Vánoční cukroví už je napečeno. Stromeček ozdobený. Dárky zabaleny. A sklenička bublinek se chladí na přípitek. Teď je čas začít se věnovat sama sobě a vybrat si správný outfit ke každé slavnostní tabuli, protože Štědrý den už je prakticky za dveřmi.  Když jste si totiž dala tu práci s nádhernou výzdobou vlastního domova, je škoda trávit vánoční svátky v „obyčejném“ domácím oblečení. Oslavte takto výjimečný den s rodinou ve slavnostním duchu a šatech, které doslova berou dech. 

Jaké šaty budou vypadat na vašich vánočních fotografiích nezapomenutelně? 

Trend 1: červené

Jasná volba pro všechny ženy, které chtějí, aby jejich šaty zaujaly. Jen málokterá barva umí takto dokonale podtrhnout kouzlo slavnostního okamžiku a zdůraznit ženskost. O červené barvě se navíc totiž říká, že je barvou moci, sebevědomí a vášně. Vyberte si takové, které dokonale zdůrazní vaše křivky a budete se v nich cítit jedinečně.

Zleva: šaty, Orsay, 999 Kč; šaty, Missguided, About you, 929 Kč; šaty, Edited, About you, 1029 Kč; šaty, s.Oliver, 1979 Kč

Trend 2: zlaté

Blýskněte se u vánočního stromeček v metalickém oblečení. Ty se víc než jiné hodí na slavnostní příležitosti, ale pohodlně je užijete i v průběhu roku třeba do práce. Stačí je „zkrotit“ třeba černým sakem. Pokud je navíc celý zlatý outfit příliš, vyzkoušejte třeba kombinaci zlaté sukně spolu s jednoduchou černou halenkou nebo topem. 

Zleva: šaty, Reserved, 899 Kč; šaty, Guido Maria Kretchmer, About You, 1549 Kč; šaty, Chi Chi, 599 Kč; šaty, Zara, 1299 Kč

Trend 3: černé 

Little Black Dress neboli male černé šaty jsou nesmrtelnou klasikou, která nezklame. Jedná se o elegantní kousek, který unosíte snad na jakoukoliv příležitost. O jejich věhlasnou reputaci se postarala krásná Audrey Hepburn, která je oblékla ve filmu Snídaně u Tiffanyho, a od té doby je milují ženy po celém světě. V šatníku jedny v klasickém střihu rozhodně užijete. A když je chcete přece jen trošku rozzářit, stačí přidat výrazné doplňky jako jsou barevné lodičky, čelenka do vlasů nebo výrazné šperky.

Zleva: šaty, Orsay, 800 Kč; šaty, Kaffe, About You, 2099 Kč; šaty, F&F, 499 Kč; šaty, Mango, 1399 Kč

Trend 4: Bílé

Možná namítnete, že bílé šaty jsou spíše letní záležitostí, ale k vánoční tabuli se hodí víc než jakékoliv jiné. Jsou snové, elegantní a jemné a přesně se hodí pro všechny romantické duše. Důležité je vybrat střih, který bude univerzální a budete ho moci nosit i do kanceláře nebo ve volném čase. Vhodné jsou například košilové šaty, které se hodí kamkoliv a sluší prakticky každé ženě. Ničemu však neuškodí ani detaily ve slavnostní bílé krajce.

Zleva: šaty, Mascara London, 1599 Kč; šaty, Nex-Dr, About You, 1029 Kč; šaty, Villa, About You, 929 Kč; šaty, LeGer, 2049 Kč

Foto: Shutterstock, se souhlasem About You, LeGer, Mascara London, Orsay, F&F, Mango, Reserved, Chi Chi, Zara

Zdroj: Wikipedia Commons

Autorka: Lucie Janotová

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account