Zhruba před dvěma lety se Josef Vágner, Petr Ryšavý a Jan Kopečný rozhodli trochu pomoci navrátit diváky zpět do divadel prostřednictvím unikátního koncertu. Podařilo se jim však nejen zbořit do té doby přetrvávající bariéry mezi lidmi, ale zároveň vytvořit něco tak jedinečného, co u jediného koncertu nemohlo skončit.

Každé vystoupení Muzikálů naruby je plné největších muzikálových hitů v naprosto originálním pojetí, jaké jste ještě nikdy neslyšeli. A lidé si je zamilovali, což dokazuje i loňská vyprodaná Lucerna. „Chtěli jsme fanouškům vrátit to, jak jsou skvělí, že nám vrací spoustu energie a přijeli za námi na náš dosud největší koncert, proto jsme se rozhodli vydat za nimi a objet celou republiku.“

Tato jízda však nekončí, koncerty po všech koutech naší vlasti se pánové budou nyní připravovat na další metu, a tou je koncert v O2 Universum, který se uskuteční 2. listopadu 2024. „U každého koncert se snažíme o nějakou třešinku na dortu a i do O2 Universum připravujeme pár překvapení, takže se máte na co těšit.“ Jedním z překvapení, které je už nyní možné prozradit, bude druhé CD projektu Muzikály naruby.

Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

Aktuálně dvakrát po sobě vyprodané Divadlo Broadway ukázalo, že možná i tak velká hala jako O2 Universum bude Muzikálům naruby malá. Proto se zakoupením vstupenek neváhejte, mohou být i skvělým vánočním dárkem. A pokud si stále nejste jisti, zda na takový koncert vyrazit, tak drobná nápověda – jestliže toužíte po dokonalém hudebním zážitku, protože tihle pánové zkrátka umí, a zároveň si užít spoustu zábavy, nemůžete 2. listopadu 2024 v Praze chybět.

Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.
Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

Tagy:
1 Komentář
  1. Lenka Hudečková 2 týdny ago

    žíš Petra R. a Honzu Kopečného doslova miluji 🙂

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account