Druhý nejlepší… – na pondělí 27.08.18
I když se energie v tomto dni mohou zdát nestálé a neustále se měnící a ve vzduchu může být cítit nádech nebezpečí, tak i v takový den – Kovový Zajíc – jsou přítomny pozitivní a příznivé hvězdy. A my ho můžeme využít k dobrému startu v novém týdnu.
Je to druh dne, který lze nazvat “druhým nejlepším” a tak i přes vliv denního úředníka, který doporučuje duchovní očistu či zamyšlení se nad správnou pozicí vašeho lůžka, je možné podniknout akce relativně významného charakteru. A je jedno zda obchodní nebo osobní povahy.
A ještě jedna věc – výše zmíněné je pouze obecná charakteristika dne. Váš osobní horoskop může do daného dne vnést další aspekty. Obzvlášť, pokud hledáte vhodný den k určitým aktivitám.
Rádi byste uměli své dny využít na maximum? – www.SkolaPetiPrvku.cz/kurzy
www.TerezaPyrchalova.cz
