Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Kam s ním? Také se vám to zahradní nářadí množí?

Na domečku bydlíme už desátým rokem a za tu dobu se nám stále více hromadí různé nářadí, zahradní, pracovní, prostě vše z nářadí, co je na domku potřeba? Máte to podobně? Vždycky si koupíme něco nového, ale to původní je nám líto vyhodit. Např. máme ještě elektrickou sekačku po babičce (kterou jsem ještě nikdy za těch 10 let nepoužila, protože máme benzínovou). Vždy když jí někam uklízím a snažím se jí najít vhodné místo si říkám, že jí vyhodím…. Ale pak si zase říkám, vždyť funguje, třeba se může někdy hodit…. No, a tak to máme se vším, teda hlavně co se nářadí týká. Prostoru ve sklepě ubývá, tak to budeme muset v budoucnu nějak řešit. Asi nejjednodušším řešením bude zahradní domek. Varianta je - postavit si takovou chaloupku svépomocí, ale to bych se asi načekala (tak jako jsem psala u pergoly minulý rok - https://www.zenysro.cz/blogy/domacnost-a-hobby/mit-zahradu-je-dnes-dar) nebo by zase musel být lockdown – což už teda doufám nebude ???? Asi budeme raději chodit po horách a zahradní domek si necháme postavit nebo třeba smontovat např. montovaný zahradní domek, který se dá krásně sladit s domem a vypadá jako zděný, ten by se mi líbil. Teď, s blížícím podzimem, už pomalu všechno nářadí schovávám a snad se mi to do toho sklepa ještě letos vejde, ale příští rok se už bez zahradního domku neobejdeme. Jak to máte vy? Také, skladujete zahradní nářadí, i když už ho nepoužíváte? Nebo máte to srdce se s ním rozloučit?

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Kuchyně Gorenje přinášejí do projektu Rezidence Tyršovka komplexní řešení interiérů na míru

Související články