Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Vánoční magoření

DenisaVáňová|28. 9. 2018|
Každý  kdo má děti, řeší dárky.... Ale kdy vy nakupujete dárky? Já jsem úplný magor... Nakupuji už od ledna... Abych se vyhla nakupování před Vánoci. Ten shon a tolik lidí... Hlavně  když vám například vrazí do kočárku a tak...  Nejraději nakupuji věci pro malého... Hračky, oblečení... Pro ostatní mám třeba šumící bombičky do koupele. Ty jsou boží... Dáte do vany, do vody a začíná to šumět, rozpouštět se. Já si ho koupím taky. :) Jinak pro sebe mám i magnetické řasy... *gift* Nejraději nakupuji na ali či wish, joom, mama a home... Chci zkusit ještě eBay :-D jinak se inspiruji u blogerek občas... Takhle jsem narazila na pouzdro na očkovací průkaz :-) prodávají i na rodný list... Vyšívají to ručně... Můžete si vybrat i obrázek či dát tam fotku ;-) další dobrý obchod je twistshake... Vše přijde včas, akorát z ali či wish objednávejte s předstihem... Jinak to nemusí v Praze probrat a přijde to až po novém roce.