Já jsem připravena. Dlouho jsem přemýšlela, jak věnec vyřešit. Klasický je veliký a zabírá spoustu místa na stole. Tento zabere místa minimum a když zrovna neseženete adventní svíčky, protože ho budete řešit na poslední chvíli - jako já většinou :-) - tak postačí čajové svíčky, které seženete vždycky.
Na netradiční adventní věnec vám stačí jakýkoliv tác, klidně i olivové prkénko. Na něj už budete aranžovat v podstatě cokoloiv, co vám evokuje Vánoce. Já jsem zvolila šišky, korálky a stromeček. Šišky můžete třeba nastříkat na zlato. Zbývají už jen skleničky na svíčky. Na každý týden jednu. Můžete použít i skleničky od přesnídávky, na které barvou na sklo napíšete číslice.
Moje děti z toho mají neskutečnou radost..






.jpg)


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...