Máte rádi knihy? A staré knihy? Dnes si o nich trošku popovídáme *heart*
Máte doma hodně knih, které nečtete a chcete je prodat? A nedaří se? Možná není problém ve vás či vašem inzerátu..
Očekávání - dám na internet nabídku a během několika hodin je to prodané i s osobním vyzvednutím. A že je to nemožné? Kdepak, tohle jde. Ale v trochu jiné kategorii ;-)
Realita - nikdo se moc nehlásí, prodej nejde a vy přemýšlíte hodiny a hodiny v čem je zakopaný pes. Měníte inzeráty, píšete poutavěji a pořád nic.
Řekněme si tedy pár důvodů, proč to tak je:
1. Lidé jsou zvyklý na putovní balíčky. Přeposílaji si knihy za cenu poštovného. Tak proč platit ještě za knihu že.
2. Není sběratel. A to máte doma celou sadu knih, které kdysi dávno stáli 1000 Kčs... Pro někoho celá výplata. Řekněme za minimálně 15000 v současné době?
3. Lidé jsou jen líní číst.






.jpg)


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...