Ze života matky Mary - my to jednou vychytáme :-D
Krásný den, milé Ženy,
Každý den si říkám, jak úžasný režim jsem konečně chytla a mám nějaký zajetý systém a každý druhý den zjistím, jak úžasně nefunguje a je vše úplně jinak *smile* :-)
Podle feedbacků maminek jsme na tom všechny stejně a mám z toho neskutečnou radost (sorry matky), protože nemusím mít pocit, že jsem zcela marná *wine* 8-)
#MyToJednouVychytáme *wine*
Jo a jinak jsem přes víkend vykoupila na market place všechny bodýčka a dupačky s rozepínáním od krku dolů.
Timea má celkem slušnou trpělivost, ale její maminka ne a momentálně odmítám oblékat cokoliv co se musí přetahovat přes hlavu!!!! :-D
Proč vůbec vyrábí tak nepraktické hadry, když to dítě několikrát denně převlékáte? :-D
#BTW tyto úžasná štýlová látková písmenka zakoupíte na www.beemy.cz
Mějte krásný den.
Mary *heart*
