Každé nedělní ráno si tisíce lidí přivstanou, aby se nechali inspirovat, jaké dobroty si mohou jednoduše upéct nejen ke kávě. Tereza Bebarová a Josef Maršálek vykouzlí v pořadu Buchty po ránu vždy hned několik sladkých i slaných delikates, které již podruhé získaly svou tištěnou podobu. První díl kuchařky Čas na pečení se stal bestsellerem a jeho pokračování na úspěchy jistě naváže.

Nápad na společnou kuchařku vznikl v covidové době, a to díky projektu Čas na TeBe. Ten původně vznikl jako pořad TV Mňam, kdy v 81 dílech napekli Tereza a Josef pro diváky spoustu nejrůznějších dobrot. Česká televize si úspěchu této dvojice všimla a tak vznikl oblíbený pořad Buchty po ránu vysílaný každou neděli krátce před půl devátou ráno, který láme rekordy sledovanosti.

Z ověřených receptů vznikla kuchařka Čas na pečení, jejíž první díl má za sebou již dva dotisky a téměř 20 tisíc prodaných kusů. Nyní má svou následovnici, obsahující ještě více receptů, tedy 60 výtečných sladkých a slaných delikates. Všechny recepty jsou připraveny tak, aby si s nimi poradil také začátečník, ale potěšil jimi chuťové buňky i zasloužilých pekařů a cukrářů. Doprovodné fotografie nafotil přímo Josef Maršálek a společně s Terezou vymysleli recepty tak, aby je bez problémů mohli využívat i ti, kdo chtějí péct například bez mouky. Kuchařka nejen inspiruje, ale také pobaví krátkými glosami z natáčení.

Křtu knihy Čas na pečení 2, který se uskutečnil ve foyer domovské scény Terezy Bebarové, tedy Divadla na Vinohradech, se zúčastnili všichni soutěžící aktuální řady pořadu Peče celá země a každý z nich pro hosty z kuchařky upekl dvě dobroty na ochutnání. Křtem jako moderátor provedl Václav Kopta a role kmotrů se ujali Regina Rázlová, Marek Lambora a finalisté III. Řady Peče celá země Tereza Olbrichtová, Roman Klumpar a Vojtěch Vrtiška.

Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account