Frida Kahlo – byla mexická malířka, která se proslavila obrazy, na kterých znázorňovala svou neplodnost a bolest kterou prožila.
Úraz pánve a vážné zranění páteře způsobil, že nemohla mít děti. Frida nikdy neporodila zdravé dítě, ani jej nedonosila. Za to se stala inspirativní osobností po celém světě a porodila nádherné obrazy, díky kterým se proslavila po celém světě, a díky kterým se začalo o neplodnosti a bolesti žen,které nemají děti více hovořit. Začala se více tato oblast otevírat a hlavně, dala tak sílu i ostatním ženám,že nejsou samy! Proto milé ženy, ať už jste kdekoliv, ať vaše srdce touží po miminku a milujícím muži, pamatujte si, že máte co světu nabídnout! Na to nikdy nezapomínejte!
A pokud je Vám smutno, dejte své pocity na papír jako to udělala Frida, pokud si nevěříte v malování, tak si třeba zacvičte, nebo zatančete, ale určitě pro sebe něco udělejte. Cokoliv co Vám pomůže se z té neviditelné bolesti zbavit a dostat aspoň na chvíli ze sebe! Projevte svou bolest, lásku, strach, hněv, slzy……
Nebojte se toho.
Mgr. Michala Pokorná – poradenství pro ženy, které touží otěhotnět, supervize, koučink, pilates s prvky Ludmily Mojžíšové.
www.michalapokorna.cz
Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account