Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Co když děti přijdou o školní rok?

Co když se místo učení matematiky naučí vařit?
Budou si šít oblečení? Uklidí se?
pěstují sady, rostliny?
Co když se naučí zpívat písně prarodičům nebo svým mladším sourozencům?
Co když se naučí pečovat o své mazlíčky a vykoupat je?
Co když vyvinou fantazii a namalují obraz?
Co když se naučí být zodpovědnější a být více propojeni s celou rodinou v domě?
Co kdybychom je my rodiče naučili být dobrými lidmi?
Co kdyby se naučili a věděli, že být spolu a být zdravý je mnohem lepší než mít nejnovější model mobilu?

Možná to je to, co nám chybí...
Co kdybychom se tohle naučili všichni..
Nebyl by to ztracený rok...
Možná bychom byli připraveni na lepší budoucnost.

- Překlad z textu Giny Zerboni -
Obrázek. od Jimmyho Liao
  Zdroj: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1463621713798860&set=a.101060736721638&type=3&theater

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Kuchyně Gorenje přinášejí do projektu Rezidence Tyršovka komplexní řešení interiérů na míru

Související články