Zkusila jsem novy recept na bramboraky, ktery se mi dostal do ruky. Recept najdete na fotce nize, ale pro jistotu sem napisi seznam ingredienci, protoze postup smichat a smazit je jednoduchy:
1/2 kg brambor
3vejce
polohruba mouka
4 strouzky cesneku
3 lzice oleje
sul, pepr
majoranka
Do receptu jsem pridala jeste na kostky nakrajenou anglickou slaninu a na jemno nakrajenou cibulku...Strouhali jsme na hrubo, protoze na jemnou to nikdo nechce delat :D Bramboraky jsem smazila na panvicce na oleji a jen se po nich zaprasilo... Bohuzel tim, ze se jidlo sni, prace v kuchyni nekonci. Od testa mi tu zbyla velka misa, v ktere testo jiz radne zaschlo...Na zaschle nadobi se mi dostal do ruky novy Jar - okamzita pena. Je to novinka od Jaru, ktera by mela byt na pultech obchodu kazdou chvili v prubehu cervna. Nemusite jar davat na houbicku, aby se napenil, penu dela hubicka, ktera je soucasti obalu. Takze spotreba je daleko nizsi nez u bezneho myciho prostredku. Jedinou nevyhodu spatruji v tom, ze mame nadobku na myci prostredek zabudovanou v lince a v ni bohuzel tento jar fungovat nebude....kazdopadne stoji za vyzkouseni :)






.jpg)


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...