Dnes je opravdu krásný den, přímo jarní, venku svítí sluníčko, zpívají ptáci a jako bonus na mě na poště čekal balíček s medovým překvapením od Ženy s.r.o., co více si přát.

Ihned po otevření balíčku na mě vykouklo sluníčko, a to myslím do slova, kartička s usměvavým sluníčkem s mottem „Úsměv nestojí nic, a udělá mnoho“, opravdu milé přivítání k výrobkům firmy Pleva, se kterým nezbývá než souhlasit.
Celá zásilka byla opravdu velmi pečlivě zabalená, kromě medového krému proti vráskám v medově laděném zlatém balení jsem v ní našla také tři vzorečky dalších výrobků této firmy – pleťový krém proti vráskám, denní pleťový krém a tělové mléko.  Nechyběl také katalog jejich výrobků, o kterých nepochybuji, že budou určitě také stát za zkoušku.

A teď k samotnému výrobku

Medovému krému proti vráskám o objemu 50 g. V dopisu, který jsem k němu dostala, byl popis: „ Krém byl vyvinut pro všechny ženy nad 20 let, aby jim byl denním pomocníkem k udržení krásné pleti.“ No pomocník se vždycky hodí a neznám ženu, která by nabídku krásné pleti odmítla.

Ihned po otevření krému na mě dýchla krásná přírodní medová vůně, ne nijak pronikavá, ne „umělohmotná“, kterou najdete u většiny podobných krémů, ale vůně pravých medových pláství. Musím říct, že vůně přilákala i mého pejska, měl velkou touhu testovat semnou, ale trochu jiným způsobem, já se držela metody natírání na kůži, jemu by se více zamlouvala metoda takzvaně „jazýčková“, tu jsme však nepoužili, tak nemůžu říci, jestli krém chutná tak dobře, jako voní.

Po natření na obličej je krém velmi jemný, má příjemnou strukturu a snadno se roztírá, plus také je, že se docela rychle vsákne, takže není problém nanést ráno a pak použít make-up. Musím říct, že ho stačí použít opravdu minimum, jednoduše se rozetře a vpije do pleti, která je ihned na dotek sametová a i na pohled hydratovaná a jakoby prosvětlená a zdravá. Asi bych měla dodat, že mám spíše suchou pleť, ale nemyslím, že by byl nijak mastný, takže podle mě nebude problém ho použít i na další typy pleti. Jak pomůže proti vráskám si netroufám po jednom použití tvrdit, ale myslím, že to, že pleť vypadá mladší a pěstěná je sama o sobě výhra.

Tento výrobek mne příjemně překvapil a pravděpodobně časem objednám i další kosmetiku od této firmy, cena určitě odpovídá kvalitě a tvrzení, že je to pomocník k udržení krásné pleti není jen reklamní slogan.  A má to krásné plus navíc – ještě teď, když dopisuji tuto recenzi, stále jemně cítím medovou vůni.

Doufám, že jsem touto slunečně a medově laděnou recenzí pomohla ženám, které se teprve rozhodují, jestli medovou péči vyzkoušet, samozřejmě pokud bude zájem, mohu napsat své dojmy i ze tří dalších krémů, které jsem dostala jako vzorečky.

Dále nezbývá jen popřát vám všem slunečný voňavý den  🙂

Zdroj foto: Pixabay.co

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account