Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Výlety do zahraničí

DenisaVáňová|22. 10. 2018|
Není to tak dávno, co se malej narodil. Všichni gratulovali i teta se strejdou z Německa. Naplánovali jsme si tam výlet. Napřed jsem oběhala občanku a mohli jsme vyrazit.  Cesta nám ubíhala, netrvalo to tak dlouho. Navíc malej spinkal po cestě (to má doteď). Dojeli jsme na místo a zaparkovali. Šli jsme na zahradu, kde jsme byli pořád, protože bylo krásně teplo. Já jsem s věcmi zmizela nahoru do pokoje a pak jsem si tam vzala malého - přebalit a nakrmit. Teta se strejdou se nad ním rozplývali. Také mají dítě, jen už o trošku větší. :-D o dost velkou trošku... Všichni jsme šli jíst. Salát s masem. Lidi  ani vám nemusím asi vyprávět o tom klidu, co tam je. Bydlí na vesnici a je tam luxusní klid. Všechno čisté a i vzduch je lepší. Mimochodem malému se tam strašně moc líbí. Ani se mu nedivím, taky se mi tam líbí.