Známe to jistě všichni, situace, kdy nemůžeme najít klíče, peněženku nebo jinou věc, kterou zpravidla právě nutně potřebujeme. V době moderních technologií však existuje řešení, zvláště pro majitele některého Apple zařízení. Pomocník, který se stane strážcem vašich věcí, se jmenuje FIXED Tag Card.

Karta připomínající kartu platební byla navržena především pro ochranu peněženek, lze ji však použít pro sledování téměř čehokoliv. Karta je silná pouhé dva milimetry, voděodolná (stupeň IP67) a dobíjí se bezdrátově jednou za čtvrt roku. Stačí ji umístit na libovolnou bezdrátovou nabíječku.

FIXED Tag Card využívá síť Apple Find My (Najít), kterou tvoří stovky milionů zařízení Apple (iPhone, iPad, Mac, Apple Watch). Kompatibilní osobní předměty tak díky ní a aplikaci Najít najdete snadno a bezpečně. Pokud se předmět nachází v blízkosti, můžete použít funkci Přehrát zvuk pro určení polohy FIXED Tag Card. O bezpečnost dat se strachovat nemusíte, síť Find My (Najít) je anonymní a využívá pokročilého šifrování, takže pouze vy a nikdy jiný můžete zobrazit polohu vašich předmětů. Aby karta a aplikace fungovaly, je zapotřebí iOS 14.5, iPadOS 14.5, macOS Big Sur 11.1 a watchOS 8.0 nebo novější verze.

“Během sedmi let jsme pracovali na vývoji našich vlastních zařízení pro lokalizaci. Kromě nedávno uvedeného modelu FIXED Tag Card jsme letos také představili novou verzi našeho lokátoru pod názvem FIXED Tag“ uvedl Daniel Havner, spoluzakladatel společnosti, zodpovědný za produktové portfolio. Dále dodal: “Na trhu již existovalo několik karet, ale většina z nich byla navržena tak, aby se po vybití baterie vyhodily. Myšlenka zaplavit planetu jednorázovými kartami pro nás byla neudržitelná. Proto jsme se rozhodli investovat do vývoje karty s bezdrátovým nabíjením. Naší filozofií je, že se spotřebou můžete vždy bojovat kvalitou. Funkční prototyp FIXED Tag Card jsme představili v září na našem stánku během veletrhu IFA v Berlíně, kde vzbudil značný zájem.”

V době dovolených se karta bude hodit ještě víc než kdy jindy, protože tašku či peněženku občas zapomenete, ale telefon málokdy. FIXED Tag Card vám pomůže věci ohlídat, určitě tedy stojí za investici. Seženete ji v běžné distribuční síti za doporučenou maloobchodní cenu 999 Kč.

Zdroj: FIXED

Foto: se souhlasem FIXED

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account