Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Ze života matky Mary - my to jednou vychytáme :-D

MaryAušová|9. 10. 2018|

Krásný den, milé Ženy,

Každý den si říkám, jak úžasný režim jsem konečně chytla a mám nějaký zajetý systém a každý druhý den zjistím, jak úžasně nefunguje a je vše úplně jinak *smile* :-) 
Podle feedbacků maminek jsme na tom všechny stejně a mám z toho neskutečnou radost (sorry matky), protože nemusím mít pocit, že jsem zcela marná *wine* 8-)  

#MyToJednouVychytáme *wine* 

Jo a jinak jsem přes víkend vykoupila na market place všechny bodýčka a  dupačky s rozepínáním od krku dolů.

Timea má celkem slušnou trpělivost, ale její maminka ne a momentálně odmítám oblékat cokoliv co se musí přetahovat přes hlavu!!!! :-D 
Proč vůbec vyrábí tak nepraktické hadry, když to dítě několikrát denně převlékáte? :-D

#BTW tyto úžasná štýlová látková písmenka zakoupíte na www.beemy.cz

Mějte krásný den.

Mary *heart*