Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Z čeho je mm?

DenisaVáňová|23. 10. 2018|
Když jsem začala kojit, tak mi každý říkal - musíš hlavně hodně jíst a pít minimálně tři litry denně. Ale je to skutečně tak? Proč tedy ženské z Afriky, ikdyž nemají kolikrát co jíst, mají kvalitnější mléko než my? Odpověď je jednoduchá - protože mateřské mléko se vyrábí z červených krvinek matky. Zvláštní, že? Ale tím se vysvětluje, proč se člověk nemá stresovat. Stresový hormon přenáší krev. Přece, kdyby to bylo z jídla, tak stres by na to nefungoval tak  jak na to funguje. Jak to je ale krásně vymyšlené, že? Matkám se řekne, že pokud nebudou jíst, neudělá se jim mléko a pak nebude mít jejich dítě nic moc dobrého. Přece nejlepší je mateřské. A ono ejhle. Ono se to dá, ikdyž nebudete jíst pravidelně. Pít musíte... Protože pak se vám začne točit hlava nebo vám bude na omdlení. Pít je třeba i během kojení.