Milé čtenářky, milí čtenáři!
Uplynulou neděli nastala doba adventu, tudíž čekání na příchod Ježíška.
Přeji vám všem krásné a pohodové adventní dny
a žádné padání na ústa pod tíhou toho,
co jste si sami na sebe naložili stihnout do Štědrého dne.
Pamatujte na slova jedné moudré paní doktorky :
Domácnost má být tak čistá, aby byla zdravá
a tak špinavá, aby byla šťastná!
Dejte si občas nohy na stůl, do ruky hrnek se "svařákem"
nebo kávou, nedělejte vůbec nic alespoň 1/2 hod.
a myslete třeba na zasněžený les.
Uvidíte jak se zklidníte, uvolníte a nebude už vadit ani
neutřený prach na lustru
- a tohle jsou pravé a nejhezčí chvíle adventního času 







.jpg)


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...