 2 lžíce medu 2 vejce Půl prášku do pečiva Lžička perníkového koření Vše jsem smíchala a dala přes noc do lednice zabalené v potravinové fólii. Pak jsem těsto rozdělila na čtvrtky a postupně vyválelela a dcera vykrajovala. Jen nezapomeňte dát pod perníčky pečící papír, na jednu dávku jsem ho nedala a nemohla je sundat z plechu. Pečte 8-10 minut. Dceři moc chutnají, tak snad budou i Vám. Tak krásný adventní čas bez spěchu a stresu :)                      

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Kuchyně Gorenje přinášejí do projektu Rezidence Tyršovka komplexní řešení interiérů na míru

Související články