Čas před začátkem Nového roku je skvělá doba pro to, abychom zhodnotili uplynulý rok, rozloučili se s tím, co bylo a už nám neslouží, a začali se připracovat a těšit na to, co má přijít. Nový rok je přirozeně spojen s novými začátky, a tak je to skvělý čas na přitažení lásky. Tento článek je pro všechny, kteří jsou připraveni žít úžasný a láskyplný vztah a chtějí co nejdříve potkat skvělého partnera.
Přečtěte si 6 kroků, které vás povedou k tomu, abyste v novém roce mohla poznat novou lásku. Nezapomeňte na to, že vy jste ta, která si
tvoří svou realitu zevnitř!
1) rozlučte se s minulostí
Pokud se řádně nerozloučíme s minulými vztahy, nedáme si dostatek času na smutnění, na zhodnocení, na rozloučení,a na vyléčení toho, co nefungovalo, tak si tyto nedokončené věci a zkušenosti neseme sebou do dalšího vztahu. A tak se negativní vzorce opakují znovu a znovu.
Abyste v novém roce začala s nepopsaným papírem, dopřejte si čas, na zhodnocení, zda jste skutečně odpoutaná od svých minulých vztahů.
Zeptejte se sama sebe:
Co v mém minulém vztahu fungovalo?
Co v mém minulém vztahu nefungovalo?
S čím jsem připravena se rozloučit?
Napište si odpovědi na papír a pak je spalte. Tak dáte důraz na to, že se skutečně hodláte s minulostí jednou provždy rozloučit, a že chcete mít čistý stůl proto, co chcete vytvořit v roce 2019. 
2) vyjasněte si, co vlastně v lásce chcete
Teď, když jste vědomě propustila to staré, jste připravena pozvat do svého života nové. Prvním krokem je porozumět svým potřebám a touhám ohledně nového vztahu.
  Odpovězte si následující otázky: 
Jaké má můj ideální partner charakterové vlastnosti?
Jak bude vypadat náš vztah a jak se v něm budu cítit?
Co já přináším do nového vztahu a jaká budu partnerka?
Při psaní buďte co nejspecifičtější. Pište jakékoli detaily, které vás napadají. Pro splnění vašich snů je důležité mít jasno v tom, co chcete. 
3) laďte se a prociťujte váš nový vztah i přesto, že ho ještě nemáte
Velmi silný nástroj manifestace vašich snů je schopnost představit si a ze srdce cítit svůj nový vztah, ještě předtím, než ho skutečně máte. Nejenom, že tím dáváte zprávu Vesmíru (i sobě), že to myslíte vážně, ale také to prohloubí vaši touhu a vášeň pro to nové, co má přijít.
Pokud chcete v novém roce nový vztah, vyčleňte si každý den nějaký čas pro sebe, kdy budete cítit a prožívat tento budoucí vztah ve svém srdci. Tím se budete více a více ladit na to, co má přijít, a zároveň to budete přivolávat..
4) milujte sama sebe
Nejdůležitější pravidlo v lásce je toto: každý partner vám odráží to, jaký máte vztah sama se sebou, jak o sobě smýšlíte a co očekáváte, že se ve vztahu stane..   
Vztahy jsou naše zrcadla. To znamená, že z čehokoli máte ve vztahu strach, tak se s největší pravděpodobností stane. Také to znamená, že partner se k vám bude chovat tak, jak se chováte sama k sobě.  
Pokud věříte, že jste úžasná, krásná a hodna lásky a jste spojená sama se sebou, přitáhnete si partnera, který vám přesně toto bude odrážet. A pokud se cítíte nedostatečná, nebo nehodná lásky, i toto vám ve vztahu bude vaším partnerem odráženo.
 
Abyste si mohla v roce 2019 přitáhnout úžasný vztah, věnujte pozornost tomu, jak se k sobě chováte. Začněte se oceňovat, věřit v sebe a mluvit k sobě laskavě. Přitáhnete si muže, který bude nastaven podobně a bude schopen vám tyto krásné kvality zrcadlit.
5) postavte se svým strachům ohledně vztahů
Všichni máme nějaké strachy ohledně vztahů. Záleží ovšem na tom, jak moc nás ovlivňují při hledání lásky. Tyto strachy jsou zprávy z nitra, které v souhrnu říkají: nemohu mít lásku, kterou chci..Můžeme je nazvat omezujícími přesvědčeními.
Abyste mohla vytvořit úžasný vztah, nelze tyto strachy ohledně lásky ignorovat. Naopak, je třeba se jim postavit a podívat se na to, co je na nich pravdy..
Takže, pokud se objeví strachy typu: „Láska, po které toužím neexistuje“ nebo „Kolem sebe vidím jen samé rozpadlé vztahy, tak proč bych zrovna já měla mít štěstí“, nebo „Jsem moc…………., abych našla lásku“, zeptejte se sama sebe: Jsou tato přesvědčení skutečně pravda? Nebo je možné, že jsou to jen strachy a iluze? Podívejte se na to, zda si dokážete představit jinou realitu.   
Ve chvíli, kdy odhalíte svoje strachy a začnete pochybovat o jejich pravdivosti, tak se jich zbavujete a připravujete se na vytvoření vztahu, o kterém jste doposud ani nesnila..
6) důvěřujte 
Otevřená mysl je pro plnění snů nepostradatelná. V životě si můžete vytvořit pouze to, v co věříte, že je pro vás možné. Pokud nevěříte, sabotujete si tím vše, co by mohlo do vašeho života přijít.
 
Začněte Nový rok tak, že budete věřit v lásku. Nasaďte si kouzelné brýle, skrz které začnete vidět svět z nové perspektivy úžasu a nekonečného potenciálu. Otevřete se neuvěřitelnému počtu možností Vesmíru. Jedna z nich, ta nejlepší pro vás, si vás brzy najde!
Rok 2019 je naplněn neskutečnými možnostmi pro nás všechny. Rozlučte se s tím, co už do vašeho života nepatří, spojte se svými touhami ohledně budoucnosti, věřte svému potenciálu a uvidíte, že se vám podaří vytvořit cokoli, co si přejete.
Mým posláním je pomáhat vám na této cestě. Na cestě k lásce. Ať už příspěvky na blogu, nebo osobními konzultacemi, nebo workshopy na téma, jak si do života přitáhnout partnera snů.
Přeji vám, abyste v příštím roce potkala lásku svého života!
 
Monika Trčková
LOVE coach a seznamovací poradce
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account