Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

3 tipy, jak si zpříjemnit horký den

Léto mám nejradši a věřím, že i spousta dalších lidí. Je pro mě plné optimizmu, jsem plná života... nejradši bych se rozběhla z kopce, chodila celý den bosa, nechala se v parném dni ovívat větrem pod větvemi starých hrušní, četla si a cestovala.  3 tipy, co mám v létě nejvíc ráda 1. koupaliště, řeka, voda... nebo jen sprcha Třeba jen na pár minut denně, ale je to vzpruha. Mezi moje nejoblíbenější místa patří koupaliště na Divoké Šárce. Jestli jste tam ještě nebyli, tak opravdu doporučuju. Je to nádherná procházka a na konci vás čeká retro koupaliště jako ze Saturnina. Jen pozor, voda je sice dokonale čistá, průzračná, ale ledová. 2. zmrzliny, jahody, ovoce Někdo má radši smetanové, jiný vodové ovocné. Co máte radši vy? Já si nedokážu představit léto bez domácí zmrzliny, ale hodně oblíbená je u mě zmrzlinárna Creme de la Creme. Mají tam totiž příchuť slaný arašíd a trochu je podezírám, že je v ní něco návykového - už třetím rokem neodolávám. A jakou mám ráda domácí? Jahodovou. Stačí dát zmrazit ovoce, vychladit smetanu a vše potom pořádne rozmixovat. Nic se jí nevyrovná. Nebo mi dáta lepší tip? 3. ledová káva Ta je na mém blogu nejoblíbenější. Je rychlá, je dobrá, efektní. Kávu si připravte podle svojí chuti, jak máte rádi a nechte vychladit. Případně hodně silnou kávu rychle zchlaďte kostkami ledu. Mléko dejte do ledničky aspoň na 2 hodiny - je potřeba, abyste získali ledovou tříšť. Já jej přeliju do zavřené nádoby, jen zpoloviny - a po vyndání s ním zatřesu a napěním ho.  Vychlazenou kávu nalijte do vysoké sklenice a zalijte mléčnou ledovou tříští. Můžete zakápnout lehce Baileys Máte vlastní letní tipy? 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Kuchyně Gorenje přinášejí do projektu Rezidence Tyršovka komplexní řešení interiérů na míru

Související články