Hranice dovedností: Kdy je lepší nechat barvení vlasů na profesionálech.
Říká se, že by si člověk ze sebe měl umět udělat srandu...tak jdu do toho!*smile*
Tak jsem se rozhodla, že nabarvit si sama vlasy nemůže být přece nic složitého....;-)
Nyní vám přináším 5 rad, čeho se vyvarovat, abyste nedopadly jako já! Mám půl hodiny na napsání blogu a uvidíme, jak to dopadlo :)
Pojďme na to!
1) Dvě rukavice do balíčku dávají z určitého důvodu! Já to pochopila po 2 minutách, kdy moje pravá nechráněná ruka byla celá oranžová, barva všude jen ne na vlasech a já si myslela jak to bravurně štětcem a bez rukavice zvládnu. Proč tu není smajlík, který si ťuká na čelo? *smile* Takže ponaučení zní - "VŽDY POUŽÍVEJ DOPORUČENOU OCHRANU V PLNÉM ZNĚNÍ"!:-D
2) Proč nejsou uši sundavací? Využily bychom to i při oblékání roláku :-) Při barvení vlasů uši značně zavazejí a i přes mou malířskou zručnost se nevyhly barvě...aspoň mi nebude trapně vyčnívat bílé ucho s rezavých vlasů....všechny to známe :D Druhá rada tedy zní - "OLEP SI UŠI PAPÍROVOU PÁSKOU"!:-D
3) No jo, každá chceme vypadat jak sexy holka z romantického filmu s pocitem, že nás neustále snímá kamera *smile*... ale holky, při barvení vlasů se na to fakt vykašlete. Já si můj oblíbený sexy modrý župánek už zničila. Nebuďte blbé jak já :D raději do naha a doufat, že vám doma nikdo nenastražil skrytou kameru a nebude se bavit nad vaším samo barvením vlasů za zpěvu a s pohupujícími se boky v rytmu Mám boky jako skříň, jako skříň.... *smile* Z toho vyplývá další rada "NEHRAJ SI NA HÉREČKU, NA ZPĚVAČKU ANI NA SEXY ŽENU Z ROMAŇŤÁKU - NESTOJÍ TO ZA TO"!:-D
4) Ujisti se, že nemáš pozvanou návštěvu...ať to nedopadne, jako když jsem poprvé šla, já velká pekařka*smile*, péct makronky kamarádce k narozeninám a nechala jsem si na tu "nejlehčí dobrotu" hodinu. Opět mi chybí smajlík mlátící se do hlavy *smile*. Věřte mi, že byste se počůraly smích, kdybyste viděly, co z makronek vzniklo za jednolitou spálenou placku *smile*. Terezka měla fakt radost! *smile*. Podobné to bylo s barvením vlasů. Říkám si "za pul hoďky nemám co řešit" 8-) Barvu jsem nanášela na hlavu dýl, než má na hlavě vůbec být. Snad mi ty vlasy neopadají než to dopíšu.:-) A když si představím, že by teď zabouchala na dveře ohlášená návštěva, tak se asi po... smíchy :) Nehledě na to, jak mě z toho bolí ruce *smile*. Ponaučení zní "SEŠ DOBRÁ, ALE ZAS TAK MOC SI NEFANDI"!:-D
5) Už se nemůžu rozepisovat, neboť hlava začíná svědit a ten upadený pramen v umyvadle taky nebyl úplně dobrým znamením. Takže už to zkrátím a dám vám poslední, ale asi tu nejdůležitější radu: "NECH TO NA PROFÍKOVI A JDI KE KADEŘNICI"!:-D
Jestli se už na webu neozvu s žádným příspěvkem, vybírám někde paruku. *wine*
Zdroj foto:Pixabay.com







.jpg)


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...