Helena Vondráčková a Martin Michal
Ač jsem této dvojici zprvu nevěřila, jsou spolu a snad i šťastní, již 17 let.
Vondráčková si brala Michala 22. února 2003 na hradě Karlštejně.
V následujících letech to neměli vůbec jednoduché.
Řada lidí, především Helenin bratr Jiří a jeho rodina,
se od zpěvačky kvůli sňatku s Martinem odvrátila.
Helena Vondráčková (72) je česká zpěvačka a herečka, sestra herce
a zpěváka Jiřího Vondráčka a teta zpěvačky a herečky Lucie Vondráčkové.
Zlom v kariéře Heleny nastal 27. dubna 1964, kdy v paláci Lucerna vyhrála
pěveckou soutěž Hledáme nové talenty s písněmi George Gershwina „Summertime“
a „The Man I Love“. Díky hitům „Červená řeka“ (1964) a „Pátá“
se stala Zlatou slavicí za rok 1965 a nastoupila do angažmá v divadle Rokoko.
Zde se seznámila s Martou Kubišovou a Václavem Neckářem,
s nimiž v roce 1968 vytvořila popové trio Golden Kids.
V roce 1967 hrála hlavní roli v pohádce Šíleně smutná princezna,
kde ztvárnila postavu princezny Helenky. Film měl premiéru na jaře 1968.
Více asi není třeba paní Helenu představovat.

Její manžel Martin Michal (61) je obchodník.
Hudlenka











Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...