Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Letní etapa výstavy Flóra Olomouc

Pěkný den:-),  nádherné srpnové počasí mě nalákalo na výstavu Flóra do Olomouce. Zase nastal čas... si něco hezkého přikoupit na milovanou zahrádku a balkón. Musím říci, že zde je opravdu vždy velká nabídka zeleně a všeho možného do vaší zahradky či bytu od celé řady pěstitelů a odborníků. Právě od těchto lidí se vždy dozvím hodně rad a praktických informací, jak co pěstovat a celkově, jak se o danou rostlinu starat. Nakoupila jsem spoustu okrasných keřů, skalniček a květin, okrasné trávy a nejrůznější bylinky. Bohužel výstava v expozicích mě vůbec nezaujala, spíše mi to přišlo jako ostuda vystavovat uschlé a polorozpadlé vazby bez vkusu. Nechci se dotknout žádného tvůrce, ale na výhlášené výstavě Flóra toto?? Výstava měla mít spíš podtitul Hřbitov. Promítání komunistických filmů ..myslím není v dnešní době také na místě. Kladně hodnotím vystoupení na hlavní tribuně komentované hlasateli z Rádia Čas -  humorné, zábavné a inspirativní. Také koncert Romana Vojtka byl skvělý.  Pokud máte rádi rostliny a vůbec zeleň jako já, můžete navštívit ještě podzimní etapu, která se bude konat opět na Výstavišti v Olomouci,  v termínu od 4. do 7. října 2018. Hezký den*heart*

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Kuchyně Gorenje přinášejí do projektu Rezidence Tyršovka komplexní řešení interiérů na míru

Související články