Jak to vypadá s koníčky s malými dětmi?
Před otěhotněním jsem měla plno koníčků. Vlastně... Mám je doteď. Když jsem otěhotněla, tak se to snížilo na minimum. A jak je to možné? Velice jednoduše - měla jsem vycházky.
A jak je to po porodu? Nakupování zůstalo, návštěvy také. Cestování - cestuju buď s kočárkem nebo nosítkem. Zvládám i číst a psát, poslouchat v klidu hudbu...
A jak na to? Jednoduše - dítko mi spí, hraje si sám. Nebo ideální je četba - předčítám... Televizi má minimálně... Je zvyklý dost na mluvení a strašně rád poslouchá. Moje výhoda. Dá se říct, že když mu něco povídám, odpočívám. Je to úplné zlatíčko. Vlastně mu dám vše co si žádá - pozornost a prostor.
A kolik koníčků zůstalo vám? Snížily se nebo zvýšily? Kolik máte času pro sebe? A kolik toho času máte bez hlídání? Podělte se.






.jpg)


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...